Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Requo Golf - pohodové turnaje nejen pro členy 19.jamky

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-05-20

ja jsem ted zvedav jak to budou delat se startovnym, ktere je v CZ placen v hotovosti, v roce 2020, kdy musi dodat doklad s EET :)

Znamena to konec cachru?

On je trosku problem v tom, ze vetsina promoteru je jinej podnikatelskej subjekt. Presto si myslim, ze se moc nezmeni - kdo chce a vyzaduje uctenku, musi ji dostat uz davno a tem ostatnim je to stejne fuk.
 
Mohl bych mít dotaz na organizátory turnajů Requo Tour 2020 a SunSet 2020 ,zda bude možné použít na tyto turnaje k zaplacení Fee kredity z členství např.ČGF, Bestgolf nebo Roční členství na hřišti,kde se turnaj odehraje (Hodkovičky,Černý Most,Hostivař atd.)
Vysvětlím proč se ptám.Už tady na fóru proběhla diskuze mezi @mkopcak a Pražským Golfovým Klubem o zaplacení členství do 31.1.2020 jinak přijde blokace.Tak dnes přišla do mého emailu stejná zpráva od ČGK a Já si nejsem jistý jestli případné členství budu moci využít i na
výše zmíněné serie turnajů?Děkuji za odpověď @Martin73
Členství rozhodně použít půjde. CGK se Sunsetu moc netýká, ale na Tour v denním limitu samozřejmě ano.
 
Členství rozhodně použít půjde. CGK se Sunsetu moc netýká, ale na Tour v denním limitu samozřejmě ano.
Děkuji za kladnou odpověď,že půjde použít hra v denním limitu i jiné typy členství.A jelikož jsem otázku záměrně pokládal tak,aby posloužila odpoveď i pro ostatní,doplním drobný detail,a to,že v nabídce CGK a Bestgolf je možnost hrát hřiště Hodkovičky v denním limitu, a tato varianta půjde použít v SunSetu 2020.:):up:
 
On je trosku problem v tom, ze vetsina promoteru je jinej podnikatelskej subjekt. Presto si myslim, ze se moc nezmeni - kdo chce a vyzaduje uctenku, musi ji dostat uz davno a tem ostatnim je to stejne fuk.
furt mi unika smysl tvrzeni, ze je to jiny podnikatelsky subjekt? Staci, udelat vyuctovani :)
V Rakousku at chodim na jakekoliv turnaje, jeste jsem se nesetkal, ze by rekli, ze chcou cast zaplatit v hotovosti ...
 
furt mi unika smysl tvrzeni, ze je to jiny podnikatelsky subjekt? Staci, udelat vyuctovani :)
V Rakousku at chodim na jakekoliv turnaje, jeste jsem se nesetkal, ze by rekli, ze chcou cast zaplatit v hotovosti ...

Na smysl se me neptej, u me v Horehledech taky odjakziva muzou lidi platit kartou. Spis je v tom prave nejaka leva...
 
furt mi unika smysl tvrzeni, ze je to jiny podnikatelsky subjekt? Staci, udelat vyuctovani :)
V Rakousku at chodim na jakekoliv turnaje, jeste jsem se nesetkal, ze by rekli, ze chcou cast zaplatit v hotovosti ...
kde konkrétně? děkuji R
 
Nehledejte v tom žádný složitosti.. Jestliže je pořádající jiný subjekt než provozovatel hřiště vybere recepční prachy(fee + strtovné) pro pořadatele. Ten následně zaplatí fee za počet hráčů provozovateli hřiště a je vyřešeno. Když to celé proběhne přes platební terminál provozovatele hřiště prachy přistanou na účtu provozovatele a musí se přefakturovávat pro pořadatele. Samozřejmě to jde, ale je to už složitější. Samozřejmě pro nás jako hráče by bylo v dnešní on line době nejlepší aby si pořádající turnaje přivezl vlastní platební terminál a je to bez problému.. Další drobný detail je že si banka za každou karetní transakci bere nějakou směšnou částku, ale bere.. Proč jim to cpát? Z mého pohledu pořadatele turnajů naprosto chápu...
 
Nehledejte v tom žádný složitosti.. Jestliže je pořádající jiný subjekt než provozovatel hřiště vybere recepční prachy(fee + strtovné) pro pořadatele. Ten následně zaplatí fee za počet hráčů provozovateli hřiště a je vyřešeno. Když to celé proběhne přes platební terminál provozovatele hřiště prachy přistanou na účtu provozovatele a musí se přefakturovávat pro pořadatele. Samozřejmě to jde, ale je to už složitější. Samozřejmě pro nás jako hráče by bylo v dnešní on line době nejlepší aby si pořádající turnaje přivezl vlastní platební terminál a je to bez problému.. Další drobný detail je že si banka za každou karetní transakci bere nějakou směšnou částku, ale bere.. Proč jim to cpát? Z mého pohledu pořadatele turnajů naprosto chápu...

Já to tedy naopak absolutně nechápu. Vidím v tom pouze pohodlnost a potenciální vychcánkovství, kde je řešení házeno na mne jakožto zákazníka. Takovou věc jsem schopen akceptovat na farmářském trhu při nákupu domácího medu od babičky z Brd a ne od golfového resortu operujícíhos obratem v řádu milionů za rok.
 
Mam napsat, ktere hriste jsem hral a kde se platilo kartou? :)
Treba turnaje ze serie https://www.strawberrytour.com/at/ nebo Austrian Amaters Open nebo turnaje z prace :)

Jine v turnaje nehraju nebot kdyz vidim, ze musim zaplatit treba 40 ecek za fee turnaje a pak hraci fee
jejda, já myslela, kde se platí na dvakrát ... já byla jen na třech hřištích a tam se to nedělo, tak mě zajímalo, kde to třeba dělají
 
trocha té informovanosti k aktuálnímu plánování :) lidová pranostika (vůbec mi nevadí, že se vztahuje na počasí) říká: "Duben, ještě tam budem" .... a tak nějak letos platí i na nás a turnajové hraní.

Dnešní první sunset jsme zrušili díky aktuálm omezením již před nějakou dobou. V každém případě jsme se rozhodli stejně přistoupit i ke všem otatním dubnovým akcím. Sunsetům i Tour na Slapech. Víme, někteří promotéři a hřiště turnaje v omezeném provozu pořádají. Pár turnajů se již hraje, ale je to bez kontaktu, bez vyhlášení, bez oběda po turnaji a dalších věcí, které dělají rozdíl mezi individuální hrou a dobrým turnajem ........ přesně bez toho co jsme chtěli dělat. Aktuální turnaje tedy vidím jako povinost ke sponzorům, honbu za novým HI, zbytečnou amatérskou soutěživost a pár dalších vlastností ..... žádnou z těch povinností s @requo nemáme a turnaje měli být hlavně místo ke společné zábavně a potkávání se. Proto jsme přistoupili na odklad prvního letošního turnaje na květen :) a věříme, že to pochopíte..

netruchlíme, věříme, že se potkáme v květnu :) a přejeme hezkou hru

Jirka
 
Turnaje ještě asi chvilku hrát nebudeme, ale dnes jsme byli s @requo a @macdav kouknout jak se nám budou hrát Sunsety na Černém Mostě. .... a už to víme..... dobře! Těšíme se až se budeme moci potkat v širším kolektivu..... Ono i selfie na 2 metry není nic moc 😂 B7EB784A-DAD5-427B-AC02-11219FE00C3F.jpeg
 
SPOLHRA - ČERNÝ MOST 4.5. 17:10

Turnaje se aktuálně ještě pořádat nemají.... vyhlašovat odpoledne nesoutěžních výsledků, z kterého na pozadí uděláme virtuální turnaj nám nepřijde zcela korektní a nutné. Ale hrát se dá, všichni se na to těšíme a dokonce se můžeme v malých skupinkách "shromažďovat". Příští pondělí 4.5. měl být první květnový Sunset na Černém Mostě.

Turnaj to nebude, ale zahrát si půjdeme. Přidejte se na "klasickou spolhru 19. jamky" rádi vás uvidíme. 4.5. 17:10 Černý Most - Black Bridge. Společně pogratulujeme nudným fairwayovým hráčům a podíváme do nových, neobjevených zákoutí. Těšíme se na společné zážitky :)

flighty máme zablokované - účast na spolhře prosím pište sem do vlákna! díky.
 
Upraveno:
SPOLHRA - ČERNÝ MOST 4.5. 17:10

Turnaje se aktuálně ještě pořádat nemají.... vyhlašovat odpoledne nesoutěžních výsledků, z kterého na pozadí uděláme virtuální turnaj nám nepřijde zcela korektní a nutné. Ale hrát se dá, všichni se na to těšíme a dokonce se můžeme v malých skupinkách "shromažďovat". Příští pondělí 4.5. měl být první květnový Sunset na Černém Mostě.

Turnaj to nebude, ale zahrát si půjdeme. Přidejte se na "klasickou spolhru 19. jamky" rádi vás uvidíme. 4.5. 17:10 Černý Most - Black Bridge. Společně pogratulujeme nudným fairwayovým hráčům a podíváme do nových, neobjevených zákoutí. Těšíme se na společné zážitky :)

flighty máme zablokované - účast na spolhře prosím pište sem do vlákna! díky.
od 17.10 je na mě ještě brzy...
 
Já, já, já... já jdu (jdu teda jen jednou)! :)
 
škoda. máme časy i 17.20 a 17:30., ale o moc lepší to není ... :)
Já se přidám zase až budete začínat v šest. 🙂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom