Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Tour 2020: duben - říjen

V kalendáři akcí 19.jamky: 23-05-20, 20-06-20, 26-07-20, 16-08-20, 29-08-20, 12-09-20, 17-10-20

Stav
Uzamčeno.
Plzeň je jako příprava rozhodně v pořádku, ale točený je otčený.... Co v klubovně točíte?
 
Ladim
F1349852-0919-4323-AE2C-0BF81CC97C0A.jpeg
 
  • To se mi líbí
Reactions: PFP
Je prazvláštní, že nikdo z nás neladí mlíkem.
20200523_210812.jpg


Víno ale je, pokud se pamatuju správně, nazýváno mlékem starců....
 
Bylo to opět parádní, hezké hřiště, dobří lidé a hezká hra. Díky jednomu z dobrých lidí Tomáši Petráškovi máme luxusní fotogalerii kde se každý z nás najde na mnoha snímcích. Moc rád jsem vás všechny zase viděl, nové přátele poznal a byl jsem celkem pyšný, že mohu být součástí takhle pěkné společnosti. Už se moc těším na další akce.
Snímky z místa kde je nejlíp na světě najdete na https://tomas5.rajce.idnes.cz/Requo_Tour_19.jamka/
 
Bylo to opět parádní, hezké hřiště, dobří lidé a hezká hra. Díky jednomu z dobrých lidí Tomáši Petráškovi máme luxusní fotogalerii kde se každý z nás najde na mnoha snímcích. Moc rád jsem vás všechny zase viděl, nové přátele poznal a byl jsem celkem pyšný, že mohu být součástí takhle pěkné společnosti. Už se moc těším na další akce.
Snímky z místa kde je nejlíp na světě najdete na https://tomas5.rajce.idnes.cz/Requo_Tour_19.jamka/
Děkuji organizátorům i všem okolo. Hřiště super (co bych za takové grýny a často i ferveje dal u nás ...), skvělá domácí atmosféra v celém areálu, organizace na jedničku, jídlo super. Když k tomu přičtu, že se mi to zrovna ten den hodně povedlo na hřišti, tak to byl pro mě skvělý golfový den. A abych nezapomněl - fotky jsou parádní.
 
Byl to moc pěkný turnaj, přijemní lidé a jsem rád, že jsem osobně poznal pár lidí z 19.jamky včetně "šéfa" Michala. Určitě se rád se zúčastním dalších turnajů této túry. Zdraví "Ten, který na jamce, kde vyhrál nearest nedokázal dát ani par", čímž pobavil nejen parťáky ne flightu, ale při vyhlašování i ostatní...... :D
 
Bylo to opět parádní, hezké hřiště, dobří lidé a hezká hra. Díky jednomu z dobrých lidí Tomáši Petráškovi máme luxusní fotogalerii kde se každý z nás najde na mnoha snímcích. Moc rád jsem vás všechny zase viděl, nové přátele poznal a byl jsem celkem pyšný, že mohu být součástí takhle pěkné společnosti. Už se moc těším na další akce.
Snímky z místa kde je nejlíp na světě najdete na https://tomas5.rajce.idnes.cz/Requo_Tour_19.jamka/

Ten odkaz na fotky je super, moc prosím Tomáši Petráškovi poděkuj. Krásné fotky. Někteří z nás (sebe do toho nepočítám) vypadají tam i jako golfisti. To není jako když fotí @mkopcak ty debilní pozice, ideálně s pádem do vody, zlomená hůl atd. :)

Přišlo mi to na Grabštejně super. I pro mě je to srdeční záležitost. Takhle si představuju pohodu.

---

Jinak formální výsledky jsou k nalezení na čgf. Jakmile vyhotovíme i svojí tabulku @Marklar pro túru, zveřejníme i svoji tabulku.

Oficiální výsledky turnaje viz server čgf: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj/vysledkova-listina?id=613628518

Výstřižek.JPG

---

Další kola:

3. turnaj: so 20. 6. 2020 – Molitorov 18j.
4. turnaj
: ne 26. 7. 2020 – Lázně Bohdaneč 18j.
5. turnaj
: ne 16. 8. 2020 – Česká Lípa 18j.
6. turnaj
: so 12. 9. 2020 – Písek – Kestřany 18j.
Finále
: so 17. 10. 2020 – Kunětická hora 18j.
 
fotky jsou a den na Grabštejně byl parádní. Společnost super a hřiště se mi naporvé moc zalíbilo!!! Tím, že tento turnaj měl na starosti pan "ředitel turnaje" :) @HonzaS tak jsem si jen užíval a doufám, že se za rok zase vrátíme 🏌️‍♂️ :up:

pro pořádek ještě po prvním turnaji doplním aktuální tabulky všech 3 kategoríí Requo Tour 2020. Díky a už se těšíme na další turnaj.


1590438878742.png


1590437769008.png


1590437824330.png
 
Upraveno moderátorem:
Vzpomínky na báječný Grabštejn pomalu odeznívají a přichází další zastávka Requo Tour. Tentokrát V Molitorově v sobotu 20. 6. 2020. Máme připravenou další sadu pohárů, vín od zámeckýchsklepů.cz, poukazů na fiting v Golf Gear, míčků (ať máte co ztrácet) a další :)
Těšíme se na vás ... a další den plný kamarádského setkávání, poznávání nových spoluhráčů i přátelského pošťuchování a hlavně spoustu báječných ran :) přihlášení je možné na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=616954695
 
Jak zítra.......HRAJE SE? Já jen, že se dnes odhlásili tři lidi, čímž počet klesl pod stanovené minimum 10........a taky s ohledem na stav hřiště, dnes se třeba několik turnajů kvůli podmáčení rušilo (namátkou Bohdaneč, Terezín, Čerňák.......)
 
Počasí si i s námi zahrává. Molitorov přesuneme na jiný termín. Informace půjde oficiálně později odpoledne večer. @ligi i my se připojíme k přesunům. Byť minimálně jeden z výše uvedených turnajů se neruší kvůli stavu hřiště (dnes jsem tam byl) ale promotérovi se nechtělo (stejně jako my nepůjdeme zítra).

díky za pochopení. Náhradní termín zveřejníme co nejdříve. Jirka
 
Upraveno moderátorem:
díky za pochopení. Náhradní termín zveřejníme co nejdříve. Jirka

Nahrádní termín pro Molitorov - so 29.8.

Takže aktuálně to vypadá s termíny takto:


  • 3. turnaj: ne 26. 7. 2020 – Lázně Bohdaneč 18j.
  • 4. turnaj: ne 16. 8. 2020 – Česká Lípa 18j.
  • 5. turnaj: so 29. 8. 2020Molitorov 18j.
  • 6. turnaj: so 12. 9. 2020 – Písek – Kestřany 18j.
  • Finále: so 17. 10. 2020 – Kunětická hora 18j.

REZERVUJTE SI V KALENDÁŘI. :)
 
Blíží se nám další víkendová zastávka RequoTour 26.7. v 9:00 Lázně Bohdaneč. Ať víte, o co budeme hrát (kromě zážitků a super pocitu ze hry s prima lidmi :)), tak jsem vytáhl na fotku malou ukázku. Nějaký fitting a další drobnosti mi tam chybí, pohárů i vína máme víc ...... nebojte :devil:. V Bohdanči jsou kromě vloženek připravené i odměny za HIO na všech 3parech. Hodinky, Pilsner Urquell, že se to do vás ani nevejde a další - tak ne, že si to vystřílíte někde jinde - koukejte si nechat přesnost na neděli!!!

Jak s námi to počasí a ostatní vlivy letos cvičí, tak už se nemůžeme dočkat dalšího "dospělého" turnaje. Kromě hmotných statků pro ty, kteří se umístí, se můžete těšit na svačinku po 9 a grilované maso a sýr, ať si ty zážitky po hře nevyprávíme s prázdnou pusou :p

přihlášení na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=625375250


tentokrát v neděli, golfu zdar...... (a už tam budeeeem?)

bohdanec ceny.jpg
 
Blíží se nám další víkendová zastávka RequoTour 26.7. v 9:00 Lázně Bohdaneč. Ať víte, o co budeme hrát (kromě zážitků a super pocitu ze hry s prima lidmi :)), tak jsem vytáhl na fotku malou ukázku. Nějaký fitting a další drobnosti mi tam chybí, pohárů i vína máme víc ...... nebojte :devil:. V Bohdanči jsou kromě vloženek připravené i odměny za HIO na všech 3parech. Hodinky, Pilsner Urquell, že se to do vás ani nevejde a další - tak ne, že si to vystřílíte někde jinde - koukejte si nechat přesnost na neděli!!!

Jak s námi to počasí a ostatní vlivy letos cvičí, tak už se nemůžeme dočkat dalšího "dospělého" turnaje. Kromě hmotných statků pro ty, kteří se umístí, se můžete těšit na svačinku po 9 a grilované maso a sýr, ať si ty zážitky po hře nevyprávíme s prázdnou pusou :p

přihlášení na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=625375250


tentokrát v neděli, golfu zdar...... (a už tam budeeeem?)

Zobrazit přílohu 13045
Hezky si to užijte. A nezapomeňte
na REPELENT !!! neb. tam komáři
pracují i v neděli.
 
Blíží se nám další víkendová zastávka RequoTour 26.7. v 9:00 Lázně Bohdaneč. Ať víte, o co budeme hrát (kromě zážitků a super pocitu ze hry s prima lidmi :)), tak jsem vytáhl na fotku malou ukázku. Nějaký fitting a další drobnosti mi tam chybí, pohárů i vína máme víc ...... nebojte :devil:. V Bohdanči jsou kromě vloženek připravené i odměny za HIO na všech 3parech. Hodinky, Pilsner Urquell, že se to do vás ani nevejde a další - tak ne, že si to vystřílíte někde jinde - koukejte si nechat přesnost na neděli!!!

Jak s námi to počasí a ostatní vlivy letos cvičí, tak už se nemůžeme dočkat dalšího "dospělého" turnaje. Kromě hmotných statků pro ty, kteří se umístí, se můžete těšit na svačinku po 9 a grilované maso a sýr, ať si ty zážitky po hře nevyprávíme s prázdnou pusou :p

přihlášení na ČGF: https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=625375250


tentokrát v neděli, golfu zdar...... (a už tam budeeeem?)

Zobrazit přílohu 13045
Tak už jsem tam, těším se;)
 
Musím se odhlásit, omlouvám se. Zdechlo mi auto, do víkendu nebude určitě opravené.
Musím si najít nějaký jiný turnaj v okolí, Bohdaneč nezvládnu
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom