Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rutina-ritual

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Klub
Black Bridge, ČGK
HI (HCP)
16,6
zajimalo by me, jestli mate neco, co delate pred ranou. Nejaky ritual nebo neco.... Poskrabte se na nose, nebo jako Nadal se ucisnete, sahnete si na nos a pak povytahnete trenky ....:)
Ctu zajimavou knizku "Bible vitezu" a v jedne z kapitol tam pise, ze napriklad Nick Faldo sam se sebou mluvil a uzavirel se pred divakama a pak taky ze golfisti pred kazdou ranou si vizualizualizuji ranu a delaji cvicny svih, aby se zpomalili a zkoncentrovali, protoze jak maji adrenalin, musi ho trochu potlacit.

Ja teda nic takoveho nedelam, az na ten cvicny svih.
 
Já tedy určitě cvičný švih pro "navázání" kontaktu těla s holí. Vizualizaci provádím před každou ranou. Od tee po putt. Pomáhá to. Uklidňuje. A klasický setup. Jinak Nadal rituál nemám. I když možná si tahám dlouhé rukávy. Při ráně mě tak nějak na zápěstí znervózňují. Navíc mám hezká předloktí, tak proč je schovávat. Že. Talisman taky nemám. Na tyhle věci nevěřím. Byl bych více nervózní abych na ně nezapomněl. A já nesnáším na něco myslet a pamatovat si! [emoji31]
 
Mám postup vedoucí k pokynu "go", který je pokaždé stejný, říká se mu preshot routin. Pak mám markovátko pro štěstí, vypichovatko pro štěstí a do turnaje posilovač Jameson a pivo. Při krátkých puttech si říkám: To umíš. Atd....
 
Je to jednoduché, oznámím jakou ránu budu hrát a pak ji zahraju.:)
A když náhodou né, tak to vyjde příště.:p
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Snazim se naucit to, co delal drive Keegan Bradley. ;)
To se hodi zejmena na jamkovku, soupere to rozseka samo :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom