Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rovná levá ruka

ArmadOon

Aktivní člen
Ahoj, včera jsem byl s trenérem si obejít hriště . Hrál jsem poměrně slušně až na jeden míček ve vodě a 2 auty :D Dokonce jsem dal 2x PAR, ale trenér mi furt říkal , že flákám levou ruku, že ji mám pokrčenou. Sám vím, že by natáhlá být měla, ale v praxi když si na to nedám pozor tak ji zase pokrčím. Nějaký pěkný drill nebo trénink aby si to mozek zapamatoval ?
Děkuji
 
Co já vím tak by měla být "natažená" ale ne propnutá. Pozor na ten rozdíl. Já se snažím mít ruce volně. Dril na natažené ruce úplně nemám, co mi ale pomáhá je představa, že mám "těžké" dlaně a tlačím je dolů do země. Snažím si ten pocit nastavit při cvičném švihu. Pak už na to nemyslím. Ovšem nesmím do rány přidat. To se to pak celé rozsype. Samo.


Pak na to může pomoct

https://goo.gl/images/UyXSCf

A nebo aerobik guma. Kolem krku, za palce a tahat dolů. Viděl jsem na Golf channel.
 
Když to lupne, už je pozdě. Chce to upgradovat kusem lešenářský trubky, aby to nemělo šanci lupnout. :p:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom