Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2020 19.jamky: 4.6. - 7.6.2020 Telč (PROBĚHLO)

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-06-20, 05-06-20, 06-06-20, 07-06-20

Nebude mít náhodou někdo, kdo pojede z Prahy, jedno volné místečko v autě, že bych se připojil? :)
Na cestu samozřejmě rád přispěju.
Jedu čtvrtek až neděle. Diiiiky
 
Nebude mít náhodou někdo, kdo pojede z Prahy, jedno volné místečko v autě, že bych se připojil? :)
Na cestu samozřejmě rád přispěju.
Jedu čtvrtek až neděle. Diiiiky
S Honzou jedeme taky ve čtvrtek. Klidně tě přibalíme
 
Já tam budu s Danielou už kolem 12h, tak půjdeme dříve.
Jen pro inspiraci, na čtvrteční večeři - doporučuji toto navštívit - rezervace dopředu nutná. Což já už mám :)

http://bistrotdepapa.cz/

Vsem ostatnim doporucuju i ja, protoze lepsi zradlo a servis v krajich ceskych tezko najdete...
 
Vsem ostatnim doporucuju i ja, protoze lepsi zradlo a servis v krajich ceskych tezko najdete...
Asi bych to neřekl tak nekompromisně, ale za doporučení se taky podepíšu. :up:

Teď když tak o tom přemýšlím . . . takové speciální vlákno ohledně gastronomických doporučení by určitě přivítal mnohý z nás, co již upřednostňujeme golf a jídlo před sexem a wellness. ;)😂 Trošku konkurence panu Maurerovi by neuškodilo. 😜
 
Asi bych to neřekl tak nekompromisně, ale za doporučení se taky podepíšu. :up:

Teď když tak o tom přemýšlím . . . takové speciální vlákno ohledně gastronomických doporučení by určitě přivítal mnohý z nás, co již upřednostňujeme golf a jídlo před sexem a wellness. ;)😂 Trošku konkurence panu Maurerovi by neuškodilo. 😜
Jo, taky znám, ještě z původního působiště, tuším v Počátkách...Souhlas.
 
Asi bych to neřekl tak nekompromisně, ale za doporučení se taky podepíšu. :up:

Teď když tak o tom přemýšlím . . . takové speciální vlákno ohledně gastronomických doporučení by určitě přivítal mnohý z nás, co již upřednostňujeme golf a jídlo před sexem a wellness. ;)😂 Trošku konkurence panu Maurerovi by neuškodilo. 😜

Dobrý nápad. Založ ho v Hospůdce. :)
 
Dobrý nápad. Založ ho v Hospůdce. :)
Pokud bych se do toho měl pustit, chtěl bych aby to mělo nějakou štábní kulturu, ale s tím tu nebudu otravovat. Napíšu soukromou zprávu ... až to promyslím :p
 
Inspekce v plnem proudu :)
706F2CDB-2323-4B29-89A1-73149A52B2BE.jpeg
 
Neměl by ses učit na státnice, když si kvůli nim zrušil účast? :rolleyes:
 
Mi ten přůstřel přijde s každým novým pohledem užší a užší. A přitom jsem měl vždy pocit, ze to je v pohodě jamka. Dole je dost místa i pro mé široké rozpětí křídel ;)
Buď v klidu, to je pohled z bílejch. To se nás standardních smrtelníků netýká.

Jedině, že bys stihnul odehrát do 5.6. osm výsledků pod nějakých cca 83 ran, aby jsi se dostal pod HI 10. Což o to, dostatek času by na to ještě byl.....
 
Buď v klidu, to je pohled z bílejch. To se nás standardních smrtelníků netýká.

Jedině, že bys stihnul odehrát do 5.6. osm výsledků pod nějakých cca 83 ran, aby jsi se dostal pod HI 10. Což o to, dostatek času by na to ještě byl.....
Jdu ve středu Hodko a v sobotu Grabstejn....byl bych strašně rad za 93 ;)
 
  • To mě mrzí...
Reactions: PFP
@ati - jen jsem si kontroloval, zda už moje jméno nefiguruje ve startovní listině Grabmasters a narazil jsem na to tvoje. Dej raději vědět organizátorům podniku kterého se nezúčastníš ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom