Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Reverse shots

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
Za toto tema muze @requo, ktery se me dotazal na turnaji v hodkovickach co, ze jsem to predvedl za zachrany uder na #8 v Hodkovickach, kde micek lezel presne tak, ze jej pravak nemohl hrat neb si nebylo kam stoupnout. Levak zde problem nema, pravak ma smulu. (Trvalo mi to najit asi hodku neb je to dost let.. :) Nastesti jsem si pamatoval kdo ho z pga hral :D)

Nize video odkaz na onen uder Matta Kuchara, co opravdu stoji za to si nacvicit a jeste s tim lze zamachrovat:

Dale doporucuji kouknout jeste na toto, taktez velmi prakticka vec (by Ian Poulter):

A otazka do plena:
Kdo z vas neco podobneho hraje tez?
Znate jeste dalsi techniky jak se vylhat z podobne situace? Trenujete to?
 
Já mám v bagu trvale 6ku na levou stranu, takže pokud není mič utopenej v roughu moc hluboko, řešim to takhle. Párkrát do roka s ní i odpaluju a čipuju, abych měl aspoň hrubý odhad.

Když potřebuju vyšší ránu, tak chytám hůl nalevo “vzhuru nohama” (patka hole míří k nebi), tím jde míček hezky podebrat, ale hůř se tím míří.

No a o uplynulém víkendu jsem při hře celé 9ky jednou holí (8kou) zjistil, že novýma cobrama jde poměrně solidné hrát i rubem hole, protože tam nemají žádné vystupky, ani jiné skopičiny.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Já mám v bagu trvale 6ku na levou stranu, takže pokud není mič utopenej v roughu moc hluboko, řešim to takhle. Párkrát do roka s ní i odpaluju a čipuju, abych měl aspoň hrubý odhad.

Když potřebuju vyšší ránu, tak chytám hůl nalevo “vzhuru nohama” (patka hole míří k nebi), tím jde míček hezky podebrat, ale hůř se tím míří.

No a o uplynulém víkendu jsem při hře celé 9ky jednou holí (8kou) zjistil, že novýma cobrama jde poměrně solidné hrát i rubem hole, protože tam nemají žádné vystupky, ani jiné skopičiny.
Vzhuru nohama je prave to video s poulterem.
Kazdopadne hrat rubem je zajimavy napad... zkouknu sve nadobi.
leva hul se mi brat nechce... neumim hrat napravo natoz naopak :D
 
Vzhuru nohama je prave to video s poulterem.
Kazdopadne hrat rubem je zajimavy napad... zkouknu sve nadobi.
leva hul se mi brat nechce... neumim hrat napravo natoz naopak :D

Aha, byl jsem linej se koukat, to sem přesně měl na mysli:).
 
  • Super!
Reactions: jan
Já osobně, když to opravdu nejde jinak, hraju nalevo nastojato, jak předváděl Poulter. Ale dlouhým železem s nízkým loftem, aby ta úderová plocha byla pro mě co nejvíc "v rovině" s shaftem. Na to SW, nebo co to on měl v ruce, bych asi neměl "koule".
Zrovna dnes jsem to bohužel musel využít a určitě jsem byl po úderu v lepší pozici než po případném dropnutí nehratelného míče. Golf je přece hra a"Svět nepatřil nikomu, kdo nebyl hráč"...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom