Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

REQUO CUP - čtvrtek - tréningové kolo

Stav
Uzamčeno.
Jako soukromě mě takto můžeš oslovovat, to jo. Ale takhle veřejně se to nehodí. "Veliký a mocný" je oficiálně pouze náčelník.:p:D:D:D
Teď a tady vlastně náčelníka zastupuješ :)
 
Teď a tady vlastně náčelníka zastupuješ :)
Takový pomocný náčelník, až pán podžupan by sa dalo povedať :eek:
Ale dost lichotek, zpět k účasti.
Dokonce by se i @MartinaX ráda připojila ke @kristyna na už ve čtvrtek.
 
Dokonce by se i @MartinaX ráda připojila ke @kristyna na už ve čtvrtek.

:) upravil jsem tvůj příspěvěk, původně si měl napsano "kristina" - moje kristyna je s ypsilonem, tzn. notifikace by ji nepřišla. :) Shodou okolností je na jamce i uživatelka "kristina" - uznávám, je to trochu nešikovné, ty dvě i, ale za to prosím stížnosti posílat těm, co je vymysleli...

to @Jerry: dobře ty! Díky za organizaci té bandy na čtvrtek. Dobře si vedeš, sem tam nějaké formulační nedostatky, trochu málo pochlebování a říťolezectví, ale v podstatě... si vedeš dobře, musím říct... Bezvýznamné plus! .-) A díky.

Kristyna i já půjdeme rádi, klidně se můžeme i rozdělit a nechat holky holčičím povídačkám. Jak to vyjde. Příjezd plánujeme po jedné hodině.
 
Takový pomocný náčelník, až pán podžupan by sa dalo povedať :eek:
Ale dost lichotek, zpět k účasti.
Dokonce by se i @MartinaX ráda připojila ke @kristyna na už ve čtvrtek.
OK, doplňuji @MartinaX do seznamu.

Ještě malý nesmělý dotaz na pána vesmíru:cool:, tedy na @requo : našeptávač mi uživatele @MartinaX nenabídne, přestože existuje, může to být tím, že nemá žádný příspěvek?
 
Ještě malý nesmělý dotaz na pána vesmíru:cool:, tedy na @requo : našeptávač mi uživatele @MartinaX nenabídne, přestože existuje, může to být tím, že nemá žádný příspěvek

Ne. Konkrétně toto je tím, že uživatelka nebyla přihlášena na Jamce déle, jak 6 měsíců. Výrobci fóra to považují za vlastnost, která má sloužit k tomu, aby u velkých fór a početných skupin našeptávač nabízel jen "relevantní" jména "živých" a aktivních osob. Bohužel to není nijak nastavitelné (teď jsem ověřoval a dohledával). Napíšu si to do todo listu a výhledově se to pokusím najít.
 
Tak se nakonec zadařilo tak, že půjdem hezky za sebou.:up: Konečný rozpis startovních časů je tedy 15:10, 15:20, 15:30.
Nepředpokládám, že bych se někde zasek, ale kdyby přeci, tak je to tam rezervováno na moje jméno. :)
 
To už je skoro jako turnaj, takže by mohl Michal pro vítěze připravit nějakou bezvýznamnou ale o to hodnotnější cenu :D:D:D
 
To už je skoro jako turnaj, takže by mohl Michal pro vítěze připravit nějakou bezvýznamnou ale o to hodnotnější cenu :D:D:D

Kdo se chopil organizace? Ty. Kdo byl iniciativní? Ty. Kdo zajišťuje ceny, když si je vymyslel? Ty. :)

(něco přivezu a vymyslíme na místě)
 
Ale tak dobrá, já něco přivezu ... ;)
 
Říkala mi paní na recepci, že to není hřiště pro pomalý a líný hledače vyšlajzovanejch míčů, tak jsem ti raděj objednal buginu;):p:D:D:D
Jerry tvůj nápad s buginou je geniální, již předem děkuji za místo v ní. (stále jde o buginu!!!)
 
Jerry tvůj nápad s buginou je geniální, již předem děkuji za místo v ní. (stále jde o buginu!!!)
Ty si raděj přečti můj dnešní příspěvek o telefonování na hřišti. Buginu si nezasloužíš. Vyndam ti baterku z číňana a ještě budeš táhnout můj dvoukolák.:p:p:p
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom