Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2021 19.jamky 18.6. - 20.6.2021 Konopiště

V kalendáři akcí 19.jamky: 17-06-21, 18-06-21, 19-06-21, 20-06-21

Stav
Uzamčeno.
requogolfcup 2021.png


RequoCup 2021 19.jamky (Red Dragons vs. Blue Sharks)
web https://www.requogolf.cz/requo-cup

Od 8.6.2021: Přihlášením do turnaje hráč výslovně prohlašuje, že se seznámil s aktuálními podmínkami účasti na hromadných akcích dle MO MZČR, viz příloha pod názvem Prohlášení účastníka golfového turnaje, a zejména to, že po celou dobu konání akce bude schopen splnění těchto podmínek prokázat.
Kdy:
  • předpokládaný termín: čt 17.6./pá 18.6. - ne 20.6.2021 (herní dny turnaje: pátek odpo, sobota, neděle)
Kam: Konopiště (http://www.golf-konopiste.cz/)
Soutěžní výbor turnaje:
  • Michal Šatal (@requo) - organizátor turnaje
  • Jirka Lhotka (@Marklar) - spoluorganizátor turnaje
  • David Koudelka @doktordee - kapitán Red Dragons
  • Pavel Flusek @PFP - kapitán Blue Sharks

Vrcholná akce venkovní golfové sezóny 19.jamky v podobě týmového klání inspirované formátem Ryder Cup. Dva týmy, dva kapitáni a moře golfu!
  • I. ročník 2017 - Kunětická Hora, viz reportáž (vítěz: Čechy)
  • II. ročník 2018 - Kaskáda, viz reportáž (vítěz: Blue Sharks)
  • III. ročník 2019 - Mladé Buky, viz reportáž (vítěz: Blue Sharks)
  • IV. ročník 2020 - Telč, viz reportáž (vítěz: Blue Sharks)
  • V. ročník 2021 - ?
---

A1) 4 DNY: ČT - NE: Cena pro golfisty vč. neomezeného fee. na obou 18j hřištích: 9.300,- Kč/osoba (2 lůžka na pokoji), jednolůžko 11.400,- Kč

Cena zahrnuje:
  • 3 x ubytování na noc ve 2 lůžkovém pokoji
  • 3 x snídaně
  • min 4 × green fee (neomezené fee na pá, so a ne; ve čt 1 hra po 15:00) na dvou 18j hřištích - Radecký a D'Este
  • 3 x sváču na hřiště (turnajová kola)
  • míče, vstup na tréninkové plochy zdarma
  • vstup do wellness zóny
  • sleva na lázeňské procedury
  • dárek, pohárky pro vítěze, STARTOVNÉ...
  • pro ty golfisty, co nehrají turnaj cena 8.300,- Kč
  • v ceně NENÍ zahrnuto jídlo mimo snídaní
A2) 4 DNY: ČT - NE: Cena pro negolfový doprovod: 3000,- Kč/osoba

Cena zahrnuje:
  • 3 x ubytování na noc ve 2 lůžkovém pokoji
  • 3 x snídaně
  • vstup do wellness zóny
  • sleva na lázeňské procedury
  • v ceně NENÍ zahrnuto jídlo mimo snídani
B1) 3 DNY: PÁ - NE: Cena pro golfisty vč. neomezeného fee. na obou 18j hřištích: 7.900,- Kč (2 lůžka na pokoji), jednolůžko 9.300,- Kč

Cena zahrnuje:
  • 2 x ubytování na noc ve 2 lůžkovém pokoji
  • 2 x snídaně
  • min 3 × green fee (neomezené fee na pá, so a ne) na dvou 18j hřištích - Radecký a D'Este
  • 3 x sváču na hřiště (turnajová kola)
  • míče, vstup na tréninkové plochy zdarma
  • vstup do wellness zóny
  • sleva na lázeňské procedury
  • dárek, pohárky pro vítěze, STARTOVNÉ...
  • pro ty golfisty, co nehrají turnaj cena 6.900,- Kč
  • v ceně NENÍ zahrnuto jídlo mimo snídani
B2) 3 DNY: PÁ - NE: Cena pro negolfový doprovod: 2000,- Kč/osoba

Cena zahrnuje:
  • 2 x ubytování na noc ve 4 nebo 2 lůžkovém pokoji
  • 2 x snídaně
  • vstup do wellness zóny
  • sleva na lázeňské procedury
  • v ceně NENÍ zahrnuto jídlo mimo snídani
---

Společné body:
  • akce je pouze pro ubytované v rámci resortu, tzn. každodenní dojezd z Prahy není cílem akce - cílem je družit se, hrát a být společně i večer :)
  • obědy a večeře každý individuálně v restauraci z denní nabídky a jídeláku (jak, kdo, co a hlavně KDY chce).
  • přihlásit se k účasti je třeba tady do vlákna - přednostní právo účasti v týmech mají účastníci loňského ročníku RequoCup + 2 divoké karty kapitánů + 6 míst pro výherce loňských ročníků RequoTour a SunsetCup) - máte blokovaná místa do ne 11.4. (všechny zmíněné osoby budou osloveny soukr. zprávou), následně budou místa uvolněna dalším zájemcům, kapacita turnaje je omezená.
  • akce určena přednostně ale ne výlučně pro aktivní členy fóra, pro turnaj je vhodné už mít něco odehráno (pro potřeby turnaje se u hráčů s vyšším/neaktivním HI nad 36 počítá 36 HI)
  • záloha (startovné), platby atp. - individuálně bude upřesněno později přihlášeným účastníkům přes soukromou zprávu

Max. kapacita turnaje RequoCup 2021: 32 hráčů, tzn: 16 vs. 16 hráčů v týmech (+ případný doprovod)
  • 1. kolo - do neděle 11.4.2021:
    • 24 míst celkově pro týmy (tzn. 12 + 12) rezervováno pro účastníky předchozího ročníku, tzn. RequoCup 2020 Telč (bude všem rozeslána osobní pozvánka v okamžik vyhlášení) - bere se prvních 24 přihlášených
    • 2 divoké karty (každý kapitán jednu pro svůj tým)
    • 6 exkluzivních míst v týmech Requo Cup 2021 budou přednostně nabídnuta účastníkům turnajů RequoGolf sezóny 2020
  • 2. kolo: doplnění týmů dalšími zájemci, pokud nebude naplněna kapacita prvním kolem
Předjednaný a smluvený formát akce (může se pozměnit, pokud se něco pokazí nebo se na základě nyní neznámých skutečností soutěžní výbor rozhodne a včas oznámí):
  • 0.den - čtvrtek 17.6. - příjezd, 1 hra od 15:00 (ta je v balíčku A1) příprava, společné těšení se...
  • 1. den - pátek 18.6. - fourball - 18j. Radecký - od 14:00 (až 15.21)
  • 2. den - sobota 19.6. - foursome - 18j. D'Este - od 9:30 (až 10.51)
  • 3. den - neděle 20.6. - singly - 18j. Radecký - od 8:00 (až 10.24) (samostatné singly, tzn. 1 flajt = 2 soupeři)

Orientační předběžný program:
  • Týmový turnaj 19.jamky: Red Dragons vs Blue Sharks
    • loňští účastníci drží barvu týmu (zdůvodněné výjimky nebo přestupy možné) - záleží především na nominaci kapitánů
  • Harmonogram
    • Čt - příjezd a trénink
    • Pa - příjezd zbytku + fourball od 14 hodin + společné posezení, večeře a tak 🍻
    • So - foursome od 9,30 + volný program, třeba druhá 18j. :) + večeře a tak 🍻
    • Ne- singly jamkovka od 8,00 + vyhlášení
  • pro golfisty mimo týmy: turnaj či spolhra dle počtu a zájmu
  • posezení, povídání o golfu, dobré jídlo a pití, relax, 19.jamka...
  • bugina pro případné neturnajové hry pro účastníky akce: 750 Kč na 18.jamek
Jsou nějaké podmínky? Přihlášený musí být registrovaný na 19.jamce (alespoň jeden z rodiny, dvojice, skupiny). Aby nabídka platila, musí se nás tu přihlásit alespoň 20 účastníků celkem.
Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně @kristyna či mně pošlete zprávu!
Kde se přihlásit? Tady! A napište kód varianty (A1,A2,B1,B2 viz výše plus příp. váš doprovod atp.).

Kontaktní osoba za 19.jamku pro organizaci pobytu je @kristyna (Kristýna Šatalová, tel. 606 189 955, kristyna.satalova@gmail.com)



2020.PNG 2019.PNG 2018.PNG 2017.PNG

requocup.g.01.jpg requocup.g.02.jpg requocup.g.03.jpg requocup.g.04.jpg requocup.g.05.jpg requocup.g.06.jpg requocup.g.07.jpg requocup.g.08.jpg


---

PS: tento příspěvek je průběžně na základě infa ve vláknu aktualizován.

Přihlášení účastníci - aktuálně:
---:
 
Upraveno moderátorem:
No co to je? Nezvyklý stav toto ovšem 😜
Pánové z modrého týmu zabrat zabrat, ať to tem rudochům dneska ukážete! 😀
Jinak snad budu muset přijet "pomoct" na zítřejší singly 😂🤣
 
Stav po druhém dni - průběžné vedení se přelilo na stranu modrých, kteří po dnešních bojích v úmorném vedru na skvělě připraveném hřišti vedou o jeden bod.

foursomes.PNG


A flajty na zítřejší rozhodující den jsou:

singly.PNG
 
Děkuji za velmi slunečný víkend plný skvělého golfu! Modrým ještě jednou gratulace k dalšímu, už téměř nudnému, vítězství. Drakům patří můj velký dík, zvláště nováčkům, za nasazení a odhodlání urvat co se dá. Když se zpětně podívám na výsledky, dávám tomu ročník, maximálně 2 a trofej bude naše!
🏌🖖

IMG_20210620_101618295_PORTRAIT-01.jpeg
 
Děkuji za přijetí do týmu červených, kterým jsem nepomohl ani trochu, první zkušenost s týmovým pojetím mi ukázala že jsem těžce labilní..😀. Do galerie jsem přidal pár fotek ze závěru posledního dne..
 
Ahoj všichni jamkaři, já bych chtěl v prvé řadě poděkovat skvělým organizátorům. Zase všechno vzorně klapalo, jak mělo. SUPER, děkuju za sebe a předpokládám, že to můžu říct a za všechny účastníky dojednoho!!! Kristýno, Michale, velké díky.
My ostatní jsme si tak mohli bez jakýchkoliv starostí užívat, bojovat, radovat se z dílčích vítězství, krásných ran i smutnit z něčeho občas nepovedeného. A radost určitě značně převýšila únavu, následky očkování i jakýkoliv dílčí drobný neúspěch ...

Milý modrý týme, díky za charakter, kdy jsme se po pátečním dílčím negativním score semkli a dali do toho vše k finálnímu vítězství.

Milý červený týme, díky za fér hru, tentokrát naprosto mimořádnou bojovnost a hezký zážitek ze hry i společného popíjení, klábosení a probrání možného i nemožného.

Závěrem jen zasloužené - MODRÁ je DOBRÁ a na RequoCupu to platí zvlášť.🏌️‍♂️🏆🏆🏆🏆🏌️‍♀️
 
Já se přidám k díky organizátorům, taktéž děkuji za přijetí v červeném týmu, náramně jsem si to užil.
Fakt jsem si to užil, snaha byla, bohužel ne vše ve hře klaplo, asi je třeba více potrénovat.
Modrým gratulace k poháru, červeným vzkaz "Příště se to zlomí a otočí"
Ještě jednou díky a golfu zdar
 
Requo CUP 2021 - Modrá je dobrá! Už počtvrté!

Dámy a pánové, Kamarádi. Vyžiju textu, který jsem po našem RyderCupu psal i dříve, vyžiju ho už tradičně i pro letošek.

---
  • Vrchol letošní sezóny 19.jamky ve formátu Ryder Cup - Requo Cup - Red Dragons vs. Blue Sharks. 24 hráčů, 2 týmy, moře golfu, fourball, foresomes, singly...
  • Slova o akci jsou zbytečná, kdo nebyl, nemůže nasát onu úžasnou atmosféru třídenního klání, kdy nebylo nouze o skvělé rány, nervy-drásající souboje na život a na smrt na greenu, a společenské poplácávání se po ramenou hluboko do noci za parádní rány...
  • Nakonec tohoto článku-nečlánku patří děkovačka: Davide (@doktordee) a Pavle (@PFP) - díky vám oběma. Bez vaší pomoci by to nešlo. Nejenom za to, že jste se i letos chopili nevděčných kapitánských poviností, ale i za pomoc s přípravou, mnohahodinovým diskusím co, jak a proč, pravidla, podporu... a mnohé další. Prostě díky. Speciální, velké a nehynoucí díky patří mé ženě Kristýně (@kristyna). I letos nás měla všechny měla na starosti, aby jsme mi ostatní si mohli naše společné setkání užít, a odehrát skvělý vícedenní turnaj. A díky mnohým dalším, co mě a Týnce nezištně pomohli s... a s.... a poskytly.... a dovezly... Díky.
---

Tohle platí i letos. Velké poděkování patří i resortu Konopiště, kde mistrovsky připravená dvě 18j. hřiště, akademické hřiště, v noci jen pro nás nasvícená 10j. Radeckého, bezchybný wellness, výborná kuchyně atd - to vše dalo našemu formátovému klání tu správnou kvalitu a punc určité exkluzivity - neboť naše nohy kráčely tam, kde jen dva týdny před námi se hrál mistrovský profi golf (LETas). Díky nováčkům akce, že obohatili naši skupinu a že i díky vám jsme si i přes následky a důsledky covidového roku i my ostatní mohli zahrát důstojný a náš týmový turnaj v podstatě v plnohodnotném formátu. Tak jak hrají RyderCup světoví Mistři golfu - kteří nás inspirují a motivují k těm nejlepším výkonům. :) Zároveň díky všem za přátelskou a pohodovou atmosféru, i za to, že jsme to všichni vydrželi i přes brutální vedra, která panovala. Za sebe mohu upřímně říct, že jsme utahaný jak kotě, byl to nejnáročnější golfový zážitek, co jsem zatím hrál... ale ten fakt, že jde o tým a ve čtyřhrách - že jsem vždy s parťákem a že se prostě musím snažit, dalo mému golfu úplně nový rozměr a dimenzi golfu ve hlavě. Tohle pochopí jen ten, kdo hrál... a vy všichni tu frčku nepředatelné zkušenosti už máte taky. Jsem rád i za sebe osobně, že jsem si to taky mohl letos poprvé zkusit, jako záskok za člena, který bohužel nemohl dorazit. Neuvěřitelné - co 4 hry dělají z vaší hrou.

Pro pořádek dlužím ještě dílčí výsledky - vím, chtělo by to lepší průběžné mediální zaštítění, ale letos mi na to síly po večerech nebo ráno už nezbyly. Kompletní výsledky celého klání shrne tedy následující dodatečná tabulka (včetně rozhodujících singlů z neděle), plus výsledné bodové hodnoty týmů:


Singly.JPG dny.JPG výsledek.JPG

Soutěžní výbor ve složení já a oba kapitáni (@doktordee a @PFP) zhodnotil, že vše proběhlo a bylo vyhodnoceno regulérně, správně a případné nejasnosti byly vyhodnoceny na místě tak, jak mělo být. Takže ještě jednou velká gratulace patří i takto veřejně vítěznému modrému týmu!


DSCN8165.JPG


Kluci, holky, tohle jsme my. Kamarádi z 19.jamky - českého golfového fóra. Přátelé a milovníci golfu a všeho kolem ve všech možných podobách. Už popáté! Zrajeme jak víno a naše hra taky. :)


DSCN8185.JPG


Minulé 4 ročníky v pořadí: 2020 Telč, 2019 Mladé Buky, 2018 Kaskáda, 2017 Kunětická Hora

rc.2020.foto.jpg rc.2017.foto.jpg rc.2018.foto.jpg rc.2019.foto.jpg

PS:
  • pokud máte fotky, které by to mohly být, přidejte je do tohoto vlákna, nebo link na ně
  • prosím, neřešme tu další ročník, bude časem samostatné vlákno
  • kdo můžete a máte chuť, napište něco k hřišti, ubytování, prostředí - do samostatného vlákna ke Konopí
A to je pro letošek za nás s @kristyna vše. Tečka. ;)

DSCN8198.JPG
 
Upraveno:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom