Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Rožnov pod Radhoštěm

V Rožnově se zatím hraje, i když se samoobsluhou

Aktuálně 13.3.2020
Milí hráči, přinášíme vám aktuální informace ohledně provozu v našem areálu v následujících dnech. Hřiště zůstává otevřeno a hrajeme již na letní greeny. Stejně tak i driving range a cvičné plochy zůstávají otevřeny a můžete je nadále využívat. Bohužel však z důvodu opatření vydané vládou uzavíráme recepci až do odvolání. Sociální zařízení budou přes den otevřeny.
U vchodu do recepce najdete detailní popis jak uhradit symbolické, jarní fee a to 300 Kč za neomezenou hru - týká se nečlenů klubu, členové fee neplatí. U vchodu budou také připraveny košíky s drivingovými míči. Cena košíku je 50 Kč pro nečleny, 40 Kč pro členy. Platba je možná pouze v hotovosti!!
Velmi vám děkujeme za pochopení a věříme, že respektujete naše pravidla ohledně platby hry a drivingových košíků. Budeme moc rádi, když si hru na našem hřišti užijete.
V případě jakéhokoliv dotazu prosím volejte na 731 252 094.
Váš Valašský golfový klub Rožnov
To je pochopitelné, na Valašsku máme slivovici...
 
A zpátky do reality. Republiku rozvracet nebudeme:(


Uzavření areálu ode dne 16.3.2020

Usnesení vlády ze dne 15.3.2020 č. 215, o přijetí krizového opatření uzavírá veškerá venkovní sportoviště.

Areál Valašského golfového klubu bude zcela uzavřen od pondělí 16.3. do úterý 24.3. 2020.

O jeho znovuotevření Vás budeme ihned informovat.

Děkujeme za respektování tohoto usnesení a věříme, že se brzy opět setkáme.

Valašský golfový klub Rožnov
 
Dnes poprvé odehráno. Milé, nezáludné hřiště s překvapivě kvalitními plochami v krásném prosředí. Úplně jsem si vzpomněl na nedávno diskutovaný článek pana Halady. Jediná výtka je nemožnost se najíst.
Hrál jsem krásně. @Francovka není @mkopcak, takže jeho rady, kam hrát, jsem bral za dobře míněné a díky tomu jsem si vyrovnal osobní rekord na rány. Nepřekonal jsem ho jen díky dvěma trestným ranám, že jsme nenašli jeden můj míč v nízkém rafu mezi fervejemi na místě, kde dle všech zúčastněných nemělo být možné ho nenajít.
Díky Franto za fajn odpoledne. :up: :)
 
Dnes poprvé odehráno. Milé, nezáludné hřiště s překvapivě kvalitními plochami v krásném prosředí. Úplně jsem si vzpomněl na nedávno diskutovaný článek pana Halady. Jediná výtka je nemožnost se najíst.
Hrál jsem krásně. @Francovka není @mkopcak, takže jeho rady, kam hrát, jsem bral za dobře míněné a díky tomu jsem si vyrovnal osobní rekord na rány. Nepřekonal jsem ho jen díky dvěma trestným ranám, že jsme nenašli jeden můj míč v nízkém rafu mezi fervejemi na místě, kde dle všech zúčastněných nemělo být možné ho nenajít.
Díky Franto za fajn odpoledne. :up: :)
Taky díky. Uteklo to jako voda i přes drobnou spršku. Já jsem hrál všelijak. Ale 3 pary v řadě jsem ještě nezahrál, až s Tebou. Ocenil jsem i plodnou diskusi mezi ranami, ve které jsme zprivatizovali 19. jamku, pomluvili @mkopcak , pochválili @requo (náčelník to jistě ocení :up:), probrali osobní i pracovní věci. Byl jsem pokárán za neúčast na Requo cupu a přísahal jsem na míček Crivit, že to příště napravím.
Nakonec jsme se shodli, že je tady krásně a život si nebudeme kazit nepříjemnostmi. Proto jsme na všechny špatné rány zapomněli.;)
 
Dnes po letech opět Rožnov...
Jestli jsem se před týdnem rozplýval, že Lipiny u mě aspirují na nejlepší devítku v ČR, tak Rožnov laťku ještě posunul...
Našel jsem zde delší 4pary, doglegy, jamky vyžadující přesnost. A hlavně signature hole, což je u mě šestka.
Grýny rychlé a rovné, FW i bankry ve velmi dobrém stavu.
Oceňuji, že parkoviště, driving a první týčko jsou blízko sebe a nemusí se chodit nikam daleko (viz Zbraslav).
Přestože mám Rožnov jako výchozí bod za golfovými výlety, tak tadyse mi fakt líbí! 👍
20200716_155933.jpg 20200716_160520.jpg 20200716_143855.jpg 20200716_141734.jpg 20200716_155736.jpg
 
Samoodbavení a neomezená hra za 300 Kč.

Recepce a její zázemí jsou uzavřeny. V případě, že máte zájem si zahrát, na dveřích u vstupu do recepce najdete pokyny jak zaplatit fee/ týká se pouze nečlenů klubu/. Cena fee pro nečleny je 300 Kč za neomezenou hru, platba je možná pouze v HOTOVOSTI. Tato nabídka je platná do odvolání. V případě jakéhokoliv dotazu, volejte 731 252 094.
 
Konečně normální hřiště připravené na sezónu !!!!!! :D:D:D Jaká je rychlost greenů ?? 8 nebo 9 stop, tipuju.....
 

Aktuálně 26.3.​

Milí golfisté,

konečně jsme se po delším čekání dočkali a můžeme začít s přípravou hřiště na novou sezónu. Dnes je to první den, kdy sníh zmizel z našeho hřiště, na jamce č. 9 však stále ještě zůstává.

  • Předpokládáme, že v průběhu příštího týdne budeme otevírat hřiště na letní greeny. Ihned Vás budeme informovat.
  • Momentálně hrajeme na zimní greeny. Dodržujte prosím pravidlo 2 osob ve flightu, s výjimkou členů domácnosti. Cena za neomezenou hru pro nečleny je 200 Kč
  • Zítra, tj. 27.3. otevíráme driving range. Zde platí omezení skupinek 2 osob, rozestupy skupinek min. 2 metry.
  • Recepce bude opět fungovat v režimu výdejního okénka.
  • WC, šatny a sprchy jsou uzavřeny.
Těšíme se na vás!
 

Otevíráme hřiště na letní greeny​

Dne 30.3. odpoledne pro vás otevíráme hřiště na letní greeny!

  • Čeká nás pěkné počasí, neváhejte a přijeďte si užít první jarní hry k nám do Rožnova.
  • Během tohoto týdne budou na hřiště intenzivně probíhat udržovací práce, aby se hřiště co nejdříve dostalo do kondice!
  • Zahajovací cena fee je 300 Kč na devítku a 500 Kč na 18 jamek. Rezervujte si online přes naše webové stránky ZDE. Počet osob ve flightu je omezen na 2 osoby.
  • Driving range, putting a chipping green už jsou v provozu, zde platí omezení skupinek 2 osob, rozestupy skupinek min. 2 metry.
  • Recepce funguje v režimu výdejního okénka.
  • WC, šatny a sprchy jsou uzavřeny.
Těšíme se na vás!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom