Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours Requo Golf - pohodové turnaje nejen pro členy 19.jamky

V kalendáři akcí 19.jamky: 04-05-20

já to asi tentokrát nestihnu od 14:30 sedím ve výběrové komisi
 
no když to postavíš takto, tak tě čekáme 17:20 na tee1 :)
šance tu je :) pozvaní jsou tři, kolik jich potvrdí budu vědět do konce týdne...
ale jdu si tam dneska zapinkat, tak dám vědět, jestli se od minulého týdne něco změnilo :)
 
Ahoj, jdete si dneska někdo zahrát? Sunset jsem ještě neabsolvoval, jak se přihlašují zájemci?
 
Ahoj, jdete si dneska někdo zahrát? Sunset jsem ještě neabsolvoval, jak se přihlašují zájemci?

Ahoj, nakonec se nikdo nepřihlásil - takže blokace flajtů na černém Mostě zrušena, takže jdeme s @Marklar večer sami. Jestli máš chuť, přidej se, pošlu ti "teetime".

Ofiko to vypadá až příští týden v pondělí na Zbraslavi, ještě s Jirkou probereme a dáme tu vědět.
 
Huráááá už hrajeme. Naplánované termíny již nebudeme chodit neveřejné spolhry a Sunset Cup i Requo Tour startují. Těšíme se .... první sunset v pondělí 11.5. Na Zbraslavi. Tenhle krasavec už nám doma nezbyde 👏 8E801D8F-4B5B-41A0-9339-CAB41F4637DF.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom