Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa RequoCup 2019 - formát

Jaký formát RequoCupu 2019 byste preferovali?

  • Stávající - Pátek odpoledne fourballs, Sobota foursomes, Neděle singly.

    Hlasy: 14 82,4%
  • Ryder Cup - Pátek dopo fourball, odpo foursome, Sobota dopo foursome, odpo fourball, Neděle singly

    Hlasy: 3 17,6%

  • Hlasovalo
    17
díky Davide za anketu, jen doplním nedočkavcům... konkrétní organizační informace k letošnímu ročníku zveřejním začátkem února (snad tedy příští týden). Dávám to dohromady. Termín a místo platí, tedy: 6/7.6. - 9.6.2019: RequoCup 2019 Mladé Buky
 
Z tohoto výběru jsem pro formát z roku 2018. Pravděpodobně si někteří půjdeme zahrát den předem. Po pravdě si nejsem jistý, ze by mě ještě bavilo (fyzicky zvládnu pro zábavu a ne s vypětím sil) dat si během 4 dnů 6 kol v Bucích.
 
díky Davide za anketu, jen doplním nedočkavcům... konkrétní organizační informace k letošnímu ročníku zveřejním začátkem února (snad tedy příští týden). Dávám to dohromady. Termín a místo platí, tedy: 6/7.6. - 9.6.2019: RequoCup 2019 Mladé Buky
Zrovna jsem si dělal kalendář s turnaji a tenhle víkend jsem měl zrovna volno :-D .. alespon se konečně budu moct učastnit ;-)
 
Taky bych se přikláněl ke stávajícimu. Chápu že navrhovatel jakožto abstinent to těžko pochopí, ale my alkoholici potřebujem určitý dostatečný čas na to se opít a pak také vystřízlivět.
 
Super, Buky jsou pro mne v přijatelné vzdálenosti, 8.6. mají sice kluci turnaj na Grosshofu, ale snad to konečně letos vyjde!
 
Jaka je kapacita? A jak dlouho dopredu se musim prihlasit? Mam to kousek tak bych sel :)
 
Jaka je kapacita? A jak dlouho dopredu se musim prihlasit? Mam to kousek tak bych sel :)

Resim, domlouvam s resortem posledni drobnosti (finalni potvrzeni cen - resim jeste cenu pripradneho negolfoveho doprovodu), pristi tyden snad bude jasno, vyhlasim to pak a pak budou prihlasky. Na tenhle termin je už od minulého října rezervovano 16 dvouluzkovych pokoju - tzn. 32 účastníků akce.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom