Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2018 19.jamky: 9.8. - 12.8.2018 na Kaskádě

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-08-18, 10-08-18, 11-08-18, 12-08-18

Stav
Uzamčeno.
Doplněno.



Zatím nikam, doplním v druhé polovině února. Díky za dotaz!



Doplněno, oba golf? Turnaj + Turnaj nebo?
Oba turnaj :)
 
Tak jak to s tebou vypadá, Moravo? Snad nechceš prohrát kontumačně?!
 
Také se předběžně hlásím.
Sice bydlím na druhém konci Brna ale ubytování taky nevyužiju ;)

Poznamenáno a přidáno na úvod, prima. BTw. už máš ty letošní cíle, golfové, vyplněné? Nemáš! Koukej to napravit. :)

Platí jinak to, co jsem psal dříve @Klok, mám vás poznamenané, varianta bez ubytování zatím není zkalkulovaná, bude až později (duben...), ale počítám s Vámi.
 
Poznamenáno a přidáno na úvod, prima. BTw. už máš ty letošní cíle, golfové, vyplněné? Nemáš! Koukej to napravit. :)

Platí jinak to, co jsem psal dříve @Klok, mám vás poznamenané, varianta bez ubytování zatím není zkalkulovaná, bude až později (duben...), ale počítám s Vámi.

Cíle doplněny prezidento mio :)
 
Včera v hospodě na narozkách 19.jamky padl podnět změnit malinko formát hry, týmovka ano, foursome ano, jamkovka ano, ale místo fourballu dát něco, co není tak závislé na formě a vyrovnanosti dvojice. Padl návrh místo fourball např. texas. Co kdo myslíte, názory? Připomínám, že tato akce se v základu inspiruje RyderCupem a jeho formátem hry, to ale neznamená, že je to neměnné.

Jinak prosím zároveň všechny, co ještě váhají, aby se přihlásili. Vemte známé, kamarády, dobrodruhy... poznáme je a zintegrujeme :)
 
Já jsem pro formáty zachovat. Texas hrajeme a známe všichni. Navíc texas je takový flákací formát. Takový formát pro posery. [emoji16] Requocup má být "jiný". Společensky sportovní a soutěžní akce. Texas moc soutěžní není. Ten je čistě pro zábavu. A hraje se všude.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Já osobně bych proti texasu nic neměl, pro nás amatéry je to určitě vhodnější forma.:)
 
Já bych formáty rovněž zachoval, jedná se o vrchol sezóny a tam takové srandičky jako texas nepatří:D
 
Já bych formáty rovněž zachoval, jedná se o vrchol sezóny a tam takové srandičky jako texas nepatří:D
Ty se starej vo to aby pokoj č.5 byl tak jak má být a nepleť se do odbornejch diskuzí, ty Srandičko :p:D:D:D
 
Ty se starej vo to aby pokoj č.5 byl tak jak má být a nepleť se do odbornejch diskuzí, ty Srandičko :p:D:D:D
Věřím, že ho v Turecku vycepuješ jak má být na pokoji č. 5, trenére :eek:
 
Věřím, že ho v Turecku vycepuješ jak má být na pokoji č. 5, trenére :eek:
To si piš, že dostane trénink. Co je to za kur.. za charakter:vomit:, když se ani nebrání tak očividnýmu napadání. No netrefil bys ho bejsbolkou?:eek:o_O:mad:
 
Já jsem také pro zachovat klasický formát. Pokud se sejdeme 4 už ve čtvrtek odpoledne, tak si můžeme dát texas jako tréninkové kolo:cool:
 
To si piš, že dostane trénink. Co je to za kur.. za charakter:vomit:, když se ani nebrání tak očividnýmu napadání. No netrefil bys ho bejsbolkou?:eek:o_O:mad:
Ale, člověk se v pracovní době chvilku věnuje práci, a někteří neurvalci se tu hned takhle rozohní:)
 
Koukám, že jsem se ještě neohlásil, tak tímto činím. @HonzaS - golf a pokud se najde tým který by měl zájem... @MartinaX negolf s případnou hrou oba ČT - NE.
 
Ale, člověk se v pracovní době chvilku věnuje práci, a někteří neurvalci se tu hned takhle rozohní:)
No konečně ... :p ... ještě chvíli a musel bych použít ještě ostřejší střelivo. Byl jsem o víkendu na Prezident Blaník, tak mám pěkně nabito. :D:D:D
 
No konečně ... :p ... ještě chvíli a musel bych použít ještě ostřejší střelivo. Byl jsem o víkendu na Prezident Blaník, tak mám pěkně nabito. :D:D:D
Byl jsem na něm v úterý, jsem tedy rovněž připraven.
 
Hrál bych - bez ubytování - jsem člen na Kaskádě

Ahoj, jj, tato varianta bude taky možná, předběžně si tě poznamenám, jak budou zkalkulovány varianty bez ubytování, dám vědět a případně potvrdíš, zrušíš..

Koukám, že jsem se ještě neohlásil, tak tímto činím. @HonzaS - golf a pokud se najde tým který by měl zájem... @MartinaX negolf s případnou hrou oba ČT - NE.

Přidal jsem vás, supr. U obou jsem poznamenal golf (byť u Martiny neturnaj).
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom