Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2020 19.jamky: 4.6. - 7.6.2020 Telč (PROBĚHLO)

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-06-20, 05-06-20, 06-06-20, 07-06-20

IMG_20200524_083143.jpg
IMG_20200524_111550.jpg

Hřiště i po včerejší průtrži moc pěkné, greeny rychlé. Tuším oblasti, kde budou končit moje míčky....ale těším se tam!!!!
 
Mám dotaz ohledně fee mimo jamkovku. Máme tam nějaký balíček, v rámci kterého čerpáme něco zdarma?
Pokud ne , na stránkách resortu jsem našel toto: "V rámci ubytování je sleva 50% na golfovou hru a tréninkové míče." Předpokládám, že to platí i pro naši skupinu, jen se chci zeptat, zda to platí i pro nás, co chceme jít hrát ve čtvrtek od 14.hod když check-in je až od 15.hod. a zda to platí i na buggy.
 
Mám dotaz ohledně fee mimo jamkovku. Máme tam nějaký balíček, v rámci kterého čerpáme něco zdarma?
Pokud ne , na stránkách resortu jsem našel toto: "V rámci ubytování je sleva 50% na golfovou hru a tréninkové míče." Předpokládám, že to platí i pro naši skupinu, jen se chci zeptat, zda to platí i pro nás, co chceme jít hrát ve čtvrtek od 14.hod když check-in je až od 15.hod. a zda to platí i na buggy.
Pslaa jsem včera @kristyna a potvrdila mi,že čtvrtek je v ceně
 
Ještě jedna kontrolní otázka: povolil "ředitel soutěže" sir @requo tréninková kola v den zápasu? 😜
 
Ještě jedna kontrolní otázka: povolil "ředitel soutěže" sir @requo tréninková kola v den zápasu? 😜

Ano. Vzhledem ke stavu, v jakem většina z nás bude, je to úplně jedno. :) Takže využívejme možnosti být na hřišti, pokud to půjde, co nejvíce.
 
Ahoj všichni. Jestli má někdo problém s dopravou do Telče, tak mu dejte vědět. Ještě můžu někoho přibalit. Jedeme ve čtvrtek nějak po osmé z Prahy 6
 
Já vyjíždím ve čtvrtek kolem desáté z Mostu přes Prahu a taky sám, takže teoreticky taky můžu jednoho zoufalce nabrat. Ale bacha ... nezastavuju, jen přibrzdím ... 😂 😜
 
Ještě pár informací.
Kdo si chcete zahrát už ve čtvrtek, tak si včas zarezervujte čas. 🙂 Fee už je zahrnuto v celkové částce za pobyt, je neomezené, stejně jako míčky na driving.
Pokud chcete i buginu, tak ta je za 400Kč a je třeba si ji také brzo rezervovat.
 
Já s @kristyna a pan pohár budeme na místě někdy ve čtvrtek na 11:00. Plánujeme v místě činu oběd a potom teetime v 13:30 se @HonzaS + Martina. V kolik kdo jdete? Určitě napište, ať se třeba rozdělíme a zase jinak sloučíme aby nikdo nešel sám. :)
 
Já s Davidem a Danou máme TT ve 14.hod. Jedno místo tedy máme volné. Asi by taky bylo dobrý se houfovat podle buggy. Já jsem tedy rozhodně pro buggy.
 
Já s Davidem a Danou máme TT ve 14.hod. Jedno místo tedy máme volné. Asi by taky bylo dobrý se houfovat podle buggy. Já jsem tedy rozhodně pro buggy.
Já s @kristyna a pan pohár budeme na místě někdy ve čtvrtek na 11:00. Plánujeme v místě činu oběd a potom teetime v 13:30 se @HonzaS + Martina. V kolik kdo jdete? Určitě napište, ať se třeba rozdělíme a zase jinak sloučíme aby nikdo nešel sám. :)
já jsem hned 10 min po vás. taktéž pro buggy. Ale trhnul jsem se, aby měla s kým jít Marky - bylo by nás 5.

14:10 jsme tedy zatím jen dva a rádi někoho přibereme...
 
Já jdu s Danielou ve 13:00h Určitě se k nám můžete napsat :)
Na místo dorazím okolo 11-12h, tak můžeme dát společný oběd nebo alespoň pivko (@requo)?
 
Já jdu s Danielou ve 13:00h Určitě se k nám můžete napsat :)
Na místo dorazím okolo 11-12h, tak můžeme dát společný oběd nebo alespoň pivko (@requo)?
a jdete nebo jedete? Že bychom se k vám vetřeli :cool: Sice jsme až na 14:10, ale budeme tam dřív, tak by nám posun nevadil ....
 
@DzejBee - jasný oběd a max jedno pivo. Možná dvě...

@JanKostalCZE - uděliš nám taktické rady? Znáš to tam jak své boty... :)
 
V rámci přípravy Žraloků jsme včera absolvovali cvičné kolo. Telč je ve skvělém stavu, rychlost grýnů je na české poměry velmi vysoká, dnes na Hluboké jsme se vrátili do reality (a to někteří hodnotili rychlost na Hluboké za vysokou, oproti např. Mstěticím).
A jak píše @JanKostalCZE " hraj po fairway a do jamky!! " a potom se nemáme čeho bát. S jeho radami je to ale těžké, protože standardně jsou některé jamky výzvou i po fairwayi. Zhodnotili jsme že nadstandardní výzvou je jich ale "jenom" 13 ;) .
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom