Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

REQUO CUP - čtvrtek - tréningové kolo

Stav
Uzamčeno.

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Protože oficiální vlákno k letošnímu REQOU CUPu, je předlouhé, dovolil jsem si vytvořit speciální pro zájemce o sdružení se pro čtvrteční tréningové kolo. Nejprve obecné info:

Na čtvrtek není společný čas nijak organizován - už jen proto, ze každý dojede různé, někteří ráno, v poledne, někteří po práci vecer a volnou hru co vím, možná ani nevyužijí. Hra ve čtvrtek je součástí balíčku pro ubytováné od čtvrtka - čtvrteční hru si každý domlouva individuálně.

Předchozí odstavec byl prosím citací @requo. Nerad bych se v budoucnu stal cílem útoků médií, byl obviněn z plagiátorství a zbaven funkce ... :p:D:D:D

Pokud jsem jsem nikoho nepřehlédl jsou momentálně následující zájemci :

přibližně od 15 hod
@macdav
@HonzaS
@Jerry
@Pitching
@requo
@kristyna
@Marklar
@DzejBee
@Dáša
@Dana
@MartinaX

Pokud jsou další zájemci, nahlašte se prosím příspěvkem do tohoto vlákna, průběžně budu aktualizovat úvodní příspěvek.
 
Upraveno:
Protože oficiální vlákno k letošnímu REQOU CUPu, je předlouhé, dovolil jsem si vytvořit speciální pro zájemce o sdružení se pro čtvrteční tréningové kolo. Nejprve obecné info:

Na čtvrtek není společný čas nijak organizován - už jen proto, ze každý dojede různé, někteří ráno, v poledne, někteří po práci vecer a volnou hru co vím, možná ani nevyužijí. Hra ve čtvrtek je součástí balíčku pro ubytováné od čtvrtka - čtvrteční hru si každý domlouva individuálně.

Předchozí odstavec byl prosím citací @requo. Nerad bych se v budoucnu stal cílem útoků médií, byl obviněn z plagiátorství a zbaven funkce ... :p:D:D:D

Pokud jsem jsem nikoho nepřehlédl jsou momentálně následující zájemci :

přibližně od 15 hod
@macdav
@HonzaS
@Jerry
@Pitching
@requo
@kristyna
@Marklar

Pokud jsou další zájemci, nahlašte se prosím příspěvkem do tohoto vlákna, průběžně budu aktualizovat úvodní příspěvek.
Ja urcite ano. Dorazim okolo 14h a rad se pridam k pohodovemu zahajeni :)
 
já bych taky ráda, jen nevím kdy přijedeme, veze mě Dáša, auto ještě nemám opravené...
 
já bych taky ráda, jen nevím kdy přijedeme, veze mě Dáša, auto ještě nemám opravené...
A Dáše je moc pomalej řidič nebo se jí bojíš zeptat, kdy vyrazíte :p;)
 
A Dáše je moc pomalej řidič nebo se jí bojíš zeptat, kdy vyrazíte :p;)
To jsme ještě neřešily, to je daleko:cool:
 
Zatím jsem nic nerezervoval, ale ty, ač z toho horšího týmu, jsi to zvládl výtečně:up:
 
Zatím jsem nic nerezervoval, ale ty, ač z toho horšího týmu, jsi to zvládl výtečně:up:
Říkala mi paní na recepci, že to není hřiště pro pomalý a líný hledače vyšlajzovanejch míčů, tak jsem ti raděj objednal buginu;):p:D:D:D
 
Upraveno:
Ja nic nerezervoval. Diky za to. Kam me nasadis,tam pujdu :)
 
Jeste je stale volno i ve 20.....
AA34361D-48DC-434D-B89A-02C05C3FC3E5.png
 
Já a @Dáša se přidáme, kolem jedné bychom měly dojet. Tak s námi @Jerry počítej. Dík.
 
Ja bych dal urco nake vecerni, prirazime kolem 17-18
No problema. Můžete se k nám přidat na naší druhou devítku. A na vaší druhou devítku zařídím osvětlení ... bude vám svítit ten z nás co zahraje nejvíc puttů. ;):p.
 
Díky. Ó, veliký a mocný. :D
Jako soukromě mě takto můžeš oslovovat, to jo. Ale takhle veřejně se to nehodí. "Veliký a mocný" je oficiálně pouze náčelník.:p:D:D:D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom