Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2020 19.jamky: 4.6. - 7.6.2020 Telč (PROBĚHLO)

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-06-20, 05-06-20, 06-06-20, 07-06-20

Ahoj všem,

do Telče se všichni těšíme. Aby těch zpráv o RequoCupu 2020 nebylo málo a měli jsme se na co těšit ještě více, tak jsme po dvouleté odmlce připravili i možnost týmových triček. Přeci jen turnaj nabírá na vážnosti, výkony se Ryder Cupu blížíme už několik let, tak zbývá ještě doladit ten stejnokroj :)

Kvalitu trika jsme volili adekvátní vzhledem k červnovému termínu. Tony Trevis lehké, prodyšné, golfové polo. Dle vlastních zkušeností a referencí dalších členů 19.jamky velmi příjemné, odvádí pot a je bez zápachu po sportovním výkonu :) To, co nám na rozdíl od slavnějších kolegů v Ryder Cupu letos ještě chybí, jsou sponzoři. I přes výraznou slevu, kterou jsme od Tony Trevis dostali a mírnou dotaci, nedokážeme trika zahrnout do startovného.

Připravenou máme variantu pro hráče obou týmů i šedou verzi, pro nesoutěžní doprovod viz obrázek ve zprávě. Předejte tedy prosím zprávu i svým (na jamce málo aktivním nebo zcela neaktivním) doprovodům, bratrům, synům, švagrům ... atp. :)

Kdo z vás chce letos reprezentovat svůj tým v týmovém tričku nebo být jen stylový u večeře, tak prosím napište, zda chcete jedno nebo více trik a požadovanou velikost. Ať už jako odpověď zde ve vláknu nebo soukromou zprávou na @Marklar.



Termín pro nahlášení velikostí: do 29. 1. 2020

Cena: 750,-Kč

Jak tričko bude vypadat a tabulky velikostí najdete níže.

Těšíme se na společné zážitky.
"v zastoupení organizačního týmu" Jirka

P.S.: znak na šedém triku bude na trikách také černý, stejně jako na týmových ;)


Zobrazit přílohu 9728

Zobrazit přílohu 9729
Zobrazit přílohu 9730
Vyzkoušeno a TT mám XL. Což se mi vůbec nelíbí ale co nadělám. Prosím červené. Pánské. Děkuji.
 
Ahoj, reaguji na zprávu o tom, že jsem nereagoval na nabídku trička. Já o triko zájem nemám.
Jsem v červeném týmu, ale nemám a nechci mít žádný kus červeného oblečení. A abych si koupil triko, ve kterém odehraju tři hry a pak ho vyhodil, to mi přijde zbytečné. Navíc ani nemám zájem o triko téhle značky, jsem věrný oblečení jiných značek. Je to taková moje úchylka, že nechci nic červeného (odmala) ani míchat různé značky golfového oblečení (i ty dvě jsou na mě moc). Za mě děkuji za nabídku, ale drze jí nevyužiju. Šnek
 
za mě prosím velikost L, červené
Kdy, kam platba?
Díky moc
:up: info o platbě ještě pošlu.
Ahoj, reaguji na zprávu o tom, že jsem nereagoval na nabídku trička. Já o triko zájem nemám.
Jsem v červeném týmu, ale nemám a nechci mít žádný kus červeného oblečení. A abych si koupil triko, ve kterém odehraju tři hry a pak ho vyhodil, to mi přijde zbytečné. Navíc ani nemám zájem o triko téhle značky, jsem věrný oblečení jiných značek. Je to taková moje úchylka, že nechci nic červeného (odmala) ani míchat různé značky golfového oblečení (i ty dvě jsou na mě moc). Za mě děkuji za nabídku, ale drze jí nevyužiju. Šnek
OK, myslel jsem to hlavně tak, aby to někteří méně častí návštěvníci nepřehlédli (já mám naopak spoustu červených věcí a modré jsem si pořídil první až s tím, že jsem byl na druhý RequoCup vytrejdovaný z červených do modrých :))

v jaké značce hraješ? dlouho jsem si myslel, že budu chodit jen v Callaway. Začalo se mi to hroutit, když jsem zjistil, že nové boty si už od Calla nevyberu (žádné mi neseděli tak, abych je koupil) a od té doby se mi to trošku hroutí, tak jsem zvědavý u koho se ti daří držet značku...?
 
Ahoj,
objednávám modré, nosím M ale podle doporučení vezmu raději L.
Díky Míša
 
Ahoj, reaguji na zprávu o tom, že jsem nereagoval na nabídku trička. Já o triko zájem nemám.
Jsem v červeném týmu, ale nemám a nechci mít žádný kus červeného oblečení. A abych si koupil triko, ve kterém odehraju tři hry a pak ho vyhodil, to mi přijde zbytečné. Navíc ani nemám zájem o triko téhle značky, jsem věrný oblečení jiných značek. Je to taková moje úchylka, že nechci nic červeného (odmala) ani míchat různé značky golfového oblečení (i ty dvě jsou na mě moc). Za mě děkuji za nabídku, ale drze jí nevyužiju. Šnek
Tak to by sis rychle měl ještě vyměnit místo s @Míša, abys hrál v modrém :D
 
v jaké značce hraješ? ... jsem zvědavý u koho se ti daří držet značku...?
Původně Adidas, přesouvám se do výrazně dražšího, ale neskutečně funkčního Kjuse. V létě to střídám, na podzim, v chladu nebo v dešti je Kjus neporovnatelně lepší. Jen se musí hledat, kde ho mají ve slevě (pak se dá koupit i za 30-50% obvyklých cen)
 
Jako super aktivita, jen bych pro priste doporucil nejakeho jineho vyrobce. Idealne z USA, to budeme mit vsichni minimalne o cislo mene a bude to mit pozitivni vliv na psychiku :rolleyes:
odkud ty TT jsou? Z Italie?
 
Jako super aktivita, jen bych pro priste doporucil nejakeho jineho vyrobce. Idealne z USA, to budeme mit vsichni minimalne o cislo mene a bude to mit pozitivni vliv na psychiku :rolleyes:
odkud ty TT jsou? Z Italie?
Znacka je to ceska, Teplice/Usti, kde je nechava vyrabet nevim
 
Ahoj. Hlásím se také o trička. Pro syna Honzu bych prosil modré M a pro mě červené XXL. Snad se do něj vejdu, jsem dost prostorově vyraznej
 
Poprosím dvě červené, jedno M a druhé XL. Díky.
 
Poprosím dvě červené, jedno M a druhé XL. Díky.
vidíš ..... a já si z nějakého důvodu myslel, že jste s bráchou "podobně velcí" :) máš to tam.

nevím jak jste se posunuli s HI .... ,ale vidím šanci na další setkání ve flightu :) asi se budu muset zeptat Michala, jestli si pamatuje jak jsme hráli v Bucích a na Kaskádách, ať vím na koho si vsadit :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom