Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2020 19.jamky: 4.6. - 7.6.2020 Telč (PROBĚHLO)

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-06-20, 05-06-20, 06-06-20, 07-06-20

dotázek: co je to za status "doprovodný hráč" (DH)
se svými 54 mě ani nenapadlo se hlásit (chystám se na středy v Hodkovičkách) ale bude to super akce
DH může na hřiště s nějakým flightem?
děkuji R
To jsou třeba manželky, které také hrají, ale nehrajou na Requo cupu turnaj, ale jdou si samy. Hrají mimo turnaj. Můžeš jet taky a zahrát si i když nepůjdeš turnaje.
 
@requo jestli je možná varianta, jak píše @Marta tak bych se ráda přidala - pro mě případně jednolůžkový pokoj na všechny noci. Děkuji R
 
@requo jestli je možná varianta, jak píše @Marta tak bych se ráda přidala - pro mě případně jednolůžkový pokoj na všechny noci. Děkuji R

Na tuto konkrétní akci jsou do 16.1. místa blokována pro účastníky předchozích ročníků (případně jejich doprovod), kapacita hotelu je bohužel omezená. Přednostně pak i hráče turnaje. Takže příští týden ke konci sečtem, kdo jede a volná místa budou nabídnuta dalším. Dám tady vědět. Jinak, samozřejme, tě rádi uvidíme i jako neturnajového hráče. @kristyna, @Marky137, @MartinaX jsou na tom s HI obdobně, jako ty a hrají po nás. Blbý teda je, že jim to leckdy jde lépe, než nám. :)

To by musel povolit @requo ;-) Každopádně modří!

Platí obdobně odpověď viz výše pro @NaBednu. Pokud nebudou plné kapacity týmů a ubytování, není problém. Aktuálně mají do 16.1. přednost účastníci předchozích ročníků. Následně pak vyhlásím počet volných míst. PRO s námi hrál v roce 2017, jeho HCP pro potřeby turnaje byl/je 0. Preference k týmu je orientační, i když se k ní přihlíží. Týmy jsou pak po domluvě s kapitány seskládávány tak, aby byly pokud možno vyrovnané a docházelo k co nejmenšímu počtu "ran k dobru".

---

Pro oba tedy: po 16.1. jakmile vyhlásím volná místa (pravděpodobně v pondělí 20.1.), tak bude otevřeno a pak je určitě možné se přihlásit. :)
 
Hlásím se do svého loňského týmu ČERVENÝCH. Účast pátek-neděle.

Ahoj, potvrzuji. :) Prima. Připsal jsem na úvod.
 
Na tuto konkrétní akci jsou do 16.1. místa blokována pro účastníky předchozích ročníků (případně jejich doprovod), kapacita hotelu je bohužel omezená. Přednostně pak i hráče turnaje. Takže příští týden ke konci sečtem, kdo jede a volná místa budou nabídnuta dalším. Dám tady vědět. Jinak, samozřejme, tě rádi uvidíme i jako neturnajového hráče. @kristyna, @Marky137, @MartinaX jsou na tom s HI obdobně, jako ty a hrají po nás. Blbý teda je, že jim to leckdy jde lépe, než nám. :)



Platí obdobně odpověď viz výše pro @NaBednu. Pokud nebudou plné kapacity týmů a ubytování, není problém. Aktuálně mají do 16.1. přednost účastníci předchozích ročníků. Následně pak vyhlásím počet volných míst. PRO s námi hrál v roce 2017, jeho HCP pro potřeby turnaje byl/je 0. Preference k týmu je orientační, i když se k ní přihlíží. Týmy jsou pak po domluvě s kapitány seskládávány tak, aby byly pokud možno vyrovnané a docházelo k co nejmenšímu počtu "ran k dobru".

---

Pro oba tedy: po 16.1. jakmile vyhlásím volná místa (pravděpodobně v pondělí 20.1.), tak bude otevřeno a pak je určitě možné se přihlásit. :)
Takže náhradník do modrého týmu čt-ne...
 
Konečně mám všechny potřebné informace, abych mohl uklidnit svého kapitána @PFP i organizační výbor @kristyna, @requo, že jsem připraven bojovat o své čtvrté vítězství a zapsat se opět nesmazatelným písmem na velký pohár šampionů :D

Tentokrát nepřijedu sám, protože bych mezi nás rád přivedl kamarádku Danielu, která hraje golf (HCP 17), ale našeho utkání se nezúčastní.
Prosím o variantu 2x A1 (dvoulůžko).
 
Konečně mám všechny potřebné informace, abych mohl uklidnit svého kapitána @PFP i organizační výbor @kristyna, @requo, že jsem připraven bojovat o své čtvrté vítězství a zapsat se opět nesmazatelným písmem na velký pohár šampionů :D

Tentokrát nepřijedu sám, protože bych mezi nás rád přivedl kamarádku Danielu, která hraje golf (HCP 17), ale našeho utkání se nezúčastní.
Prosím o variantu 2x A1 (dvoulůžko).

Ahoj, ok, prima. Počítám s Tebou i společností. :) Dopsáno na úvod.

Vítej na palubě.
 
Čau, jdeme s bráchou oba dva, už se těšíme.
B1) PÁ - NE.

Ahoj, počítám s Vámi.
Díky za info!
 
PŘIHLÁŠKY DO TÝMŮ NA REQUOCUP UZAVŘENY

Je tu čtvrtek 16.1. a tím ukončený vyhrazený čas pro přihlášení do týmů pro účastníky RequoCupu minulého ročníku a jejich doprovodu. V tuto je počet přihlášených účastníků pro turnaj RequoCUP optimální, tzn. 24 hráčů (12 vs 12) - i když nyní je to 13:11 ale to po domluvě s kapitány vyřešíme a následně oslovíme budoucí dotčené "přeběhlíky". :)

Tímto tedy nábor členů do jednotlivých týmů ukončuji - uzavřeno.
Pokud by v budoucnu někdo vypadl, nabídneme zde místo pro případné náhradníky.

Celkem nás na danou akci je přihlášeno nyní 24 + 5 (doprovod), tzn. 29 lidí. Předběžná domluva s resortem je zhruba kolem tohoto počtu. Pokud někdo má zájem se akce ještě zúčastnit mimo týmy, ať zde dá vědět a přihlásí se - @kristyna mu následně během několika dní potvrdí, zda-li je místo - a v jakém pokoji (s kým). Protože...

...protože teď všechny účastníky musíme rozložit do jednoltivých pokojů s ohledem na jejich preference a možnosti a kapacity hotelu (4-5 x 4 lůžkových pokojů, zbytek dvoulůžkové), a rozhodně dvoulůžáky nejsou pro všechny a cenová nabídka, která nám byla učiněna resortem předpokládá, že obsadíme především 4 lůžkové pokoje. A zároveň případně navýšit s resortem smluvenou kapacitu - pokud mají ještě volno.

---

Takže tímto oficiální přihlášení uzavřeno, kdo by rád se rád přidal jel bez záruky místa v týmu, dejte tu vědět, @kristyna se vám ozve, jakmile bude umisťovací tetris se všemi současně přihlášenými dořešen.
 
Hoďte mne na pokoj ke komu chcete, já se sžiju s ledaským, ale musí bejt hluchej jak poleno, neb manžel si často stěžuje, že chrápu :eek: , moje občas spolunocující kolegyně takticky říkají "Marti, v noci sis trošku chrupla" :D - jsou velmi taktní a jsou to prostě kamarádky ;) Tak to zde dávám na vědomost, aby pak nedošlo k nějakým reklamacím.
 
Hoďte mne na pokoj ke komu chcete, já se sžiju s ledaským, ale musí bejt hluchej jak poleno, neb manžel si často stěžuje, že chrápu :eek: , moje občas spolunocující kolegyně takticky říkají "Marti, v noci sis trošku chrupla" :D - jsou velmi taktní a jsou to prostě kamarádky ;) Tak to zde dávám na vědomost, aby pak nedošlo k nějakým reklamacím.
Mně Martino chrápání nevadí. Když spím, tak spím.
 
Ja klidne na 4luzak, ale prosim ne pokoj c 5
 
Ja klidne na 4luzak, ale prosim ne pokoj c 5
neboj, vsechny pokoje maj 3 cisla nebo pismeno :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom