Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rozdílné počítání STB/par jamky?

karlos

Guru fóra
Klub
BENGK
HI (HCP)
10+
Moc to nesouvisí, ale dokáže mi někdo vysvětlit proč server CGF 10 letýmu klukovi předělá jamky a sebere mu min 2 stb..?
Fila.JPG
Rad 1.5.18.JPG
Další.JPG
 
Moc to nesouvisí, ale dokáže mi někdo vysvětlit proč server CGF 10 letýmu klukovi předělá jamky a sebere mu min 2 stb..?Zobrazit přílohu 4436Zobrazit přílohu 4437Zobrazit přílohu 4438

Nejpravděpodobnější vysvětlení je toto : 1. hráč je muž , který hrál z červených odpališť. Pro muže z kratších červených odpališť budou jamky 1 a 4 znormované jako čtyřpary ( místo obvyklých 5 parů ) . Číslo 3 byla žena, která hrála z červených odpališť ( stejně jako hráč 1 ). Pro ni však jamky č.1 a 4 jsou už znormovány jako pětipary. Hráč č 2 byl muž, který hrál ze žlutých ( jiných odpališť než hráč 1 ) i pro něj jsou jamky č 1 a 4 pětipary. Vše asi bylo Ok.
 
Jak jsem psal výše, desetiletý kluk, někomu přijde normální pro něj čtyřpar 391m..? To mi normální nepřipadá...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom