Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Rick Shiels & Good Good na YouTube

zdarovka

Aktivní člen
Jméno
Petr
Klub
PCG, ČGK
Pravděpodobně Ricka nebo Good Good znáte z YouTube, v minulých týdnech probíhalo společné natáčení v UK, ze kterého bude přibližně po dobu 8 týdnů vycházet obsah na obou dvou YouTube kanálech. Příjemná golfová oddechovka pro všechny :)
 
Na srazu ze skoly dosla rec na youtubery a kamarad se dival na Ricka pres jednu aplikaci a je na 218 miste v UK ve sledovatelnosti s mesicni odmenou do 54 tisic ecek .... docela slusna prace :)
Ty peníze jsou hodně hrubý odhad na základě počtu reklam ve videu a průměrných shlédnutí. Sledovanost mu vynese určitě dost, ale hlavní příjem je ze sponzoringu.
 

Shlédl jsem celé včera večer. Líbilo. Nejlepší je ta samoodpalovací hůl :-D A pak za wedge s loftem 70. To bych si do ruky ten kousek od grýnu (forgreen) vzít netroufl. :p

PS: Díky za vkládání!
 
Nové video Bob Does Sport - Our Newest Drinking Game Led to Madness!

Golf + alkohol, třeba by to někoho mohlo bavit ;)

Bob.jpg
 
A ještě jedno od Grant Horvat Golf, pokud by vás zajímalo, jak o golfu přemýšlí Bryson DeChambeau
 
Skvělá prohlídka aktuálního stavu hřiště Royal Liverpool připraveného na The Open. Tribuny jsou skoro ready. Vše mimo fairway = peklo.
Suprové představení hřiště. V ligiho tipovací soutěži jsem byl asi dost optimista. Easy to rozhodně borci mít nebudou, když k tomu zafouká, zaprší...
Rick se docela trápí, ale co bychom tam pak zahráli asi my?
Ty podložky (mats) pro hru z ferveje jsou pro mne novinka. Taková blbůstka ;) a jak to udrží "čistou"fervej pro turnaj.
 
Skvělá prohlídka aktuálního stavu hřiště Royal Liverpool připraveného na The Open. Tribuny jsou skoro ready. Vše mimo fairway = peklo.
Tak to bude mít McIlroy s 54% trefených fervejí trochu problém :D, ale diváci to trochu ušlapou.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom