Tours Requo Golf - pohodové turnaje nejen pro členy 19.jamky

Marklar

Mazák fóra
Autor vlákna
8.3.2017
893
1,027
103
Praha
Jméno
Jirka L.
requogolf.JPG

Zatím zakládáme vlákno (později vlastní "místnost" či jinak pojmenovaný prostor) pro diskuzi k trochu pozměněnému formátu společných her v roce 2020.

Víkendové spolhry jsme spojili do tour 6 turnajů + finále a vyhlášení. Začínáme 26.4. a půjdeme postupně na:

Slapy
Grabštejn
Molitorov
Lázně Bohdaneč
Česká Lípa
Písek
Kunětická Hora

Termíny a detail v odkazu

Budeme hrát o hezké poháry, nějaké míčky, abyste u nás měli příště s čím hrát :) něco dobrého k pití a další ceny. Vše si vyhlásíme a rozdáme u oběda po hře. Ještě v období indoorové sezóny je budeme postupně ukazovat. Finále na Kuňce plánujeme pro zájemce i s přespáním. Turmaj bude spojený s "domácími" u zabijačkového víkendu, kde na vás čeká stejná zábava a rozsah večerního občerstvení, jako pro domácí členy klubu.

I příští rok budeme pokračovat v "Sunsetu" - odpolední devítky po práci. Tentokrát budeme nepravidelně střídat tři pražská hřiště. Na každém se uvidíme 8x. Možná k tomu ještě přidáme prázdninové zpestření v Hostivaři. Začínáme 13.4.2020
Hřiště pro Sunset:

Zbraslav
Černý Most
Hodkovičky

navíc pro zájemce společné finále s víkendovou tour na Kunětické Hoře :) těšíme se na "nejpřesnějšího" tříparistu sezony, a spoustu další zábavy.

Více info na www.requogolf.cz termíny posledních dvou turnajů doplníme do konce týdne. ..... tak to jsme si dali takový malý dárek na příští rok :) hezkého Ježíška :)

Upraveno moderátorem:

Jirka 4

Nováček+
16.8.2019
37
138
33
Michale super. 👍

Zjistil jsem, že indoor mně nějak neláká, takže se mám na co těšít!!!

Na Čerňáku jsem nikdy nehrál, ale očekávám, že to 8x vyhraju a potom si přijedu na Kuňku pro pohár 🙃 (dobře, jsem skromný kluk, tak se o to aspoň pokusím).Ikdyž koukám, že budu muset ještě 2 stihnout nějaké další hřiště.

Víkendy se mi moc nehodí, ale na sunset se fakt se těším.

mkopcak

Guru fóra
1.3.2016
3,272
5,195
123
Jméno
Martin Kopčák

Zatím zakládáme vlákno (později vlastní "místnost" či jinak pojmenovaný prostor) pro diskuzi k trochu pozměněnému formátu společných her v roce 2020.

Víkendové spolhry jsme spojili do tour 6 turnajů + finále a vyhlášení. Začínáme 26.4. a půjdeme postupně na:

Slapy
Grabštejn
Molitorov
Lázně Bohdaneč
Česká Lípa
Písek
Kunětická Hora

Budeme hrát o hezké poháry, nějaké míčky, abyste u nás měli příště s čím hrát :) něco dobrého k pití a další ceny. Vše si vyhlásíme a rozdáme u oběda po hře. Ještě v období indoorové sezóny je budeme postupně ukazovat. Finále na Kuňce plánujeme pro zájemce i s přespáním. Turmaj bude spojený s "domácími" u zabijačkového víkendu, kde na vás čeká stejná zábava a rozsah večerního občerstvení, jako pro domácí členy klubu.

I příští rok budeme pokračovat v "Sunsetu" - odpolední devítky po práci. Tentokrát budeme nepravidelně střídat tři pražská hřiště. Na každém se uvidíme 8x. Možná k tomu ještě přidáme prázdninové zpestření v Hostivaři. Začínáme 13.4.2020
Hřiště pro Sunset:

Zbraslav
Černý Most
Hodkovičky

navíc pro zájemce společné finále s víkendovou tour na Kunětické Hoře :) těšíme se na "nejpřesnějšího" tříparistu sezony, a spoustu další zábavy.

Více info na www.requogolf.cz termíny posledních dvou turnajů doplníme do konce týdne. ..... tak to jsme si dali takový malý dárek na příští rok :) hezkého Ježíška :)
Dal jsem si to do kalendáře a uvidíme, jestli se aspoň na jednom turnaji potkáme:).

Marklar

Mazák fóra
Autor vlákna
8.3.2017
893
1,027
103
Praha
Jméno
Jirka L.
Termíny pro příští rok máme uzavřeny. ⛳ tady se na ně můžete podívat. ....... už aby byl duben :)

@Jirka 4 jsou tam (sice jen 2) letní termíny Hostivaře :devil:

P.S.: a hlavně radost máme z toho, že v anketě pro výběr posledního hřiště dávali tipy vesměs na místa, která jsme měli naplánované. 👋

Jirka 4

Nováček+
16.8.2019
37
138
33
Tak to je jasný - 8x Černý Most + 2 Hostivař a vítězství je moje 😂😂

Těším se na jiná hřiště, jako nováček vždy "koukám" jak puk.

Tak na jaře osobně 👍

Mirek_62

Guru fóra
25.8.2018
1,959
2,043
123
KHGCS
Termíny pro příští rok máme uzavřeny. ⛳ tady se na ně můžete podívat. ....... už aby byl duben :)

@Jirka 4 jsou tam (sice jen 2) letní termíny Hostivaře :devil:

P.S.: a hlavně radost máme z toho, že v anketě pro výběr posledního hřiště dávali tipy vesměs na místa, která jsme měli naplánované. 👋
Pokud nepovezu na turnaj synátora, tak by mi Grabštejn nebo Č. Lípa mohla klapnout ;)

Slapy
Grabštejn
Molitorov
Lázně Bohdaneč
Česká Lípa
Písek
Kunětická Hora

Hřiště pro Sunset:

Zbraslav
Černý Most
Hodkovičky

Jestli bude kategorie brutto na rány, tak si klidně od @ati a @JanKostalCZE nechám vyprášit kožich...

• Pobavilo, díky!
Reactions: ati

Marklar

Mazák fóra
Autor vlákna
8.3.2017
893
1,027
103
Praha
Jméno
Jirka L.
dotázek: v kolik začínají sunsety? děkuji R
První flight půjde v 17:00 v dubnu a září.

V nejdelších dnech to posuneme až na 18:30.

Zbytek bude 18:00.

až budeme do kalendáře přidávat odkazy na přihlášení, doplníme i časy.

sob1662

Člen fóra
4.8.2017
81
151
43
Jméno
Jirka S.
Super že sunsety budou i na čerňáku :up: :up: na zbraslav sem nikdy neměl příležitost dojet jak je to přes celou prahu, ale na černák se určitě dostavím :D

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Marklar a requo

Jerry

Guru fóra
29.12.2016
2,278
2,952
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Super že sunsety budou i na čerňáku :up: :up: na zbraslav sem nikdy neměl příležitost dojet jak je to přes celou prahu, ale na černák se určitě dostavím :D
Já bych se taky rád zúčastnil ... budu ale muset počkat až ho přesunete kousek na západ - třebas na Bítozeves ;)

davidoff

Aktivní člen
7.12.2018
117
192
53
No zatim terminy vychazi krasne mimo terminy turnaju klubu, tak se snad s pritelkyni zucastnime. Ja jsem na turnajich vitan, lide pak nemaji aspon pocit, ze hraji az tak spatne :D

NaBednu

Mazák fóra
25.10.2019
799
698
93
Praha
nabednu.home.blog
První flight půjde v 17:00 v dubnu a září.

V nejdelších dnech to posuneme až na 18:30.

Zbytek bude 18:00.

až budeme do kalendáře přidávat odkazy na přihlášení, doplníme i časy.
super, to na Hodkovičky stíhám :up:

Marklar

Mazák fóra
Autor vlákna
8.3.2017
893
1,027
103
Praha
Jméno
Jirka L.
No zatim terminy vychazi krasne mimo terminy turnaju klubu, tak se snad s pritelkyni zucastnime. Ja jsem na turnajich vitan, lide pak nemaji aspon pocit, ze hraji az tak spatne :D
jeeee, třeba nebudu jediný, kdo chodí po cizích fervejích :) neboj - máme přátelské turnaje. Tak trochu se bojím, že tě v tom nenecháme samotného 😂

davidoff

Aktivní člen
7.12.2018
117
192
53
jeeee, třeba nebudu jediný, kdo chodí po cizích fervejích :) neboj - máme přátelské turnaje. Tak trochu se bojím, že tě v tom nenecháme samotného 😂
Ja zasadne hraji druhou ranu z cizi ferveje. Ne ze by to byla chyba, je to muj styl :D
Takze hriste kde neni hned vedle cizi fervej oznacuji za amaterska a zasadne nehraji:D

Martin73

Aktivní člen
17.11.2019
101
313
63
Mohl bych mít dotaz na organizátory turnajů Requo Tour 2020 a SunSet 2020 ,zda bude možné použít na tyto turnaje k zaplacení Fee kredity z členství např.ČGF, Bestgolf nebo Roční členství na hřišti,kde se turnaj odehraje (Hodkovičky,Černý Most,Hostivař atd.)
Vysvětlím proč se ptám.Už tady na fóru proběhla diskuze mezi @mkopcak a Pražským Golfovým Klubem o zaplacení členství do 31.1.2020 jinak přijde blokace.Tak dnes přišla do mého emailu stejná zpráva od ČGK a Já si nejsem jistý jestli případné členství budu moci využít i na
výše zmíněné serie turnajů?Děkuji za odpověď @Martin73

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: NaBednu

NaBednu

Mazák fóra
25.10.2019
799
698
93
Praha
nabednu.home.blog
Mohl bych mít dotaz na organizátory turnajů Requo Tour 2020 a SunSet 2020 ,zda bude možné použít na tyto turnaje k zaplacení Fee kredity z členství např.ČGF, Bestgolf nebo Roční členství na hřišti,kde se turnaj odehraje (Hodkovičky,Černý Most,Hostivař atd.)
Vysvětlím proč se ptám.Už tady na fóru proběhla diskuze mezi @mkopcak a Pražským Golfovým Klubem o zaplacení členství do 31.1.2020 jinak přijde blokace.Tak dnes přišla do mého emailu stejná zpráva od ČGK a Já si nejsem jistý jestli případné členství budu moci využít i na
výše zmíněné serie turnajů?Děkuji za odpověď @Martin73
rozumím tomu dobře @Martin73, že se ptáš, jestli v případě SunSetu má člen Hodkovićek vstup na hřiště zdarma?

Upraveno:

Martin73

Aktivní člen
17.11.2019
101
313
63
rozumím tomu dobře @Martin73, že se ptáš, jestli lze v případě SunSetu má člen Hodkovićek vstup na hřiště zdarma?
Ano,právě tak to je myšleno.Ptám se záměrně obšírněji,protože hráči zde na fóru tyto typy Členství často na turnajích využívají a platí pouze
poplatek za startovné(převážně v hotovosti).Záleží,ale na promotérovi tour,jaké nastaví celkové podmínky na těchto turnajích.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: NaBednu

alda

Guru fóra
29.2.2016
1,100
736
123
Wien
Jméno
Ales Dana
ja jsem ted zvedav jak to budou delat se startovnym, ktere je v CZ placen v hotovosti, v roce 2020, kdy musi dodat doklad s EET :)

Znamena to konec cachru?

WebGolf.cz