Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rozcvička před hrou

Svačinář: O tom jsem právě mluvil a zdá se, že většina nepochopila, nebo nechtěla pochopit. :) Moc protahujících se golfistů jsem tedy za svoji zatím krátkou golfovou kariéru nepotkal. Maximálně pár cvičných švihů atp, ale pořádné protažení zad aby člověk pohledal. 

To se nikdo nebojíte, že si nezahřátí ustřelíte na prvním odpališti záda? (no dobře, uznávám, že driverem se švihá s citem a rozhodně ne silou, ale stejně... :)
 
Tak ono to protahování je nuda co si budeme povídat, ale většinou to nikdo neřeší do prvního úrazu. Někdo má zase štěstí a celej život ho nic nepotká, budiž jim to přáno :D Hlavně ono nejde jen o ty záda, důležitý je protáhnout taky ramena i zápěstí, dostává to při hře dost zabrat. 
 
Svačinář: jj, je to tak, ja teda teď druhý den po tréninku (14) dní pauza, cítím kotník pravé nohy, něco je špatně.

Btw. shodou okolností sem teď narazil na ofico video "České golfové federace" ke strečinku zveřejněné na jejich youtube. No, to jsem zvědav, kdo bude takhle poskakovat na hřišti. :) Ale jinak myslím, dobré.

 
Když přijdu na driving a vidím,jak kolem mě trénují samé "singl hcp",tak se protahuju....ale spíš kvůli tomu abych oddálil pohrdavé pohledy na můj "ne"švih :) 
Jinak to dělám tak,že se rozhýbávám při cvičném švihu.Zahřejí se tím potřebné části těla,které při samotném hraní člověk používá.
Ale rozcvička M.A.Jimenéze je skvělá - hlavně ten doutník :) 
 
Souhlas, kdyz rozvicka, tak M.A.Jimenez! :)
 
Jako to jeho protazeni lytek je hm... takove elegantni? Pekne, pekne a ani to netrva moc dlouho. :)
 
No ty lýtka jsou opravdu protažené hodně rychle ale asi to funguje...jinak teda kloubouk dolů před tím, jak je ve svém věku ohebný. Ty kolena,třísla a záda bych takhle nedal - to by mě pak museli 15 minut rovnat :) 
 
Tak přesně se stalo, čeho jsem se bál, asi síla "přání". O Velikonocích jsem byl ve na hřišti, osmnáctka, základní rozcvičení a další ráno (či přes noc) něco přeskočilo a byl jsem rád, že jsem se vůbec mohl nadechnout (je mi 35 let). Není to v kříží, ale prostě záda, pod pravými žebry, cca deset až patnact cm od páteře. Pravidelně cvičím, protahuju se vyjma golf... co s tím? Resp. nikdo nemáte problém se zády další den?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom