Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2018 19.jamky: 9.8. - 12.8.2018 na Kaskádě

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-08-18, 10-08-18, 11-08-18, 12-08-18

Stav
Uzamčeno.
To víš, taktika na Kaskády začala už v indooru :cool: přeci si nemyslíš, ze Jitka na mě bude fungovat i v létě :cool:
A klidně mě predrivuj, od té doby co hraju 5 železo 212m na fairway, tak driver na turnajích nepoužívám :devil:
 
To víš, taktika na Kaskády začala už v indooru :cool: přeci si nemyslíš, ze Jitka na mě bude fungovat i v létě :cool:
A klidně mě predrivuj, od té doby co hraju 5 železo 212m na fairway, tak driver na turnajích nepoužívám :devil:
Smůla, já pětkou hraju 215 :p
 
Myslel jsem, že kapitáni budou muset šponovat bojového ducha. A jak jsem se krásně spletl....

Modrá je dobrá. PF
 
Myslel jsem, že kapitáni budou muset šponovat bojového ducha. A jak jsem se krásně spletl....

Modrá je dobrá. PF
Neboj, já za chvilku končím, dokládám telefon a jdu lovit děti do moře. Golf a hecovaní nastupuje na radu až od příštího týdne
 
No však já to taky mám jen jako zahřívací kolo ;)
 
Mně to nějak hlava nebere. Proč mají ty červený holky většinou mužská jména? Jediná spravedlnost, kterou tam vidim je, že budou hrát ze žlutého odpaliště.
Taky se těším konečně porazím Jerryho a všichni budete u toho:):):)
 
Taky se těším konečně porazím Jerryho a všichni budete u toho
Všim sis, že jsi až ve třetí lize? My se na hřišti nepotkáme :p:p:p.
Ale můžem požádat kapitány, by nás dali spolu do závěrečný dvouhry;)
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
V týmu BLUE SHARKS pod vedením @PFP vítám nového člena:
  • BLUE SHARKS - Aleš Dana, HCP 16,7, žluté odp. - @alda

Přesné seskládání dvojic bude rozděleno dle HCP v týmech + dle určení kapitánů těsně před akcí (aby se bral zřetel na případné odpadlíky a neměnilo se to v průběhu) s cílem mít co nejvyrovnanější flajty.

---
Aktuální složení týmů viz vždy úvodní příspěvek tohoto vlákna (obrázky v příloze jsou poplatné okamžiku tohoto příspěvku.)

RequoCup - 20180818.PNG

---
PS: má maličkost je nyní tedy v záloze "nezařazených" pro případný lichý počet.
 
Všim sis, že jsi až ve třetí lize? My se na hřišti nepotkáme :p:p:p.
Ale můžem požádat kapitány, by nás dali spolu do závěrečný dvouhry;)
No nevím, ale proti @Jerry v současné formě bych tedy rozhodně hrát nechtěl!:eek:
 
:devil:
Mně to nějak hlava nebere. Proč mají ty červený holky většinou mužská jména? Jediná spravedlnost, kterou tam vidim je, že budou hrát ze žlutého odpaliště.
Taky se těším konečně porazím Jerryho a všichni budete u toho:):):)
Přesně, představ si @RobertSlajs a @Jerry v jednom týmu. Jeden z toho leknutí zapomněl psát básnicky a druhého bude vždy před hrou kapitán shánět, aby šel hrát. Jdem slyšel, ze mu ta disciplína na golfových vyletech moc nejde :devil::devil::devil: ještě, ze máme tu výzvu a přečte si pravidla, aby věděl jak dlouho se na prvním teecku čeká a jaké jsou tresty :p
 
Tak dej pozor, ať je nepokoušeš ... ty žraloku:)
Neboj, jsem sytý žralok. Ještě, ze už od dubna beham a s menším břichem i lépe spaluji. Jinak bych asi po tomto červenci jel na kaskády v převleku za Míšu Kuličku :p:p:p
 
No nevím, ale proti @Jerry v současné formě bych tedy rozhodně hrát nechtěl!:eek:
Všim sis, že jsi až ve třetí lize? My se na hřišti nepotkáme :p:p:p.
Ale můžem požádat kapitány, by nás dali spolu do závěrečný dvouhry;)
Jerry, umění není snižovat, ale udržet a až se bude hrát o něco pěkného, třeba o víkend s dvacetiletou trenérkou, tak použít krásných 25;););)
 
Ještě jeden dotaz, kdo asi ví kde budeme spinkat? Ten snad má i informace o tom jaký mok v místě ubytování teče.
Úplně se těším na Starobrno. Pro mě to není špatná volba, konečně bude střízlivý víkend.
 
Ještě jeden dotaz, kdo asi ví kde budeme spinkat? Ten snad má i informace o tom jaký mok v místě ubytování teče.
Úplně se těším na Starobrno. Pro mě to není špatná volba, konečně bude střízlivý víkend.
Na čepu Starobrno 12 a Krušovice 11:)
 
Přečetl jsem si HCP kapitána červených. Proto se ptám, pije ten doktor? Já vím, že miluje sladké, proto apeluji na dámy v modrém, upečte mu něco opravdu dobrého se správným kořením. Jinak nevím nevím.
Navazuji na taktiku z roku 2017, kdy jsme (tehdy ještě v červeném týmu) kolektivní silou opili mladého nadějného trenéra z Moravy, který jak si (také jen matně) vzpomínám druhý den ani nedohrál.
Snad ty červený neurazím, když myslím na úspěch borců v modrém.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom