Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Řízek - ano nebo ne?

V určitém slova smyslu máš pravdu. Ale myslím, že je na každém, co mu vyhovuje a hlavně co je funkční. Když budu hrát 60tkou 30 metrů do greenu půlmetrový řízek, ale pokaždý to hodím na metr, tak to nebudu snažit měnit tak, abych nevysekl nic. (viz můj případ) Proč měnit něco, co funguje...
.
Ano právě proto, že každá hůl má své stupně mám 5-Pw+ 50+56+60+ 2H+5fw+3fw+D, abych jednoduše pokryt rozpětí 1-230m, údery hrají rád “ hollywood “ tzv vysoké i do grýnu , nezvykle od prave nohy , funguje to lítá to vysoko a daleko. Není to podle učebnice, všem to svým způsobem vadí, nic nebudu měnit je to má hra, FUNGUJE, nějaké čísla neřeším, neživím se tím.
 
Ano právě proto, že každá hůl má své stupně mám 5-Pw+ 50+56+60+ 2H+5fw+3fw+D, abych jednoduše pokryt rozpětí 1-230m, údery hrají rád “ hollywood “ tzv vysoké i do grýnu , nezvykle od prave nohy , funguje to lítá to vysoko a daleko. Není to podle učebnice, všem to svým způsobem vadí, nic nebudu měnit je to má hra, FUNGUJE, nějaké čísla neřeším, neživím se tím.
Tak jestli to hraješ od pravé nohy tak tím spíš bych si dovolil tvrdit, že budeš dělat řízky.
 
Tak jestli to hraješ od pravé nohy tak tím spíš bych si dovolil tvrdit, že budeš dělat řízky.
Snažím se šíří postoje eliminovat nerovnost a postoj ( nad/ pod míčem)vůči terénu aby hůl procházela míčem s minimálním kontaktem se zemí.A ano někdo to řeší zkrácením úchopu, já šíři postoje, přijde mi to , že neztratím vzdálenost. Chtělo to sice trpělivost, nakonec se to podalo a funguje to.
 
Taky mám problém s děláním řízků - v podstatě se občas zadaří, tak jak si myslím, že by měl být. Problém v tom je, že se snažím jít do země za míčem, pokud je fervej "kvalitní". A tady je ten kámen úrazu. Občas je zem jak troud nebo holina (není povoleno stavění) a teď stojím před dilematem. Pocitově se mi do tvrdé země nechce. Tím pádem to začnu tak nějak divně kompenzovat, aby z toho nakonec ten řízek nebyl a neupadly mi ruce a výsledná rána dopadne mnohem hůř, než kdybych to poslal paterem nebo nějakým čipem dlouhou holí pár metrů před sebe. Asi to nemá řešení vyjma toho hrát na kvalitních hřištích a nedostávat se do těch pozic. Takže je to z mé strany jen takový povzdech.
 
asi to netrefuju ciste :(
1717785B-3083-4B19-9506-CCB0E4E47180.jpeg
 
kazdy resort to ma jinak, u nas je na cedulich spravne varianta vpravo, ikdyz nejcasteji pouzivem tu uprostred, jelikoz i poznam jak jsem to trefil, ale kvuli vymlacenosti (a sklonu) drivingu uz to nejde :(
 
Ta prostřední varianta se prý rychleji obnoví, nicméně nejčastěji vidím tu vlevo, v Beřovicích prakticky jiná neexistuje :)
 
Ta prostřední varianta se prý rychleji obnoví, nicméně nejčastěji vidím tu vlevo, v Beřovicích prakticky jiná neexistuje :)
ano, rychleji se obnovi a hlavne se u prave varianty zacne driving postupem casu vlnit, na Rohanu je ta vpravo taky nejcastejsi :(
 
Ano právě proto, že každá hůl má své stupně mám 5-Pw+ 50+56+60+ 2H+5fw+3fw+D, abych jednoduše pokryt rozpětí 1-230m, údery hrají rád “ hollywood “ tzv vysoké i do grýnu , nezvykle od prave nohy , funguje to lítá to vysoko a daleko. Není to podle učebnice, všem to svým způsobem vadí, nic nebudu měnit je to má hra, FUNGUJE, nějaké čísla neřeším, neživím se tím.
Vysvětlíš mi Bohouši jaký má u Tebe vztah slovo FUNGUJE a slovní spojení ČÍSLA NEŘEŠÍM?
 
Vysvětlíš mi Bohouši jaký má u Tebe vztah slovo FUNGUJE a slovní spojení ČÍSLA NEŘEŠÍM?
Asi, že když hrají dle svého pocitu a ne knihy golfu (míč vpravo od středu= u pravénohy) tzn pro mne takový golf FUNGUJE , jelikož se tím neživím tak nějaké ČÍSLA NEŘEŠÍM (HCP, výsledek) protože hrají pouze pro sebe.

nevím jak odpovědět:

“Pokud nebude stát v pravé výsledkem bude ukázková "pirueta" a slice jako”
piruletu neumím ani na ledě natož v golfu a slice jako... dokáže každý , vč těch co si myslí, že to umí.
 
Vysvětlíš mi Bohouši jaký má u Tebe vztah slovo FUNGUJE a slovní spojení ČÍSLA NEŘEŠÍM?
Sice je to neuchopitelné, nepochopitelné a nelogické, ale nikde není napsáno, že to tak nemůže být 🤭
Tímto pohledem a filozofií vlastně funguje všechno😂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom