Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Requo Golf - pohodové turnaje nejen pro členy 19.jamky

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-05-20

Marklar

Guru fóra
requogolf.JPG


Zatím zakládáme vlákno (později vlastní "místnost" či jinak pojmenovaný prostor) pro diskuzi k trochu pozměněnému formátu společných her v roce 2020.

Víkendové spolhry jsme spojili do tour 6 turnajů + finále a vyhlášení. Začínáme 26.4. a půjdeme postupně na:

Slapy
Grabštejn
Molitorov
Lázně Bohdaneč
Česká Lípa
Písek
Kunětická Hora

Termíny a detail v odkazu

Budeme hrát o hezké poháry, nějaké míčky, abyste u nás měli příště s čím hrát :) něco dobrého k pití a další ceny. Vše si vyhlásíme a rozdáme u oběda po hře. Ještě v období indoorové sezóny je budeme postupně ukazovat. Finále na Kuňce plánujeme pro zájemce i s přespáním. Turmaj bude spojený s "domácími" u zabijačkového víkendu, kde na vás čeká stejná zábava a rozsah večerního občerstvení, jako pro domácí členy klubu.


I příští rok budeme pokračovat v "Sunsetu" - odpolední devítky po práci. Tentokrát budeme nepravidelně střídat tři pražská hřiště. Na každém se uvidíme 8x. Možná k tomu ještě přidáme prázdninové zpestření v Hostivaři. Začínáme 13.4.2020
Hřiště pro Sunset:

Zbraslav
Černý Most
Hodkovičky

navíc pro zájemce společné finále s víkendovou tour na Kunětické Hoře :) těšíme se na "nejpřesnějšího" tříparistu sezony, a spoustu další zábavy.

Termíny a detail v odkazu

Více info na www.requogolf.cz termíny posledních dvou turnajů doplníme do konce týdne. ..... tak to jsme si dali takový malý dárek na příští rok :) hezkého Ježíška :)
 
Upraveno moderátorem:
Michale super. 👍

Zjistil jsem, že indoor mně nějak neláká, takže se mám na co těšít!!!

Na Čerňáku jsem nikdy nehrál, ale očekávám, že to 8x vyhraju a potom si přijedu na Kuňku pro pohár 🙃 (dobře, jsem skromný kluk, tak se o to aspoň pokusím).Ikdyž koukám, že budu muset ještě 2 stihnout nějaké další hřiště.

Víkendy se mi moc nehodí, ale na sunset se fakt se těším.
 


Zatím zakládáme vlákno (později vlastní "místnost" či jinak pojmenovaný prostor) pro diskuzi k trochu pozměněnému formátu společných her v roce 2020.

Víkendové spolhry jsme spojili do tour 6 turnajů + finále a vyhlášení. Začínáme 26.4. a půjdeme postupně na:

Slapy
Grabštejn
Molitorov
Lázně Bohdaneč
Česká Lípa
Písek
Kunětická Hora

Termíny a detail v odkazu

Budeme hrát o hezké poháry, nějaké míčky, abyste u nás měli příště s čím hrát :) něco dobrého k pití a další ceny. Vše si vyhlásíme a rozdáme u oběda po hře. Ještě v období indoorové sezóny je budeme postupně ukazovat. Finále na Kuňce plánujeme pro zájemce i s přespáním. Turmaj bude spojený s "domácími" u zabijačkového víkendu, kde na vás čeká stejná zábava a rozsah večerního občerstvení, jako pro domácí členy klubu.


I příští rok budeme pokračovat v "Sunsetu" - odpolední devítky po práci. Tentokrát budeme nepravidelně střídat tři pražská hřiště. Na každém se uvidíme 8x. Možná k tomu ještě přidáme prázdninové zpestření v Hostivaři. Začínáme 13.4.2020
Hřiště pro Sunset:

Zbraslav
Černý Most
Hodkovičky

navíc pro zájemce společné finále s víkendovou tour na Kunětické Hoře :) těšíme se na "nejpřesnějšího" tříparistu sezony, a spoustu další zábavy.

Termíny a detail v odkazu

Více info na www.requogolf.cz termíny posledních dvou turnajů doplníme do konce týdne. ..... tak to jsme si dali takový malý dárek na příští rok :) hezkého Ježíška :)

Dal jsem si to do kalendáře a uvidíme, jestli se aspoň na jednom turnaji potkáme:).
 
Termíny pro příští rok máme uzavřeny. ⛳ tady se na ně můžete podívat. ....... už aby byl duben :)

@Jirka 4 jsou tam (sice jen 2) letní termíny Hostivaře :devil:


P.S.: a hlavně radost máme z toho, že v anketě pro výběr posledního hřiště dávali tipy vesměs na místa, která jsme měli naplánované. 👋
Pokud nepovezu na turnaj synátora, tak by mi Grabštejn nebo Č. Lípa mohla klapnout ;)
 
Teda Requo Cup v Telči!!!! Tak nevím jak to zprocesuju pracovně a doma, abych na dva víkendy v červnu vypadla na golf... :eek:
 


Zatím zakládáme vlákno (později vlastní "místnost" či jinak pojmenovaný prostor) pro diskuzi k trochu pozměněnému formátu společných her v roce 2020.

Víkendové spolhry jsme spojili do tour 6 turnajů + finále a vyhlášení. Začínáme 26.4. a půjdeme postupně na:

Slapy
Grabštejn
Molitorov
Lázně Bohdaneč
Česká Lípa
Písek
Kunětická Hora

Termíny a detail v odkazu

Budeme hrát o hezké poháry, nějaké míčky, abyste u nás měli příště s čím hrát :) něco dobrého k pití a další ceny. Vše si vyhlásíme a rozdáme u oběda po hře. Ještě v období indoorové sezóny je budeme postupně ukazovat. Finále na Kuňce plánujeme pro zájemce i s přespáním. Turmaj bude spojený s "domácími" u zabijačkového víkendu, kde na vás čeká stejná zábava a rozsah večerního občerstvení, jako pro domácí členy klubu.


I příští rok budeme pokračovat v "Sunsetu" - odpolední devítky po práci. Tentokrát budeme nepravidelně střídat tři pražská hřiště. Na každém se uvidíme 8x. Možná k tomu ještě přidáme prázdninové zpestření v Hostivaři. Začínáme 13.4.2020
Hřiště pro Sunset:

Zbraslav
Černý Most
Hodkovičky

navíc pro zájemce společné finále s víkendovou tour na Kunětické Hoře :) těšíme se na "nejpřesnějšího" tříparistu sezony, a spoustu další zábavy.

Termíny a detail v odkazu

Více info na www.requogolf.cz termíny posledních dvou turnajů doplníme do konce týdne. ..... tak to jsme si dali takový malý dárek na příští rok :) hezkého Ježíška :)

Jestli bude kategorie brutto na rány, tak si klidně od @ati a @JanKostalCZE nechám vyprášit kožich...
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: ati
dotázek: v kolik začínají sunsety? děkuji R
První flight půjde v 17:00 v dubnu a září.

V nejdelších dnech to posuneme až na 18:30.

Zbytek bude 18:00.

až budeme do kalendáře přidávat odkazy na přihlášení, doplníme i časy.
 
Super že sunsety budou i na čerňáku :up: :up: na zbraslav sem nikdy neměl příležitost dojet jak je to přes celou prahu, ale na černák se určitě dostavím :D
 
Super že sunsety budou i na čerňáku :up: :up: na zbraslav sem nikdy neměl příležitost dojet jak je to přes celou prahu, ale na černák se určitě dostavím :D
Já bych se taky rád zúčastnil ... budu ale muset počkat až ho přesunete kousek na západ - třebas na Bítozeves ;)
 
První flight půjde v 17:00 v dubnu a září.

V nejdelších dnech to posuneme až na 18:30.

Zbytek bude 18:00.

až budeme do kalendáře přidávat odkazy na přihlášení, doplníme i časy.
super, to na Hodkovičky stíhám :up:
 
No zatim terminy vychazi krasne mimo terminy turnaju klubu, tak se snad s pritelkyni zucastnime. Ja jsem na turnajich vitan, lide pak nemaji aspon pocit, ze hraji az tak spatne :D
jeeee, třeba nebudu jediný, kdo chodí po cizích fervejích :) neboj - máme přátelské turnaje. Tak trochu se bojím, že tě v tom nenecháme samotného 😂
 
Mohl bych mít dotaz na organizátory turnajů Requo Tour 2020 a SunSet 2020 ,zda bude možné použít na tyto turnaje k zaplacení Fee kredity z členství např.ČGF, Bestgolf nebo Roční členství na hřišti,kde se turnaj odehraje (Hodkovičky,Černý Most,Hostivař atd.)
Vysvětlím proč se ptám.Už tady na fóru proběhla diskuze mezi @mkopcak a Pražským Golfovým Klubem o zaplacení členství do 31.1.2020 jinak přijde blokace.Tak dnes přišla do mého emailu stejná zpráva od ČGK a Já si nejsem jistý jestli případné členství budu moci využít i na
výše zmíněné serie turnajů?Děkuji za odpověď @Martin73
 
Mohl bych mít dotaz na organizátory turnajů Requo Tour 2020 a SunSet 2020 ,zda bude možné použít na tyto turnaje k zaplacení Fee kredity z členství např.ČGF, Bestgolf nebo Roční členství na hřišti,kde se turnaj odehraje (Hodkovičky,Černý Most,Hostivař atd.)
Vysvětlím proč se ptám.Už tady na fóru proběhla diskuze mezi @mkopcak a Pražským Golfovým Klubem o zaplacení členství do 31.1.2020 jinak přijde blokace.Tak dnes přišla do mého emailu stejná zpráva od ČGK a Já si nejsem jistý jestli případné členství budu moci využít i na
výše zmíněné serie turnajů?Děkuji za odpověď @Martin73
rozumím tomu dobře @Martin73, že se ptáš, jestli v případě SunSetu má člen Hodkovićek vstup na hřiště zdarma?
 
Upraveno:
rozumím tomu dobře @Martin73, že se ptáš, jestli lze v případě SunSetu má člen Hodkovićek vstup na hřiště zdarma?
Ano,právě tak to je myšleno.Ptám se záměrně obšírněji,protože hráči zde na fóru tyto typy Členství často na turnajích využívají a platí pouze
poplatek za startovné(převážně v hotovosti).Záleží,ale na promotérovi tour,jaké nastaví celkové podmínky na těchto turnajích.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom