Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Robert WITB

RobertSlajs

Guru fóra
Klub
ČGK
HI (HCP)
22,1
Postupným vývojem jsem dospěl k následující sestavě. Už delší dobu jsem nic neměnil, zjistil jsem, že v rozvoji mě nebrzdí výbava, ale ruce, hlava, nedostatek tréninku apod. :)

Driver: TM R11s, 10,5 st., Aldila RIP
5W: Callaway Razr X
Hybrid: 4 Nike VRS Covert Tour 2,0
Železa: 4 - PW, TM Burner Plus, 9i Snake Eyes Forged - původní TM jsem zapomněl na hřišti a nějak jí někdo nevrátil na recepci :)
Wedge: 54 st. Srixon Forged, 55 st. Cobra rusty Trusty - nemůžu se rozhodnout, s kterou mi to jde líp :)
Putter: Ping Anser 2 Scottsdale

Míče:
čím horší, tím déle vydrží, asi jako každému. Nejradši hraju Callaway, nalezené ProV1 dávám stranou - ještě nevím na kdy :)

Rukavice:
loni jsem pořídil FJ Stacool a zatím vyhovuje a hlavně drží
Vozík: Clicgear 3.0, zelený - černá kola
Bag: Clicgear
 
Upraveno moderátorem:
Tak tady je ;)

bag.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Hlásím přezbrojení před nejdůležitější akcí sezony - Requo cupem;)
Protože se chci zalíbit kapitánovi týmu, což je náš milovaný @JanKostalCZE, pořídil jsem až z daleké Itálie železa Mizuno ve složení 4 - P. Shaft True Temper XP 95, R300:
2016-mizuno-jpx-ez-forged-iron-set-2.jpg

Tak doufám, že teď je moje nominace víc než jistá:D
 
A jak se s tím hraje? :) Zlepšilo ti to už HCP o 10? :)
 
Hlásím přezbrojení před nejdůležitější akcí sezony - Requo cupem;)
Protože se chci zalíbit kapitánovi týmu, což je náš milovaný @JanKostalCZE, pořídil jsem až z daleké Itálie železa Mizuno ve složení 4 - P. Shaft True Temper XP 95, R300:
2016-mizuno-jpx-ez-forged-iron-set-2.jpg

Tak doufám, že teď je moje nominace víc než jistá:D


tim ho nedojmes, on ma aktualne modry wedge :D :D ale jako, jestli chces zastrasit soupere....no...asi se nelekneme :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom