Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2018 19.jamky: 9.8. - 12.8.2018 na Kaskádě

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-08-18, 10-08-18, 11-08-18, 12-08-18

Stav
Uzamčeno.
Zatímco takhle se připiješ, budeš pomrkávat a ještě budeš mít průšvih...
Moje řeč ... Dvojnásobná útrata, poloviční zábava :p:D:D:D
 
Ahoj vsem, uvazuju ze bych se pridal jen na hru, protoze bydlim 30 minut od Kaskady :D...any info :D?
 
Teď pro všechny přihlášené:
@doktordee @RobertSlajs @Dana @Marklar @Jerry @macdav @DzejBee @HonzaS @MartinaX @raybit
@PFP @Marta @Míša @Pepino @Klok @TomasV @Golfeegirl @dragon007

Do 15.5. napíši všem přihlášeným, kam kolik mají poslat peněz, něco o průběhu atd.
Pokud u vás tedy nastaly nějaké změny, tak dejte vědět, nejlépe sem. Děkuji

Kdo se nestihl přihlásit, tak se přihlašte:)
Kristynko, škrtni si mne prosím - už jsme si o tom psaly;)
 
Vydržte prosím, info vám @kristyna poskytne. Bohužel se nám vyměnila kontaktní osoba na Kaskádě (koncem minulého týdne), tak doteď se ujasňuje, co bylo už domluveno. S účastníky je v kontaktu @kristyna pomocí soukr zpráv. Osloveni byli i minulí účastníci, na které byly přímé kontakty, tak snad nás pojede hromada. Hodně aktivně to řešíme!

Nicméně využiju příležitosti - s některými z Vás jsem to řešil v Hořehledech. Máme málo přihlášených Moraváků, tedy je na stole návrh opustit od geopolitického zaměření za každou cenu - což by umožnilo kapitánům i nám organizátorům více volnosti a pružnosti.

Tedy návrh na stole je: 2 týmy - univerzálně: Modří vs. Červení

Já jsem pro, lépe se s tím pracuje a umožňuje to i lépe se rozdělit (ne každému je po chuti, že by byl v týmu Čechů, Moraváku, Pražáku, sever proti jihu atp). Je pro někoho toto nepřekročitelná/neakceptovatelná varianta? Konstruktivní názory/protesty sem. :)
 
Upraveno:
Jsem pro.

A není někdo samotář na pokoji, kdo by chtěl jednoho k sobě? Jsem hodný a nekoušu ;)
 
Vydržte prosím, info vám @kristyna poskytne. Bohužel se nám vyměnila kontaktní osoba na Kaskádě (koncem minulého týdne), tak doteď se ujasňuje, co bylo už domluveno. S účastníky je v kontaktu @kristyna pomocí soukr zpráv. Osloveni byli i minulí účastníci, na které byly přímé kontakty, tak snad nás pojede hromada. Hodně aktivně to řešíme!

Nicméně využiju příležitosti - s některými z Vás jsem to řešil v Hořehledech. Máme málo přihlášených Moraváků, tedy je na stole návrh opustit od geopolitického zaměření za každou cenu - což by umožnilo kapitánům i nám organizátorům více volnosti a pružnosti.

Tedy návrh na stole je: 2 týmy - univerzálně: Modří vs. Červení

Já jsem pro, lépe se s tím pracuje a umožňuje to i lépe se rozdělit (ne každému je po chuti, že by byl v týmu Čechů, Moraváku, Pražáku, sever proti jihu atp). Je pro někoho toto nepřekročitelná/neakceptovatelná varianta? Konstruktivní názory/protesty sem. :)
Napadu by byla spousta, kazdopadne klicove asi bude, aby to bylo znamo dostatecne dlouho predem kvuli objednani "dresu", takze napr.:
- podle zemepisne sirky nebo delky mista narozeni napr. dedecka z matciny strany - to bylo sichr a zname hodne dlouho predem, dalo by se asi tezko taktizovat a jen by se urcil stred virtualni skupiny a tam se to rozdelilo
- dle nahlasene telesne vysky (hmotnost a vek vylucuju s ohledem na damskou cast skupiny) s tim, ze by se to seradilo a udelalo rozdeleni systemem PRVY/DRUHY
- dle aktualniho HCP + zase system PRVY/DRUHY
- dle barvy oci, napr MODRO+HNEDOOCI vs ZELENO+CERNOOCI (tam to nemusi vyjit presne a hrozi riziko barvenych ocnich cocek...)
... pokud mam generovat dalsi, dojdu si nalejt neco dobreho ???
PF
 
A co proste udelat jednobarevne trika a mit pripraveny pasky na ruku? Proste jeden den kvalifikace a pak si kapitani vyberou tym.
 
- dle aktualniho HCP + zase system PRVY/DRUHY

... pokud mam generovat dalsi, dojdu si nalejt neco dobreho ???
PF

Tak co sis dal? :cool:

Vzhledem k tomu, ze loni byly nejspokojenější “vyrovnané” skupiny, tak bych se přikláněl vzít to dle HCP. Uznávám, je to bez invence, ale myslím, ze to na hřišti pri hře a následně při počítání oceníme.

Jen bych do toho víc zapojil kapitány. Až budou finální přihlášky, tak nás náčelníku rozděl např. do 4 skupin dle HCP a ať si kapitáni vyberou na stridacku z každé skupiny stejný počet hráčů.
 
Tak co sis dal? :cool:

Vzhledem k tomu, ze loni byly nejspokojenější “vyrovnané” skupiny, tak bych se přikláněl vzít to dle HCP. Uznávám, je to bez invence, ale myslím, ze to na hřišti pri hře a následně při počítání oceníme.

Jen bych do toho víc zapojil kapitány. Až budou finální přihlášky, tak nás náčelníku rozděl např. do 4 skupin dle HCP a ať si kapitáni vyberou na stridacku z každé skupiny stejný počet hráčů.
Acantus Bodegas Olarra 2016. A asi to bylo malo, protoze nic kloudneho dalsiho nenapadlo. S volbou kapitanu z X kosu nemam problem, proc ne. PF
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom