Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rukavice Goru

Dík za info. Do těch hnědejch jsem se zamiloval. Rovnou jsem dvoje objednal. ;):up:
 
Tak pak dej vědět, jaký je z nich pocit :) Otázka ovšem je, jestli vydržím tak dlouho čekat a neobjednám si taky :-D
 
Škoda, že mají to zesilení na dlani.
To mi nevyhovuje.
 
Aktualne mi dali slevu 100,- za kus.
 
Taky se mi ty rukavice líbí. Mně by se líbila však modrobílá kombinace na normální stranu. ;)

Napíšu jim, jestli nám nezodpoví dotazy a podněty kdyžtak i tu. Je potřeba každý domácí skutek patřičně podporovat. :up:
Díky @zdarovka za link!
 
Upraveno:
Díváš se správně. Pro těch pár popletů se jim to nevyplatí😉

Otázka je, jestli tuší, že někteří jedinci to hrají i na druhou stranu, nebo je to výrobně pracnejší a kašlou na to, protože se to nevyplatí.
 
Otázka je, jestli tuší, že někteří jedinci to hrají i na druhou stranu, nebo je to výrobně pracnejší a kašlou na to, protože se to nevyplatí.
Asi tuší,
ŠOLC Zdeněk
17,4​
Golf Club Pardubice​
;)
 
Otázka je, jestli tuší, že někteří jedinci to hrají i na druhou stranu, nebo je to výrobně pracnejší a kašlou na to, protože se to nevyplatí.
Psal jsem jim a zatím pro nás nemají v plánu :( Naštěstí hraju na obě strany, jinak bych se cítil podveden ;)
 
Tak rukavice už jsou doma, kůže se mi zdá dobrá, ale zase můžu porovnat jenom s Decathlon rukavicema, který už jsou po půl ruce jako kus hadru :-D

1615296842333.png
1615296850070.png
 
Mě už taky dorazily, škoda že nemám na okrese žádný hřiště, abych je provětral. Vypadají kvalitně a jsou krásné. Uvidíme kolik toho vydrží. :)
 
Odpoledne jsi pro ně jdu.
Možná ve čtvrtek a v pátek prověřím :p
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom