Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rozbitý míček

;)Že do toho lezu, už někdo z vás viděl rozpadnout míč aniž by byl předtím prasklý..? Já doma řežu do sítě,míč mi praskl několikrát,ale potřeboval ještě hodně ran než se rozpadl.. A že by se rozpadl nárazem o trávu.? Řešíte sice pravidla, ale trochu scifi..
Já viděl. Odehrál jsem s ním 7 jamek, viditelně prasklý nebo jinak poškozený nebyl. Pak po ráně železem se rozletěl na dvě půlky...
 
Já viděl taky. Sice se nerozletěl na dvě půlky, ale přesně mezi ně letěl[emoji3]
No to ja sice neviděl, ale z doslechu vím, ze ty sám sebe umíš trefit i tam, kam žádnej chlap nechce :)
 
Dokonce jsem ten mic pred odpalem cistil a utiral rucnikem. Vetsinou si vsimnu pukliny ale u tohoto jsem nevidel nic a ani ten blby strom nebyl v dosahu :)
Diky za objasneni
Já míč před odpalem čistím, nevidím na tom nic divného. Navíc po vyndání z předchozí jamky ho mám stejně v ruce, tak proč se na něj nepodívat a neočistit. Nevidím jediný důvod, proč pak mít odřenou líc driveru a riskovat i jeho poškození.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom