Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2020 19.jamky: 4.6. - 7.6.2020 Telč (PROBĚHLO)

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-06-20, 05-06-20, 06-06-20, 07-06-20

Díky za rychlé reakce.

Doplnil jsem na úvod přihlášené, viz: https://www.19jamka.cz/threads/requocup-2020-19-jamky-4-6-7-6-2020-telc.5107

Zatím to vypadá takto. Týmy jsou dle loňských účastí. Sepisuju zatím dny, @kristyna bude řešit ubytování a rozdělení do pokojů. Někde jsou preference jasné, jinde to pak Kristýna po domluvě s námi všemi seskládá.

Další přihlášené budu přidávat už postupně a po jednom, vždy potvrdím zde ve vlákně. Kdybych někoho přehlédl, citlivě do mě kopněte. :)
 
Upraveno:
Díky za rychlé reakce.

Doplnil jsem na úvod přihlášené, viz: https://www.19jamka.cz/threads/requocup-2020-19-jamky-4-6-7-6-2020-telc.5107

Zatím to vypadá takto. Týmy jsou dle loňských účastí. Sepisuju zatím dny, @kristyna bude řešit ubytování a rozdělení do pokojů. Někde jsou preference jasné, jinde to pak Kristýna po domluvě s námi všemi seskládá.

Další přihlášené budu přidávat už postupně a po jednom, vždy potvrdím zde ve vlákně. Kdybych někoho přehlédl, citlivě do mě kopněte. :)
Michale, prosím jen si u mě uprav dny. Prijedeme už ve čtvrtek. U Marky to máš OK. Díky.
 
Se také hlásím B1
Koukám, že jsi přihlášený taky pá-ne, je na to času dost, ale napadlo mne - co bys řekl na spolujízdu?
 
Poslušně hlásím, že bych se rád zúčastnil a vedl Modrý tým. B1 - singl (nebo případně double, pokud by to nevycházelo).

Golfu zdar a našemu zvlášť.
 
Koukám, že jsi přihlášený taky pá-ne, je na to času dost, ale napadlo mne - co bys řekl na spolujízdu?
To asi šlo.🙂
 
Poslušně hlásím, že bych se rád zúčastnil a vedl Modrý tým. B1 - singl (nebo případně double, pokud by to nevycházelo).

Golfu zdar a našemu zvlášť.
Hlasim se PA-NE, jednoluzkovy pokoj

Ahoj, super, počítám s Vámi. :) Pokoje pak dořeší @kristyna, jsme ve fázi sběru hlav.

Prosím doplnit k @Pitching +1golfistka (A1)

Doplním 1 golfistku (pls. nějaké jméno, do tabulky). Dám jí na seznam čekatelů pro turnaj (ale volno bude). Bude golfistka chtít hrát turnaj nebo hrát s dalším ...eee ...ženským milovaným doprovodem mimo turnaj?


---

to @ati, @JanKostalCZE: přidal jsem vás oba zatím k červenému týmu (podle pravidla že účastníci drží barvu z minula, oba jste hráli za červené v roce 2017). Ale je možné, že pak po předhozí domluvě s Vámi a kapitány by došlo ke změně barvy, aby to bylo co nejvíce vyrovnané. Prozatím tedy jsou důležité jen počty lidí a orientačně, kde kdo hrál.
 
Diky.

ze byl @ati v nultem rocniku v tymu cervenem (= ceskem, zapadnim), to byl uplnej a zasadni omyl. Vzdyt nikdo neni vic z vychodu nez on. Stejne jako je malokdo vic ze zapadu nez @JanKostalCZE :) . Ale clovek nikdy nemuze vedet, kdo bude jakou barvu v jakem obdobi preferovat ...

Samozrejme souhlasim a plne podporuju, ze musime po uzavreni soupisky ucastniku vyvazit tymy vykonnostne a popripade i genderove.
Jedina situace, kdy bych se ja osobne branil, by byla snaha me preradit do cerveneho tymu za ucelem posileni cervenacku. To by fakt asi neslo.

Ale jinak se nam to hezky plni, zrejme dobrej oddil...

Sportu zdar.
 
Doplním 1 golfistku (pls. nějaké jméno, do tabulky). Dám jí na seznam čekatelů pro turnaj (ale volno bude). Bude golfistka chtít hrát turnaj nebo hrát s dalším ...eee ...ženským milovaným doprovodem mimo turnaj?
Asi takhle ... Je to sice golfistka ale s HI 54 ... Pokud by ti tedy chyběl kus, asi bude soutěžit ale upřednostlila by roli doprovodného hráče. :)
 
Diky.

ze byl @ati v nultem rocniku v tymu cervenem (= ceskem, zapadnim), to byl uplnej a zasadni omyl. Vzdyt nikdo neni vic z vychodu nez on. Stejne jako je malokdo vic ze zapadu nez @JanKostalCZE :) . Ale clovek nikdy nemuze vedet, kdo bude jakou barvu v jakem obdobi preferovat ...

Samozrejme souhlasim a plne podporuju, ze musime po uzavreni soupisky ucastniku vyvazit tymy vykonnostne a popripade i genderove.
Jedina situace, kdy bych se ja osobne branil, by byla snaha me preradit do cerveneho tymu za ucelem posileni cervenacku. To by fakt asi neslo.

Ale jinak se nam to hezky plni, zrejme dobrej oddil...

Sportu zdar.
Nevedel jsem ze modra znemane vychod ale clovek se uci porad :-D
 
Asi takhle ... Je to sice golfistka ale s HI 54 ... Pokud by ti tedy chyběl kus, asi bude soutěžit ale upřednostlila by roli doprovodného hráče. :)
dotázek: co je to za status "doprovodný hráč" (DH)
se svými 54 mě ani nenapadlo se hlásit (chystám se na středy v Hodkovičkách) ale bude to super akce
DH může na hřiště s nějakým flightem?
děkuji R
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom