Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2019 19.jamky: 6.6. - 9.6.2019 Mladé Buky

V kalendáři akcí 19.jamky: 06-06-19, 07-06-19, 08-06-19, 09-06-19

Stav
Uzamčeno.
ja jeste neco pracuju na pokoji a budu se snazit zastavit kolem 12:30 na maly obed. To uz by mela byt valna vetsina zpet z hriste.
 
7445
 
.. a kde jsou nějaké výsledky? Modří nebo červení? Kde se to dozvím. Na dálku jsem fandil všem.
 
Sice jsme prohráli, ale zážitky jsou naprosto famózní.Díky všem to bylo fakt skvělé. Michale a Kristýno, moc díky za perfektní víkend.
Ted' jenom trénovat, trénovat a trénovat ať to příště vyhrajeme.
 
Ještě jedna gratulace Žralokům! Čísla jsou jasná - byli jste lepší. Příští rok se s vámi opět rádi utkáme o pohár. Snad si to zbytek týmu červených vezme k srdci a začne konečně pořádně trénovat!!!
 
Přátelé, kamarádi,
na začátku lítého souboje byla Modrá zdravice , poté perfektně zorganizované třídenní klání a na konci rozchod s úsměvem.
To byl golf, jak má být. Díky všem bez rozdílu barev.

RequoCupe 2020 - už tam budem???
 
Budem! Otázka je kdy a kde. Nějaké tipy? Mně letošní termín vyhovoval. Místo bych tradičně změnil. Byť mě Mladé Buky mile překvapily.
 
Budem! Otázka je kdy a kde. Nějaké tipy? Mně letošní termín vyhovoval. Místo bych tradičně změnil. Byť mě Mladé Buky mile překvapily.

Řešili jsme společně v sobotu večer. Termín stejný+-. Místo... pár tipů už padlo, pokud má kdokoli tip na místo, klidně sem napište. Min. parametry akce:

čt-ne
18j hřiště a více
ubytování 30 lidí - ideálně jako součást hřiště, nebo bezprostřední blízkost
 
Upraveno:
Souhlasím s červnovým termínem. Padla úvaha o Ostravici či Krumlově, obě alternativy jsou za mne OK.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom