Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rukavice Goru

Kdo ste ještě rukavici nevyzkousel, můžete mi potvrdit že ty větrací otvory tam jsou už z výroby, nebo mi po drivingu povolily švy?
BFC283B4-E641-4863-BCD3-E5B167CA02C4.jpeg
 
Kdo ste ještě rukavici nevyzkousel, můžete mi potvrdit že ty větrací otvory tam jsou už z výroby, nebo mi po drivingu povolily švy?
Zobrazit přílohu 16204
DE9DC1C4-B915-43E4-ACE7-353DDABA94F3.jpeg

mam tam taky nejaky dirky.
pocitove mi prijde kuze o neco silnejsi nez na co jsem byl zvykly
 
Zobrazit přílohu 16213
mam tam taky nejaky dirky.
pocitove mi prijde kuze o neco silnejsi nez na co jsem byl zvykly
S @Coubie jsme si taky nejdřív říkali, že to je taková pořádná, až pracovní či svářečská rukavice :D Ale za mě pocit dobrý, grip jistý. Velikostně mi padne, jenom mám asi krátký palec :D a tak tam mam ještě na konci místo. Vy ostatní jistě se už vystřídali více rukavic nežli my :) takže ostatní hodnocení jistě budou přínosnější
 
Mě trochu mrzí, že se nedělá i druhá ruka. Na zimu bych to považoval za bytelné řešení.
 
mam tam taky nejaky dirky.
pocitove mi prijde kuze o neco silnejsi nez na co jsem byl zvykly
Neboj, mám je tam taky. Už jsem takové dírky měl i na jiných značkách rukavic, takže mě to nijak nezarazilo.
Kůže mi taky připadá silnější, což vítám. Takový ty chirurgicky tenký rukavice mi nevyhovujou.
Taky mi přijde, že velikosti jsou trošku posunutý. Přestože mám ruku docela velkou, kupuju velikost M/L protože je mám rád hodně na těsno. Toto M/L je výrazně mí'n těsné než je obvyklé. Pokud u nich zůstanu zkusím příště menší velikost.
 
Já kupuju většinou Ska. Oni mají nejmenší Mko, je mi OK, ale mám raději těšnější.
 
Tak taky potvrzuji, oproti FJ co používám jsou trochu větší, příště asi zvolím o číslo menší. Pocitově ale výborné, sedí dobře, grip jak přilepený, uvidíme jak bude vypadat po pár kolech :)
 
Tak to je velká tragédie tohle, ještě že to neměli pro leváky. Priznejte se, kdo jich koupil nejvíc?
 
Tak to je velká tragédie tohle, ještě že to neměli pro leváky. Priznejte se, kdo jich koupil nejvíc?
Ja mam dve, teda uz jen jednu
 
Máte v plánu reklamaci? @macdav a @zdarovka ? Já bych o to jako majitel firmy stál a chtěl bych to vědět. Je tu zjevně komunita lidí, kteří rádi podpoří český produkt (já sám jsem to chtěl objednat), když za to bude stát...
 
Máte v plánu reklamaci? @macdav a @zdarovka ? Já bych o to jako majitel firmy stál a chtěl bych to vědět. Je tu zjevně komunita lidí, kteří rádi podpoří český produkt (já sám jsem to chtěl objednat), když za to bude stát...
Asi jsem to reklamovat nechtěl, podle webu mi ti lidé stojící za shopem přišli sympatičtí a nechtěl jsem jim kazit život :D

Teď, když už tu máme roztrhané dvě rukavice, tak stále nevím.

Nejlepší je, že jsem si chtěl před tou poslední osudnou devítkou, objednat ještě jednu :D Teď už se mi tolik nechce ....
 
Upraveno:
Máte v plánu reklamaci? @macdav a @zdarovka ? Já bych o to jako majitel firmy stál a chtěl bych to vědět. Je tu zjevně komunita lidí, kteří rádi podpoří český produkt (já sám jsem to chtěl objednat), když za to bude stát...
Ja si nemyslim, ze jde o cesky projekt. Pisi, ze to objednavaji z ciziny. Na golfu jsme při přátelské hře využili náhodného, ale překvapivě i velmi příjemného setkání s jedním z majitelů holdingu výrobců sportovních potřeb. Holding se nachází mimo EU, ale po dohodě nám pan majitel poslal více než 30 vzorků golfových rukavic. Navíc zajistil i jejich proclení a zaplacení DPH.
pro me je to zklamani, tim jsem s tim skoncil.
 
Jestli není onen “majitel holdingu” nakonec vietnamec ze Sapy kterýho potkali na Zbraslavi ;-)
Vypadá to, že se mi lenost objednat po dlouhý době vyplatila..
 
Jestli není onen “majitel holdingu” nakonec vietnamec ze Sapy kterýho potkali na Zbraslavi ;-)
Vypadá to, že se mi lenost objednat po dlouhý době vyplatila..
Mam to uplne stejne 🤣
 
Ja si nemyslim, ze jde o cesky projekt. Pisi, ze to objednavaji z ciziny. Na golfu jsme při přátelské hře využili náhodného, ale překvapivě i velmi příjemného setkání s jedním z majitelů holdingu výrobců sportovních potřeb. Holding se nachází mimo EU, ale po dohodě nám pan majitel poslal více než 30 vzorků golfových rukavic. Navíc zajistil i jejich proclení a zaplacení DPH.
pro me je to zklamani, tim jsem s tim skoncil.

Ten náhodný známý se jmenuje Alibaba - https://www.alibaba.com/product-det...offerlist.normal_offer.d_title.3ebb4f20UbFVMG ;) Goru - https://www.goru.cz/fd1/.
 
A já romanticky myslel bůhví jak to Zdeněk nešije po večerech v garáži na koleni z český kozénky. I když ta cena mi byla podezřelá, ale tak moc jsem chtěl věřit. No nic, budu se muset vrátit k nadnárodním korporacím. Škoda, ty hnědý vypadaly dobře.
 
Upraveno:
Po rozkliknutí detailu, velkého ODHALENÍ je vidět, že to nejsou totožné rukavice . Rukavice z Alibaba nemají na dlani to zesílení. Takové by ALIBABA neprodávala, co nic nevydrží.
Osobně, když jsem hrával rukavice jsem objednával z UK Shopu rukavice no name cena byla 2.5 - 4 £ podle kvality.
vydrželi jako name jen cenovka byla jinde. Barevné byly taky, pro dámy i síťované shora pro opálení.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom