Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RequoCup 2018 19.jamky: 9.8. - 12.8.2018 na Kaskádě

V kalendáři akcí 19.jamky: 09-08-18, 10-08-18, 11-08-18, 12-08-18

Stav
Uzamčeno.
To není poznámka v úplně golfovém duchu!!! Tato i všechny obdobné poznámky hraničí s fotbalem nebo jinými nablblými sporty, ve kterých se hraje unfair ať už vlastním simulováním nebo jiným nesportovním chováním. Nezapomeňme, že je to původně sport z ostrovů a tam se hrávalo vždy fair.
MODRÁ BUDE HLEDAT a ČERVENÝM SPOLUHRÁČUM POMUŽE za každé situace.


PF
Vždyť jsem psal, že pomůžeme :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
A při zmínce ducha sportu doporučuji připomenout si JAMKOVÉ formáty, které nás na Kaskádách čekají. [emoji6] Většina z nás hraje na rány nebo na stable.
 
Nedáme jim (@HonzaS, @Marklar) teda do začátku nějaký náskok;)?
Tady čtu jak vám to jde a když se kouknu na startovní listinu, tak mate ráno k dobru? Se v Tobě hnulo svědomí , což? Neboj, my ji na vás s @macdav nebudeme potřebovat :p
Včera jsem potrenoval na Barboře (tedy jen u lomu, hřiště jsem ani neviděl ;) a teď jdu okoukat, jakou formu má vás kapitán :cool:
 
To není poznámka v úplně golfovém duchu!!! Tato i všechny obdobné poznámky hraničí s fotbalem nebo jinými nablblými sporty, ve kterých se hraje unfair ať už vlastním simulováním nebo jiným nesportovním chováním. Nezapomeňme, že je to původně sport z ostrovů a tam se hrávalo vždy fair.
MODRÁ BUDE HLEDAT a ČERVENÝM SPOLUHRÁČUM POMUŽE za každé situace.


PF
Na hřišti je to o fair. Na fóru je to o provokaci. ;) Přece by sis o nás nemyslel nic špatného. :eek: To by teprve bylo unfair. ;)
 
Na hřišti je to o fair. Na fóru je to o provokaci. ;) Přece by sis o nás nemyslel nic špatného. :eek: To by teprve bylo unfair. ;)
Každý máme své vlastní mantinely a poznámka "Ale nenajdeme :)" už byl za tím mým mantinelem i v oblasti psané dělostřelecké přípravy na Requo Cup.
Těšme se společně na hry i třetí poločasy. Nazdar všem v pátek brzy odpoledne. PF
 
F3398030-4799-4CE6-A500-DC373EB79380.png
Naprahnout by mi slo, odpal to je horsi :F aneb donutil jsem se v te vyhni trenovat !
 
Každý máme své vlastní mantinely a poznámka "Ale nenajdeme :)" už byl za tím mým mantinelem i v oblasti psané dělostřelecké přípravy na Requo Cup.
Těšme se společně na hry i třetí poločasy. Nazdar všem v pátek brzy odpoledne. PF
Opravdu šlo jen o dělostřeleckou přípravu. Ať vyhraje lepší! A čest budoucím poraženým. Ať už budou z jakéhokoliv týmu.
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
To je tak když vám @doktordee rekne, vezmes nám kufr? A čekáte malé vikendove zavazadlo, jako mate pro sebe :p ale beru to tak, ze červený kapitán již symbolicky předal pohár do rukou členů modrého tymu:devil:
 

Přílohy

  • 2440E779-3ACA-4482-A32F-F533C130DCFC.jpeg
    2440E779-3ACA-4482-A32F-F533C130DCFC.jpeg
    203 KB · Zobrazení: 418
Tak chtěl jsem aby si ho modří užili alespoň chvilku. V neděli si ho zas převezmu pro svůj tým. [emoji41] každopádně děkuji za transport! Nějak bych se ti odvděčil, ale nevím jak. Tak to nechám být. [emoji57]
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Jsme tu první? :)
 

Přílohy

  • DSC_0238.JPG
    DSC_0238.JPG
    85,5 KB · Zobrazení: 429
Tak chtěl jsem aby si ho modří užili alespoň chvilku. V neděli si ho zas převezmu pro svůj tým. [emoji41] každopádně děkuji za transport! Nějak bych se ti odvděčil, ale nevím jak. Tak to nechám být. [emoji57]
Přesně. Nech to byt. Rád jsem NÁM ho přivezl.....mě postačí nedělní gratulace ;)
 
Ahojte, myslíte, ze byste si nekdo chteli dat mimo turnaj spolhru s 54? Jakoze se mnou? Bez ubytka byly pro me 3 víkendové feecka moc... Tak bych aspon uvitala jednu 9... Jen tak, kdybyste meli nekdo chut a trpelivost... A taky bych vas rada poznala... Snad to nevadi, kdyžtak smazte...
 
Ahojte, myslíte, ze byste si nekdo chteli dat mimo turnaj spolhru s 54? Jakoze se mnou? Bez ubytka byly pro me 3 víkendové feecka moc... Tak bych aspon uvitala jednu 9... Jen tak, kdybyste meli nekdo chut a trpelivost... A taky bych vas rada poznala... Snad to nevadi, kdyžtak smazte...
Za naším turnajem jdou holky z výpravy. Tak se asi můžeš přidat. 14.50 tuším.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom