Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2019 19.jamky: 6.6. - 9.6.2019 Mladé Buky

V kalendáři akcí 19.jamky: 06-06-19, 07-06-19, 08-06-19, 09-06-19

Stav
Uzamčeno.
Tak když jsi to už nakousl ;), kdo půjde ve čtvrtek si to obejít?
 
Já se taky přijedu už ve čtvrtek a chci si dát průzkumnou 18-ku. A taky bych se klidně přiklonil k buggy.
Předpokládam, že bych dorazil kolem poledního, takže TT bych viděl mezi 13 a 14 hod. Kdo to má podobně a přidal by se ke mě?
 
Já se taky přijedu už ve čtvrtek a chci si dát průzkumnou 18-ku. A taky bych se klidně přiklonil k buggy.
Předpokládam, že bych dorazil kolem poledního, takže TT bych viděl mezi 13 a 14 hod. Kdo to má podobně a přidal by se ke mě?
To beru. Budeme tam asi stejně. Mužem si to dat ve čtvrtek cvičně o panáka. Ať vyhraješ aspoň jednou za ty 4 dny. 😀😀😀
 
Já se taky přijedu už ve čtvrtek a chci si dát průzkumnou 18-ku. A taky bych se klidně přiklonil k buggy.
Předpokládam, že bych dorazil kolem poledního, takže TT bych viděl mezi 13 a 14 hod. Kdo to má podobně a přidal by se ke mě?
 
Z důvodu zranění se omluvila z účasti letošního klání @Marie,

Když mě Marie vypekla, tak si holt ubytko přehlašuji dvoulůžák na jednolůžák ;) (a budu si moci chrápat jak mi libo :D)
 
Když mě Marie vypekla, tak si holt ubytko přehlašuji dvoulůžák na jednolůžák ;) (a budu si moci chrápat jak mi libo :D)
A co se dát znovu dohromady s @Marcela, nebo budete mít každá jednolůžák?
 
Tak když jsi to už nakousl ;), kdo půjde ve čtvrtek si to obejít?
Já taky přijedu ve ČT kolem poledne. Jsem pro každou variantu hry i sázek.
Klidně ale půjdu s batůžkem za vozíčkáři :D
 
Nenašel by se tu někdo, kdo pojede pátek až neděle, měl by místo v autě a chtěl by mě do Buků a zpět svézt? :D
 
Klíďo píďo
Tak to by byla paráda ;) a bydlím kousek od dálnice na MB i HK takže snad žádná velká zajížďka :D ještě ti pošlu do zprávy číslo abychom se pak mohli domluvit.
 
Já taky přijedu ve ČT kolem poledne. Jsem pro každou variantu hry i sázek.
Klidně ale půjdu s batůžkem za vozíčkáři :D
Taky pocitam prijezd po obede. Takze uz je nas pet, jestli to dobre pocitam;)
 
Nenašel by se tu někdo, kdo pojede pátek až neděle, měl by místo v autě a chtěl by mě do Buků a zpět svézt? :D
Ano, jasne. Mam volno, jedu v patek brzo rano pres Prahu, vracim se v nedeli. Ozvi se.
 
Včera jsem trénoval patování na vzdálenost 35 cm. Věřím, že modrý tým tuto pečlivou přípravu ocení! Zkusil jsem i 37 cm, tam cítím pravda trochu nejistotu, ale při 40 cm už to zase zatočí správně. Takže modří, v pohodě, vyhrajeme! :-D Zítra plánuju trénovat krátkou hru - příhry na green ve vzdálenosti 37-40 cm od fangle. A bude to v kapse!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom