Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo WITB

Ten patr se mi líbí, jsem se mohl včera podívat.. Kdybych to věděl že ho máš...
Můj má miniaturní hlavu a nesedí mi.
Kde a za kolik?
Kde se můžeme potkat abych ho omrkl?

Ten odyssey? Koupeno jako hraná dema v Golfarts, wedga za 1800,-, putter za 3600,-. škoda, že jsem tam šel až takhle pozdě, prý toho mají mraky už vždy od února, dobré vědět na další rok. Teď to bylo hodně probrané.

Jinak, budu v Hořehledech příští neděli, nebo sunset cup zbraslav toto pondělí. Od 18:00 :) A pak hořehledy celý víkend první červnový.
 
Tak u mě redukce, dřeva šla finálně pryč.


Aktuální stav:
---
Driver:
3 Wood : -
Hybridy : -
Irons: Ping G30, 5-P, R (24° - 45°)
Wedge: Callaway wedge MacDaddy 3 Black, 56°/12 streel
Putter : Odyssery Works 2Ball Fang putter

Míče:
Nalezenci, Callaway SuperSoft
Bag + Vozík: Geum Decolt (pořadové číslo: 0005)

Boty:
Ecco
Rukavice : Nike
Ručník: 19.jamka :)
 
Update na letošní sezónu, šel jsem do sebe! Odlehčuju. Prostě na takové to pohodové golfové výletničení - aneb light version mojí výbavy 2018

driver: -
dřeva: -
hybrid: -
železa: 6,8,P - Tour Edge, Hot Lounch 2
wedge: 56°/12 streel (Callaway wedge MacDaddy 3 Black), Matrix Deus Hd6 - R-flex
putter: MLA Tour Mallet
bag: Inesis light

vozík: -
míčky: mix :)

Boty: Ecco
Rukavice : Nike
Ručník: 19.jamka :)

bag.jpg bag 2.jpg

Krásné chvíle s přáteli a rodinou se dají zažít i s málem. :)
 
Vypada to skoro jako "kradli mi dreva a vozik!" :D

Ale v poradku... jelikoz ta sada skoncila u me :D
 
Ale nene. Resp. ono je to spíš u mě tím pojetím, já fakt víc a víc inklinuju ke golfu - jako věci za odměnu, s přáteli, venku, pohoda, klid a málo věcí. Bohužel pro mě představa vyndavání krámů z auta, skládání vozíku, čištění vozíku, tetris jak se do auta vejít vzbuzuje skutečně panickou hrůzu. Takže potřebuju trochu light verzi. :)

A když se trefím, což není moc často, tak mi to na bogey/double bogey golf stačí - já jsem spokojen. :)
 
Tak po dlouhé době se taky pochlubím. Dneska jsem si od kluků z Golfgear vyzvedl převlečená železa. Přegripováno na CP2 Wrap - Golf Pride!

Chtěl jsem něco modrého, a měkkého k mým G30 a aby to bylo jemňoučké k mým ručičkám městského IT hejska! Takhle se dává zadání! :-D

Moc příjemné do ruky, a holím to sluší. Asi si budu muset na hraní pořídit jiné, aby se tohle neošoupalo.

IMG-4688.jpg
IMG-4689.jpg
IMG-4690.jpg
 
Upraveno:
Tak po dlouhé době se taky pochlubim. Dneska jsem si od kluků z Golfgear vyzvedl převlečenâ železa. Přegripováno na CP2 Wrap - Golf Pride!

Chtěl jsem něco modrého, a měkkého k mým G30 a aby to bylo jemňoučké k mým ručičkám městského IT hejska! Takhle se dává zadání! :-D

Moc příjemné do ruky, a holím to sluší. Asi si budu muset na hraní pořídit jiné, aby se tohle neošoupalo.

Zobrazit přílohu 10379Zobrazit přílohu 10380Zobrazit přílohu 10381
Bouhouš bude mít radost, imitace omotávky. Samozřejmě to vypadá dobře.
 
Bouhouš bude mít radost, imitace omotávky. Samozřejmě to vypadá dobře.
Vidím, že výrobci/disigneri jsou asi poctiví čtenáři jamky a brali v potaz mé zkušenosti. Vypadá to krásně, jen jestli to bude mít stejné vlastnosti za deště a horka jako GT , svoboda bez rukavic.
 
Tak po dlouhé době se taky pochlubím. Dneska jsem si od kluků z Golfgear vyzvedl převlečená železa. Přegripováno na CP2 Wrap - Golf Pride!

Chtěl jsem něco modrého, a měkkého k mým G30 a aby to bylo jemňoučké k mým ručičkám městského IT hejska! Takhle se dává zadání! :-D

Moc příjemné do ruky, a holím to sluší. Asi si budu muset na hraní pořídit jiné, aby se tohle neošoupalo.

Zobrazit přílohu 10379Zobrazit přílohu 10380Zobrazit přílohu 10381
ať dobře slouží ! :up:
 
Vidím, že výrobci/disigneri jsou asi poctiví čtenáři jamky a brali v potaz mé zkušenosti. Vypadá to krásně, jen jestli to bude mít stejné vlastnosti za deště a horka jako GT , svoboda bez rukavic.
Bohušu, tento typ gripů dělají a nabízeji výrobci „od nepaměti”.
Rozdíl proti tvému řešení je v tom, že splňují technické podmínky pro grip a jsou schválené 🤭

Tvá odpověď není třeba - všichni ji známe.
@requo se omlovám za příspěvek mimo téma.
 
V pohodě.

Jsou super, fakt je to příjemné. Byl jsem jen upozorněn, že nejsou vhodné moc pro hráče s extra rychlým svihem. Že se u nic může pak projevit jakoby deformace uchopu a výsledné rány, tím jak je to mekke. Tak mi to přišlo zajímavé. Jestli na tom něco je, nebo ne, nevím. Mně se rány deformují furt - ale mám o výmluvu navíc, takže dobrý :)
 
Upraveno:
V pohodě.

Jsou super, fakt je to příjemné. Byl jsem jen upozorněn, že nejsou vhodné moc pro hráče s extra rychlým svihem. Že se u nic může pak projevit jakoby deformace uchopu a výsledné rány, tím jak je to mekke. Tak mi to přišlo zajímavé. Jestli na tom něco je, nebo ne, nevím. Mně se rány deformují furt - ale mám o výmluvu navíc, takže dobrý :)
Michale, nemusíš mít starosti, poznáš to sám, bude tě to nutit se zamyslet nad tempem úderu a budeš lépe pracovat/ uvědomovat si úchop . Samotná hra se ti jakoby sklidní nebude taková “cukající “, ale plynulejší , budeš lépe zvládat impakt- trefení míče.
 
Upraveno moderátorem:
Tak po dlouhé době se taky pochlubím. Dneska jsem si od kluků z Golfgear vyzvedl převlečená železa. Přegripováno na CP2 Wrap - Golf Pride!

Chtěl jsem něco modrého, a měkkého k mým G30 a aby to bylo jemňoučké k mým ručičkám městského IT hejska! Takhle se dává zadání! :-D

Moc příjemné do ruky, a holím to sluší. Asi si budu muset na hraní pořídit jiné, aby se tohle neošoupalo.

Zobrazit přílohu 10379Zobrazit přílohu 10380Zobrazit přílohu 10381

Mohu potvrdit, že Michalovi hole jsou néjen krásné, ale zároveň potvrzují všechny obecné pravdy o tom, že holema to není:-D.

Omotávky zasluhují speciální zmínku - jsou absolutně přilnavé, takže ovládání holí je s nimi zcela přesné a precizní. Jsou dokonce přilnavé tak, že jakmile je jednou chytnete, už je nepustíte. Tzn. Michal po 2 jamkách vypadal jako střihoruký Edward a na 9ce jsme to museli vyřešit mixem ředidla, rozbrušovačky a svěráku.
 
Mě fitér poradil,že když tyto Wrapy otřeš mokrým ručníkem,tak po chvilce začnou lepit ještě víc.:)👍⛳
 
Je to na pytel. Že já to měnil. Předtím už ty gripy byly ošoupané, tak akorát se hezky protáčely. No, teď to chytnu blbě, a ono to blbě drží furt. :(( tzn litá to ještě hůř, než předtím. :) Ake neva. Vypadají fešácky!
 
Je to na pytel. Že já to měnil. Předtím už ty gripy byly ošoupané, tak akorát se hezky protáčely. No, teď to chytnu blbě, a ono to blbě drží furt. :(( tzn litá to ještě hůř, než předtím. :) Ake neva. Vypadají fešácky!
Ještě jsi neměl čas si na ně zvyknout,a jak píšeš,ty starší ošoupané si předpokládám držel velmi pevně,tak teď zkus mírnější sevření.:)
 
Takže návštěva sklepa a znovuvytažení light bagu od Inesisu na zimu. Těší mě, že mu vlastně pořád nic není a slouží po několika sezónách pořád dobře a pravděpodobně i letos v zimě bude. Prima - jinak zimní zbraně v podobě supercombo NikePing! V podobě D+5i+8i+W/P+56+62 a P. :)

0F4A1635-ED58-4E31-906B-5D2A0EF000BE.jpeg BE7854A6-53B2-4DB9-8737-2174B8B85AEB.jpeg 1407083A-87AD-4656-8D5C-FEBD210B0610.jpeg
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom