Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2019 19.jamky: 6.6. - 9.6.2019 Mladé Buky

V kalendáři akcí 19.jamky: 06-06-19, 07-06-19, 08-06-19, 09-06-19

Stav
Uzamčeno.
Teda chlapi, číst to tady můj manžel, tak mě nikam nepustí !
 
Jestli můžu hlásím se taky B1 :)

Ok, počítám s tebou, B1 s hrou v týmu? Připsáno na úvod.
 
Ok, počítám s tebou, B1 s hrou v týmu? Připsáno na úvod.
Můžeš mě prosím scuknout na pokoj s @Marie ? A tímto se omlouvám @Marcela , kterou jsem oslovila na spolubydlení, netušila jsem, že Maruška pojede, známe se už dávno a na sdílení stejného pokoje jsme zvyklé.
 
Můžeš mě prosím scuknout na pokoj s @Marie ? A tímto se omlouvám @Marcela , kterou jsem oslovila na spolubydlení, netušila jsem, že Maruška pojede, známe se už dávno a na sdílení stejného pokoje jsme zvyklé.

ok
 
Důležité hlášení místního rozhlasu:

Uzávěrky přihlášek na RequoCup 2019 do Mladých Buků koncem tohoto týdne, tzn. do neděle 10.3.2019 (aktuální stav viz
úvod)

Počátkem příštího týdne Vás @kristyna, která nás bude mít organizačně všechny na starosti, stejně jako v minulých letech osloví s pokyny ohledně potvrzení rezervace a zaplacení zálohy/startovného 1000 Kč na účet. Zbytek částky dle domluvy s resortem a na mé čestné slovo si každý bude platit na místě již individuálně.

S kapitány obou týmů @doktordee a @PFP jsme domluveni, že rozřazení do týmů proběhne následně až podle zaplacených záloh/startovném podle klíče: kdo hrál loni, drží barvu, ostatní budou rozřazeni podle svého HCP tak, aby oba týmy byly pokud možno papírově co nejvíce vyrovnáni. Plus minus. :)

Takže, konec přihlášek 10.3., následně všichni účastníci již přihlášení očekávejte příští týden info email ohledně platby zálohy, a další. Seskládané týmy budou zveřejněny následně počátkem dubna.
 
Týden uplynul =2x B1.
Zdar, situace se trochu zmenila. 2x B1 sice zustava, ale nepojede Milan a sehnal jsem si na pokoj dustojneho nahradnika Kamila s dukladnou znalosti hriste v Bukach (HCP 17,9). A uz trenujeme od 16.2.. Modra je dobra. PF
 
Můžeš mě prosím scuknout na pokoj s @Marie ? A tímto se omlouvám @Marcela , kterou jsem oslovila na spolubydlení, netušila jsem, že Maruška pojede, známe se už dávno a na sdílení stejného pokoje jsme zvyklé.
Neomlouvej se, zaplatis mi rozdil za jednoluzak a jsme srovnane..
 
Přihlášky na RequoCup 2019 uzavřeny, dnes či zítra se všem přihlášeným s @kristyna ozveme s info ohledně platby zálohy/startovného. Prosím o úhradu co nejdříve, na základě těchto plateb odblokujeme případně neobsazené pokoje. :)
 
Dubnové info:

Po několika domácích tichých večerech mám od @kristyna (díky) aktuální stav, jak si stojíme. Díky všem, co uhradili startovné/zálohu. Počítáme s vámi, se všemi organizačně-ubytovacími dotazy se obracejte na @kristyna, která už komunikaci s resortem odemě převzala a bude nás mít všechny provozně na starosti. Více informací očekávajte v květnu (jedeme 6.6. - 9.6.), jídlo si budeme vybírat až týden před akcí.

Aktuálně nás je 28, z toho 24 do týmů, tedy 12 vs 12. Vyšlo to krásně, tzn. 7 modrých a 7 červených bylo i loni, budou doplněni nově přihlášenými k turnaji - tak, aby zápasy byly co nejvíce zábavné, tzn vyrovnané. Toto dáme dohromady (s kapitány @doktordee a @PFP) rovněž do konce dubna, tak, aby v květnu jsme se mohli už těšit, chystat bojové pokřiky a tak.

Takže tak. Už tam budem? :)
 
Upraveno:
Rozdělení do týmů je tady! Ufuf, bylo to náročné, kapitáni si rvali ruce, nohy, jak se přetahovali o nováčky. Úplatky, nabídky, ba i výhružky létaly vzduchem, jediné oko nezůstalo bez monoklu... ale nakonec, rozděleno:


RED DRAGONS vs. BLUE SHARKS
kapitáni:
David Koudelka (@doktordee, hcp 5,1) vs. Pavel Flusek (@PFP, hcp 14,5)​

Rozdělení do týmů:

  • RED DRAGONS - David Koudelka, HCP 5,1, žluté odp. - @doktordee - kapitán
  • RED DRAGONS - Jaroslav Peca, HCP 13,3, žluté odp. - @Jerry
  • RED DRAGONS - Kamil Rod, HCP 17,2, žluté odp.
  • RED DRAGONS - Josef Machala, HCP 20,8, žluté odp. - @Pepino
  • RED DRAGONS - Robert Šlajs, HCP 21,2, žluté odp. - @RobertSlajs
  • RED DRAGONS - David Machač, HCP 23,1, žluté odp. - @macdav
  • RED DRAGONS - Marcela Kucbelová, HCP 26,2, červené odp. - @Marcela
  • RED DRAGONS - Pavel Machala, HCP 27,5, žluté odp.
  • RED DRAGONS - Dana Pospíšilová, HCP 28,6, červené odp. - @Dana
  • RED DRAGONS - Jan Hrbek, HCP 29,1, žluté odp. - @honza62
  • RED DRAGONS - Pavel Audrlický, HCP 29,4, žluté odp. - @Paudr
  • RED DRAGONS - Marie Novotná, HCP 36 (38), červené odp. - @Marie
  • aktuální stav: 12 hráčů
vs
  • BLUE SHARKS - Jiří Bolehovský, HCP 6,8, žluté odp. - @DzejBee
  • BLUE SHARKS - Pavel Flusek, HCP 14,5, žluté odp. - @PFP - kapitán
  • BLUE SHARKS - Jiří Lhotka, HCP 18,6, žluté odp. - @Marklar
  • BLUE SHARKS - Tomáš Kloud, HCP 19,4, žluté odp. - @Tomáš Kloud
  • BLUE SHARKS - Jan Štastný, HCP 21, žluté odp. - @HonzaS
  • BLUE SHARKS - Dagmar Košatá, HCP 23,17, červené odp. - @Dáša
  • BLUE SHARKS - Tomáš Dresler, HCP 24,5, žluté odp.
  • BLUE SHARKS - Jan Hrbek ml., HCP 25,2, žluté odp.
  • BLUE SHARKS - Tomáš Vrabec, HCP 26,1, žluté odp. - @TomasV
  • BLUE SHARKS - Michal Šatal, HCP 27,4, žluté odp. - @requo
  • BLUE SHARKS - Jiří Sobek, HCP 27,5, žluté odp. - @sob1662
  • BLUE SHARKS - Marta Netíková, HCP 32,5, červené odp. - @Marta
  • aktuální stav: 12 hráčů
---
  • 12 vs 12, 7 veteránů z každého týmů bylo doplněno pěticí nováčků
  • rozdělení do dvojic na pátek bude známé do konce měsíce, taktická bitva kapitánů pokračuje...
  • HCP je orientační (k dnešnímu dni), před turnajem zjistíme aktuální, tak, aby hrací hcp dvojic byl co nejpřesnější, jsou jen žlutá a červená odpaliště
  • ...zůstaňte na příjmu. Koncem dubna další info. Mentální předbitva týmů může začít!
:)
 
Upraveno:
Červená sestava vypadá jako dream team;) Asi bych měl jít trénovat, abych jim to moc nepokazil!
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: PFP
Zdravím červený a hlavně náš MODRÝ tým.

sešel se rok s rokem a dělostřelecká příprava už je tady znovu. A že my modří umíme i tu přípravu i vlastní klání.
Zostra a naprosto správně se do toho pustil náš nováček a musím se slovy @Marta jen a jen souhlasit. Připravme se, abychom po naší skvělé hře přebarvili hřístě v Bukách NAMODRO.
S heslem "Modrá je dobrá !!!" budeme bojovat a slavně obhájíme. PF do Nového Requo roku.
7113
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom