Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2019 19.jamky: 6.6. - 9.6.2019 Mladé Buky

V kalendáři akcí 19.jamky: 06-06-19, 07-06-19, 08-06-19, 09-06-19

Stav
Uzamčeno.
Hmm to abych zacala trenovat :rolleyes:
To jsme dvě ;) a já k tomu ještě fyzičku, abych v těch krpálech v Bukách nevypustila duši.
 
To jsme dvě ;) a já k tomu ještě fyzičku, abych v těch krpálech v Bukách nevypustila duši.
Také jsem rad, ze nakonec nejdeme striktní Ryder Cup formát. 5 osmnactek v Bukach za 3 dny bych asi s úsměvem na rtu nedal :) :):)
 
Já moc rád nejsem. Těšil jsem se. Tohle jinde a jindy nemám možnost zažít. Celkem tak závidím ostatním, co mají [emoji57][emoji12]
 
Btw je par volných míst ještě. Takže, kdo se ještě přidá?

Jo, dostal jsem podnět, ze bychom mohli udělat sázky na nás. Nevím, nejsem sazejici se typ, ale dávám do pléna. Ono je těžký se vsázet, když naši modří zase určitě jako loni rozdrtí červené... ale mužeme se třeba vsadit, o kolik červení prohrajou, třeba, ne? :)
 
Upraveno:
Btw je par volných míst ještě. Takže, kdo se ještě přidá?

Jo, dostal jsem podnět, ze bychom mohli udělat sázky na nás. Nevím, nejsem sazejici se typ, aledavam do plena. Ono je těžký se vsazet, když modří zase určitě jako loni rozdrti červené... ale mužem se třeba vsadit, o kolik červení prohrajou, třeba :)

Já se náčelníku také hlásím. Od pátku. S kým budu hrát je mi celkem jedno. Ale když na to tak koukám, tak asi raději
s červenými, bo mi ta barva více sluší.
 
Hledám druhou duši do pokoje
Nechrápu, moc nepiju. Prostě ideální partie ;)

Chcete mě?
 
Já se klidně vsadím, že zase půjdu s @macdav a @RobertSlajs :D sice dostanu nasekáno, ale těším se na vás vy kluci ušatý
Neboj, letos nemám tolik natrénováno, takže máš šanci. Zatím.... ale do června času dost:devil:
 
Hledám druhou duši do pokoje
Nechrápu, moc nepiju. Prostě ideální partie ;)

Chcete mě?
nehrápeš, nepiješ? jaká to pak má být zábava :-D :-D .. ale jestli chceš, tak requo říkal že se máme pářit ..
 
Hledám druhou duši do pokoje
Nechrápu, moc nepiju. Prostě ideální partie ;)

Chcete mě?
Přijímám ... švára furt neví jestli bude moct jet, tak má smůlu ;)
 
@Jerry , ty už sparovanej jsi se mnou a ani o to nevíš? :):):)
Ale vím, já tě jen zkoušel ... v poslední době jsi mi přišel vůči mě takový ochladlý, tak jsem tě chtěl troch poškádlit. :p
 
Já se náčelníku také hlásím. Od pátku. S kým budu hrát je mi celkem jedno. Ale když na to tak koukám, tak asi raději
s červenými, bo mi ta barva více sluší.

Ok, počítám s Tebou, připsáno na nástěnku. V tuto chvíli ještě týmu řešeny nejsou, ale preferenci si poznamenám. Vítej na palubě. :up:

Tak jo, ale aby nedoslo k mylce. Tak jen na vikend....
@requo, prosim spar nas :)

Spařeno. @macdav + @Tomáš Kloud :up:
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom