Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2018 19.jamky: 9.8. - 12.8.2018 na Kaskádě

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-08-18, 10-08-18, 11-08-18, 12-08-18

Stav
Uzamčeno.
Přečetl jsem si HCP kapitána červených. Proto se ptám, pije ten doktor? Já vím, že miluje sladké, proto apeluji na dámy v modrém, upečte mu něco opravdu dobrého se správným kořením. Jinak nevím nevím.
Navazuji na taktiku z roku 2017, kdy jsme (tehdy ještě v červeném tý
No to nevím, na pečení dost peču, od té doby co hraju golf :)
A já jsem červená. A jiná ženská osoba tam není. Tak máš @Pitching smůlu. :p
 
Dámy buďte v klidu. Zvládám si upéct sám. Celkem slušně. [emoji6]
jo, chutě nám dělat, to umíš , dobře si ty fotky dobrot pamatuju ;)
 
jo, chutě nám dělat, to umíš , dobře si ty fotky dobrot pamatuju ;)
Kdybyste chodili na indoor, tak by jste věděli i jak skvěle chutnaj.:p
 
V týmu BLUE SHARKS pod vedením @PFP vítám nového člena:
  • BLUE SHARKS - Dagmar Košatá, HCP 22,7, červené odp. - @Dáša

Aktuálně máme tedy týmy po 10 hráčích. Dagmar je dohozená kamarádka od @Dana. :) Já tedy znovu doplňuji a vyrovnávám lichý počet přihlášených hráčů (tzn. budu nastupovat za RED DRAGONS). Přesné seskládání dvojic bude rozděleno dle HCP v týmech + dle určení kapitánů těsně před akcí (aby se bral zřetel na případné odpadlíky a neměnilo se to v průběhu) s cílem mít co nejvyrovnanější flajty.

---
Aktuální složení týmů viz vždy úvodní příspěvek tohoto vlákna (obrázky v příloze jsou poplatné okamžiku tohoto příspěvku.)

Výstřižek.PNG
 
Upraveno:
V týmu BLUE SHARKS pod vedením @PFP vítám nového člena:
  • BLUE SHARKS - Dagmar Košatá, HCP 22,7, červené odp.

Aktuálně máme tedy týmy po 10 hráčích. Dagmar je dohozená kamarádka od @Dana. :) Já tedy znovu doplňuji a vyrovnávám lichý počet přihlášených hráčů (tzn. budu nastupovat za RED DRAGONS). Přesné seskládání dvojic bude rozděleno dle HCP v týmech + dle určení kapitánů těsně před akcí (aby se bral zřetel na případné odpadlíky a neměnilo se to v průběhu) s cílem mít co nejvyrovnanější flajty.

---
Aktuální složení týmů viz vždy úvodní příspěvek tohoto vlákna (obrázky v příloze jsou poplatné okamžiku tohoto příspěvku.)

Zobrazit přílohu 4967
Dagmar je @Dáša ;)
 
Už se to blíží, trenujete? :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom