Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2020 19.jamky: 4.6. - 7.6.2020 Telč (PROBĚHLO)

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-06-20, 05-06-20, 06-06-20, 07-06-20

Už se těšíte? :) Btw. všem přihlášeným přišlo pravděpodobně upozornění u zvonečku - nic se neděje. To je, že se na vás těším (a taky proto, že se jsem info o akci přepsal do jiné části fóra a fórum to na mě automaticky prásklo).
 
Už se těšíte? :) Btw. všem přihlášeným přišlo pravděpodobně upozornění u zvonečku - nic se neděje. To je, že se na vás těším (a taky proto, že se jsem info o akci přepsal do jiné části fóra a fórum to na mě automaticky prásklo).
Mně ne. Doufám, že jsem přihlášená...
 
Mně ne. Doufám, že jsem přihlášená...
Mne taky nic nezvoni...:rolleyes:

Žádné obavy. V mém textu bylo slovíčko "pravděpodobně" - nemám to jak ověřit. Je možné, že někdy zvoneček nezazvonil - u přepisů do jiných částí fóra se to nechová úplně předvidatelně. Takže ano, ano, oba dva jste přihlášeni. Stejně jako všichni ostatní, kteří poslali startovné a se kterými @kristyna komunikuje.:up:

Seznam účastníků: https://www.19jamka.cz/akce/requocup-2020-19-jamky-4-6-7-6-2020-telc.30/ - žádnou změnu hlášenou nemám. :)
 
Ofiko info:

Ahoj Jamkaři, milí účastníci blížícího se RequoCup 2020. Trochu průběžného oficiálního infa, množí se dotazy.

Situace je nepříjemná, vlastně nikdo z nás v tuto chvíli nevíme, jestli se akce bude konat, nebo ne. Ale je to světlo na konci tunelu, kam se alespoň já osobně moc těším. S Telčí jsme v kontaktu, počítají s námi ve smluveném termínu 4.6. - 7.6. Organiční tým (já + @kristyna + kapitáni: @doktordee a @PFP) po domluvě s resortem se shodl na tom, že k 20.5. je finální termín, kdy veřejně rozhodneme o případném zrušení akce - tzn. podmínky vlády/krizového štábu a stanoviska NSA a ČGF k pořádání takovýchto akcí nebudou vypadat tak, že bychom si mohli společně zahrát, ubytovat se, sdružovat se a socializovat. Nechceme to nechávat do úplně poslední chvíle i s ohledem na Telč, aby případně volné kapacity mohla nabídnout dál.

Pokud se vše bude vyvíjet dobře, jak doufáme, tak 20.5. s ohledem na tuto situaci vás všechny znovu oslovíme, abyste nám případně potvrdili svou účast - nikdo netušíme, jak na tom kdo z nás bude a nemá smysl si dělat nějaké osobní násilí. A zároveň, abychom byly schopni s Telčí vyřešit pokoje, pokud bude více odpadlíků a případně vhodně nastavili systém hry. Pokud nebude k tomuto termínu moci z jakéhokoli důvodu se requocupu účastnit - ok, vrátíme startovné/zálohu v plné výši, tzn. 1.000 Kč/os, kterou jste nám poslali. Věřím však, že nakonec vše dobře dopadne a že se všichni v plném počtu ve zdraví setkáme na čtvrtém ročníku této naší vrcholné akce.

Takže obligátní a každoroční věta...
Už tam budem?

PS: Kdyby cokoli soukromého, kontaktujte please @kristyna.
 
Upraveno:
Tak co, máme plán B? Po dnešku to vypadá, že nám to o týden nevychází ...:confused:
 
Tak co, máme plán B? Po dnešku to vypadá, že nám to o týden nevychází ...:confused:

Uvidíme. Naše vláda není zrovna proslulá tím, že by několikrát své kroky nepřehodnocovala, viz otevírací doba pro důchodce, která se měnila tuším třikrát. A odbory dotčených podniku a oborů z poslední vlny slyším řvát už teď.

Dejme tomu pár dní, než se situace uklidní a stabilizuje. Plán B v tuto chvíli není (příp. posun na podzim) není ho aktuálně s kým na druhé straně domlouvat - nikdo neví co kdy a jak. A pak den co den měnit. Brod je ještě daleko.
 
Už to vychází, teda aspoň do zítra 😁 😁 😁 Jen aby nemuseli naši senioři jít jen mezi 8 a 10 :p
No když chvilku počkáme, tak nakonec i ten turnaj na Grabštejně 23.5. zahrajeme...
 
Ofiko info:

Ahoj Jamkaři, milí účastníci blížícího se RequoCup 2020. Je tu další várka průběžného infa... znáte takové ty blbé fóry s tečkami? Ne? :)

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

REQUO CUP 2020 V PLÁNOVANÉM TERMÍNU I NA PLÁNOVANÉM MÍSTĚ BUDE!*
* samozřejmě, pokud naše vláda zase nevymyslí nějaký kolotoč, nebo se to nějak celé nepotento.
Kdy: čt 4.6. - ne 7.6.2020 (herní dny turnaje: pátek odpo, sobota, neděle)
Kam: Telč (http://golftelc.cz/)

Více info plus přihlášení účastnici tu: https://www.19jamka.cz/akce/requocup-2020-19-jamky-4-6-7-6-2020-telc.30/

---
Dnes @kristyna s Telčí si potvrdila, že vše platí a že podle plánů uvolňování pojede jak hotel, tak restaurace víceméně v plném režimu (víme všichni stejně). Tedy potvrdili jsme si, že jak my, tak Telč s akcí počítáme. Trochu to termínově urychlíme, abychom uvolnili co nejdříve (tzn. příští týden) blokovaná místa - pokud někdo z nás nakonec nepojede. Během zítřejšího dne se všem přihlášeným účastníkům ozve @kristyna s prosbou o potvrzení, že pojedete/nebo jet z nějakého důvodu nemůžete/nechcete atd. Každému, kdo nebude moci, vrátíme v tuto chvíli zaslané startovné. Později již ne. Předpokládáme standardní turnajovo-golfovo-společenský režim - tzn. hra, společné sezení, socializování a tak. Kapacita, pokoje a ubytovací podmínky hotelu jsou taky dané (ne, nezvětšili se), takže tam toho moc změnit nelze. Prosím, reagujte Kristýně co nejdříve, abychom se dokázali vhodně seskládat/přeskládat a vše domluvit s Telčí.

Na akci pojedeme určitě, i když by nás náhodou bylo méně. Předpokládám, že formát turnaje zůstane zachován - tam je potřeba minimálně 8 hráčů na každé straně, původně a aktuálně přihlášených je nás ke hře 14 vs 14. Kdyby nás bylo méně jak zmíněných 8 na každé straně, vymyslíme alternativní formát týmových/indivindi her.

Takže... trénovat bojové pokřiky, golfové dovednosti a těšit se!

PS: Kdyby cokoli soukromého, kontaktujte please @kristyna.
 
Upraveno:
Mí milí modří žraloci, Váš kapitán JEDE.

Golfu zdar.
Kapitáne, rozhodně tě v tom nenechám samotného (i když jsem jen do počtu) a hrdě budu hájit modrou!

PS: už tam budem?
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Kapitáne, rozhodně tě v tom nenechám samotného (i když jsem jen do počtu) a hrdě budu hájit modrou!

PS: už tam budem?
Konečně jsem pochopil, proč je ten :up: "To se mi líbí" vyvedenej v modré barvě. I on už to totiž pochopil.
Tak lajkujte....
 
Bohužel to vychází tak, že se RequoCup bude křížit s Grabmasters.
Snažil jsem se získat nějaké vyjádření k termínu Grabmasters, ale nic nového. Stále platí, že začne druhou středu po ukončení omezení hospod a hotelů. A to vychází na středu 3.6., protože to je druhá středa po zatím platném termínu uvolnění vládních omezení 25.5. (pokud vládní šmoulové zase něco nevyšmoulí ještě jinak).
Pokud se tedy musím rozhodnout hned teď (čemuž rozumím a nechci to zbytečně protahovat), musím se omluvit z RequoCupu a dám přednost Grabmasters.
Děkuji za pochopení, omlouvám se za zmatky
Šnek Martin
 
Rudý kapitán je stále ve stavu! U mě žádná změna. Pojedu a povedu svůj tým cestou k vítězství!!! A připravte si nějaké ty plány B. Ideálně i C. Kdyby nám to zas herně k tomu vítězství nějak nevycházelo. 😉
 
Bohužel to vychází tak, že se RequoCup bude křížit s Grabmasters.
Snažil jsem se získat nějaké vyjádření k termínu Grabmasters, ale nic nového. Stále platí, že začne druhou středu po ukončení omezení hospod a hotelů. A to vychází na středu 3.6., protože to je druhá středa po zatím platném termínu uvolnění vládních omezení 25.5. (pokud vládní šmoulové zase něco nevyšmoulí ještě jinak).
Pokud se tedy musím rozhodnout hned teď (čemuž rozumím a nechci to zbytečně protahovat), musím se omluvit z RequoCupu a dám přednost Grabmasters.
Děkuji za pochopení, omlouvám se za zmatky
Šnek Martin
Po zkušenostech s oběma akcemi bych bral radši RequoCup :-D Větší zábava, fourball a foursome taky nehraješ každý den .. a hlavně na večer v RequoCupu zůstává víc lidí (to nemluvím o afterParty u Requo ..) ;)
 
Rudý kapitán je stále ve stavu! U mě žádná změna. Pojedu a povedu svůj tým cestou k vítězství!!! A připravte si nějaké ty plány B. Ideálně i C. Kdyby nám to zas herně k tomu vítězství nějak nevycházelo. 😉
Pro nováčky ... jako plán B a C nenavrhujte, že je večer před zápasy uchlastáme. To už jsme zkoušeli a nevyšlo to ... :confused::rolleyes:
 
Bohužel to vychází tak, že se RequoCup bude křížit s Grabmasters.
Snažil jsem se získat nějaké vyjádření k termínu Grabmasters, ale nic nového. Stále platí, že začne druhou středu po ukončení omezení hospod a hotelů. A to vychází na středu 3.6., protože to je druhá středa po zatím platném termínu uvolnění vládních omezení 25.5. (pokud vládní šmoulové zase něco nevyšmoulí ještě jinak).
Pokud se tedy musím rozhodnout hned teď (čemuž rozumím a nechci to zbytečně protahovat), musím se omluvit z RequoCupu a dám přednost Grabmasters.
Děkuji za pochopení, omlouvám se za zmatky
Šnek Martin

Ok. Domluv se prosím přímo i s @kristyna pomocí soukr. zprávy.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom