Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2021 19.jamky 18.6. - 20.6.2021 Konopiště

V kalendáři akcí 19.jamky: 17-06-21, 18-06-21, 19-06-21, 20-06-21

Stav
Uzamčeno.
requogolfcup 2021.png


RequoCup 2021 19.jamky (Red Dragons vs. Blue Sharks)
web https://www.requogolf.cz/requo-cup

Od 8.6.2021: Přihlášením do turnaje hráč výslovně prohlašuje, že se seznámil s aktuálními podmínkami účasti na hromadných akcích dle MO MZČR, viz příloha pod názvem Prohlášení účastníka golfového turnaje, a zejména to, že po celou dobu konání akce bude schopen splnění těchto podmínek prokázat.
Kdy:
  • předpokládaný termín: čt 17.6./pá 18.6. - ne 20.6.2021 (herní dny turnaje: pátek odpo, sobota, neděle)
Kam: Konopiště (http://www.golf-konopiste.cz/)
Soutěžní výbor turnaje:
  • Michal Šatal (@requo) - organizátor turnaje
  • Jirka Lhotka (@Marklar) - spoluorganizátor turnaje
  • David Koudelka @doktordee - kapitán Red Dragons
  • Pavel Flusek @PFP - kapitán Blue Sharks

Vrcholná akce venkovní golfové sezóny 19.jamky v podobě týmového klání inspirované formátem Ryder Cup. Dva týmy, dva kapitáni a moře golfu!
  • I. ročník 2017 - Kunětická Hora, viz reportáž (vítěz: Čechy)
  • II. ročník 2018 - Kaskáda, viz reportáž (vítěz: Blue Sharks)
  • III. ročník 2019 - Mladé Buky, viz reportáž (vítěz: Blue Sharks)
  • IV. ročník 2020 - Telč, viz reportáž (vítěz: Blue Sharks)
  • V. ročník 2021 - ?
---

A1) 4 DNY: ČT - NE: Cena pro golfisty vč. neomezeného fee. na obou 18j hřištích: 9.300,- Kč/osoba (2 lůžka na pokoji), jednolůžko 11.400,- Kč

Cena zahrnuje:
  • 3 x ubytování na noc ve 2 lůžkovém pokoji
  • 3 x snídaně
  • min 4 × green fee (neomezené fee na pá, so a ne; ve čt 1 hra po 15:00) na dvou 18j hřištích - Radecký a D'Este
  • 3 x sváču na hřiště (turnajová kola)
  • míče, vstup na tréninkové plochy zdarma
  • vstup do wellness zóny
  • sleva na lázeňské procedury
  • dárek, pohárky pro vítěze, STARTOVNÉ...
  • pro ty golfisty, co nehrají turnaj cena 8.300,- Kč
  • v ceně NENÍ zahrnuto jídlo mimo snídaní
A2) 4 DNY: ČT - NE: Cena pro negolfový doprovod: 3000,- Kč/osoba

Cena zahrnuje:
  • 3 x ubytování na noc ve 2 lůžkovém pokoji
  • 3 x snídaně
  • vstup do wellness zóny
  • sleva na lázeňské procedury
  • v ceně NENÍ zahrnuto jídlo mimo snídani
B1) 3 DNY: PÁ - NE: Cena pro golfisty vč. neomezeného fee. na obou 18j hřištích: 7.900,- Kč (2 lůžka na pokoji), jednolůžko 9.300,- Kč

Cena zahrnuje:
  • 2 x ubytování na noc ve 2 lůžkovém pokoji
  • 2 x snídaně
  • min 3 × green fee (neomezené fee na pá, so a ne) na dvou 18j hřištích - Radecký a D'Este
  • 3 x sváču na hřiště (turnajová kola)
  • míče, vstup na tréninkové plochy zdarma
  • vstup do wellness zóny
  • sleva na lázeňské procedury
  • dárek, pohárky pro vítěze, STARTOVNÉ...
  • pro ty golfisty, co nehrají turnaj cena 6.900,- Kč
  • v ceně NENÍ zahrnuto jídlo mimo snídani
B2) 3 DNY: PÁ - NE: Cena pro negolfový doprovod: 2000,- Kč/osoba

Cena zahrnuje:
  • 2 x ubytování na noc ve 4 nebo 2 lůžkovém pokoji
  • 2 x snídaně
  • vstup do wellness zóny
  • sleva na lázeňské procedury
  • v ceně NENÍ zahrnuto jídlo mimo snídani
---

Společné body:
  • akce je pouze pro ubytované v rámci resortu, tzn. každodenní dojezd z Prahy není cílem akce - cílem je družit se, hrát a být společně i večer :)
  • obědy a večeře každý individuálně v restauraci z denní nabídky a jídeláku (jak, kdo, co a hlavně KDY chce).
  • přihlásit se k účasti je třeba tady do vlákna - přednostní právo účasti v týmech mají účastníci loňského ročníku RequoCup + 2 divoké karty kapitánů + 6 míst pro výherce loňských ročníků RequoTour a SunsetCup) - máte blokovaná místa do ne 11.4. (všechny zmíněné osoby budou osloveny soukr. zprávou), následně budou místa uvolněna dalším zájemcům, kapacita turnaje je omezená.
  • akce určena přednostně ale ne výlučně pro aktivní členy fóra, pro turnaj je vhodné už mít něco odehráno (pro potřeby turnaje se u hráčů s vyšším/neaktivním HI nad 36 počítá 36 HI)
  • záloha (startovné), platby atp. - individuálně bude upřesněno později přihlášeným účastníkům přes soukromou zprávu

Max. kapacita turnaje RequoCup 2021: 32 hráčů, tzn: 16 vs. 16 hráčů v týmech (+ případný doprovod)
  • 1. kolo - do neděle 11.4.2021:
    • 24 míst celkově pro týmy (tzn. 12 + 12) rezervováno pro účastníky předchozího ročníku, tzn. RequoCup 2020 Telč (bude všem rozeslána osobní pozvánka v okamžik vyhlášení) - bere se prvních 24 přihlášených
    • 2 divoké karty (každý kapitán jednu pro svůj tým)
    • 6 exkluzivních míst v týmech Requo Cup 2021 budou přednostně nabídnuta účastníkům turnajů RequoGolf sezóny 2020
  • 2. kolo: doplnění týmů dalšími zájemci, pokud nebude naplněna kapacita prvním kolem
Předjednaný a smluvený formát akce (může se pozměnit, pokud se něco pokazí nebo se na základě nyní neznámých skutečností soutěžní výbor rozhodne a včas oznámí):
  • 0.den - čtvrtek 17.6. - příjezd, 1 hra od 15:00 (ta je v balíčku A1) příprava, společné těšení se...
  • 1. den - pátek 18.6. - fourball - 18j. Radecký - od 14:00 (až 15.21)
  • 2. den - sobota 19.6. - foursome - 18j. D'Este - od 9:30 (až 10.51)
  • 3. den - neděle 20.6. - singly - 18j. Radecký - od 8:00 (až 10.24) (samostatné singly, tzn. 1 flajt = 2 soupeři)

Orientační předběžný program:
  • Týmový turnaj 19.jamky: Red Dragons vs Blue Sharks
    • loňští účastníci drží barvu týmu (zdůvodněné výjimky nebo přestupy možné) - záleží především na nominaci kapitánů
  • Harmonogram
    • Čt - příjezd a trénink
    • Pa - příjezd zbytku + fourball od 14 hodin + společné posezení, večeře a tak 🍻
    • So - foursome od 9,30 + volný program, třeba druhá 18j. :) + večeře a tak 🍻
    • Ne- singly jamkovka od 8,00 + vyhlášení
  • pro golfisty mimo týmy: turnaj či spolhra dle počtu a zájmu
  • posezení, povídání o golfu, dobré jídlo a pití, relax, 19.jamka...
  • bugina pro případné neturnajové hry pro účastníky akce: 750 Kč na 18.jamek
Jsou nějaké podmínky? Přihlášený musí být registrovaný na 19.jamce (alespoň jeden z rodiny, dvojice, skupiny). Aby nabídka platila, musí se nás tu přihlásit alespoň 20 účastníků celkem.
Něčemu nerozumím, mám otázky? Pište do tohoto vlákna, případně @kristyna či mně pošlete zprávu!
Kde se přihlásit? Tady! A napište kód varianty (A1,A2,B1,B2 viz výše plus příp. váš doprovod atp.).

Kontaktní osoba za 19.jamku pro organizaci pobytu je @kristyna (Kristýna Šatalová, tel. 606 189 955, kristyna.satalova@gmail.com)



2020.PNG 2019.PNG 2018.PNG 2017.PNG

requocup.g.01.jpg requocup.g.02.jpg requocup.g.03.jpg requocup.g.04.jpg requocup.g.05.jpg requocup.g.06.jpg requocup.g.07.jpg requocup.g.08.jpg


---

PS: tento příspěvek je průběžně na základě infa ve vláknu aktualizován.

Přihlášení účastníci - aktuálně:
---:
 
Upraveno moderátorem:
Panove @kamilrod a @Pitching , vemte si neco pekneho na patek na sebe a peknou vonavku, at tam Veronice nesmrdime. Budeme alespon nejkrasnejsi a nejvyvonejsi flight :)
 
@Jerry a @karlos: hele, chlapi, přemýšleli jste poslední dobou o tom, jestli u golfového švihu, myšleno na týčku, se správně protáčíte? A jestli nejste náhodou moc odkloněni? Jen tak, ze zájmu... určitě, co si pamatuju, jsem si ještě všiml, že vám nahoře při vrcholu nápřahu malinko poklesne hlava hole... Ale to určitě vliv nemá. ;):p
 
Kontrolní otázka: Z úvodního příspěvku chápu správně, že míče na driving máme zdarma? Ve standarním balíčku "Golf a hotel" nic takého není. Ptám se, abychom předešli nedorozuměním (jako na Bukách, nebo kde to bylo). Myslí se tím neomezeně, nebo keblík na den, nebo jak? Jakým způsobem se těch případných míčů zdarma mám na recepci domáhat?
 
Kontrolní otázka: Z úvodního příspěvku chápu správně, že míče na driving máme zdarma? Ve standarním balíčku "Golf a hotel" nic takého není. Ptám se, abychom předešli nedorozuměním (jako na Bukách, nebo kde to bylo). Myslí se tím neomezeně, nebo keblík na den, nebo jak? Jakým způsobem se těch případných míčů zdarma mám na recepci domáhat?
Ahoj Jerry, postup ještě ladíme. Nejpozději zítra dopoledne se to tu dočteš. :)
 
Pokud budete potřebovat zítra něco ohledně Konopiště řešit, tak kontaktujte @requo. Zítra od 7,15 -18hod Vám nebudu moci reagovat. Děkuji.
Uvidíme se v pátek.:)
 
Pokud budete potřebovat zítra něco ohledně Konopiště řešit, tak kontaktujte @requo. Zítra od 7,15 -18hod Vám nebudu moci reagovat. Děkuji.
Uvidíme se v pátek.:)

Neboj se o nás, my to nějak s ostatními zvládneme a případné mušky doladíme operativně na místě. A pokud nebude všechno úplně stopro hned od začátku ve čtvrtek, tak to dořeším. Připraveno je to díky tobě i přes mnohé změny na poslední chvíli skvěle. :up:

Děkuju! :-*

PS pro ostatní: Máme s Týnkou trochu dost nahňácaný červen, určitě to někteří zažíváte taky. Jak se červen úplně rozvolnil, tak se svět zbláznil - v mém případě i Týnky u obou nás v práci, kdy co se nestihlo za rok, tak se "musí" stihnout v červnu, aby si všichni užili dovolené v létě (oba pracujeme ve školství). Takže se i doma tenhle měsíc díky práci a neustálým zastupům kolegů na poslední chvíli jen míjíme. Potvrzuji - budu na Konopišti zítra osobně do 13:00. Tak budu v případě nejasností plně každému z vás k dispozici, instruován jsem od Týnky snad i co se týče ubytování (nejen tedy turnaj a hra jako taková) apod kompletně (ale nezastírám, že se těším, až bude na místě s námi i Týnka a s radostí jí to zase předám - protože je v tom mnohem lepší, než já). :p
 
Upraveno:
Ohledně drivingu rozeslána všem účastníkům soukr zpráva.

A kdyby někdo chtěl ručníky v barvě týmu (zbyly z loňska) tak ať mi ozvete na místě. Cena jednoho 190 Kč a pivo. :) Beru je s sebou. Mám 3 červené a jeden hodně tmavě modrý.

Ahoj na Konopišti!
 

Přílohy

  • image.jpg
    image.jpg
    189,8 KB · Zobrazení: 208
Ohledně drivingu rozeslána všem účastníkům soukr zpráva.

A kdyby někdo chtěl ručníky v barvě týmu (zbyly z loňska) tak ať mi ozvete na místě. Cena jednoho 190 Kč a pivo. :) Beru je s sebou. Mám 3 červené a jeden hodně tmavě modrý.

Ahoj na Konopišti!
To pivo tam bude drazsi nez ten rucnik…
 
Upraveno:
Dorazím, bohužel, až dost pozdě večer. Přišla mi do toho ještě pracovní cesta, takže teprve jedu z Brna. Budu v Lípě teprve balit. Doufám, že mě i pozdě večer ubytujou 🤷‍♀️. Držte mi palce ať je cesta z Brna v klidu...
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom