Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.
Vrchol letošní sezóny 19.jamky ve formátu Ryder Cup - Requo Cup 2018 - Red Dragons vs. Blue Sharks. 20 hráčů, 2 týmy, moře golfu, fourball, foresomes, singly. A Golf Resort Kaskáda. Druhý ročník slovutného turnaje v horkém letu kousek od Brna dopadl letos vítězstvím modrého týmu - Modří žraloci vyrvali pohár ze spár Červeného draka.

1.jpg

Slova o akci jsou zbytečná, kdo nebyl, nemůže nasát onu úžasnou atmosféru třídenního klání, kdy nebylo nouze o skvělé rány, nervy-drásající souboje na život a na smrt na greenu, a společenské poplácávání se po ramenou hluboko do noci za parádní rány. Místo písmenek proto nechť promluví fotky, které se pokusí atmosféru letošního druhého ročníku RequoCupu alespoň přiblížit a všem účastníkům připomenout společné chvíle (pro zvětšení na fotku klikněte)...

Po-příjezdová příprava a rozkoukávání se!

Mistrovský golf 19.jamky!


Pohoda na sobotní odpoledne: Akademický "CRIVIT Chip & Putt" (rozlosovaný texas na akademii)


A pár momentek...


A jak to vlastně celé dopadlo?


Takže... BLUE SHARKS WIN!


...ale to hlavní, to je tohle. 19.JAMKA. PROSTĚ MY!

I když obrázky vydají za tisíc slov, přeci jen doplním, co mě tak nějak napadá k doplnění:
  • Bylo vedro. Skutečně vedro. Kdyby vám to nebylo jasné - znovu - bylo vedro! A přesto jsme všichni poctivě a po svých ušli každý den jednu 18tku, k tomu mnozí míče na drivingu, vložený texas na akademii... pokud si někdo myslí, že to nebyl žádný výkon, věřte, výkon to byl hodný skutečných golfistů!
  • Společenský život byl bohatý. Pokoj číslo 5 jsme neměli (zasvěcení vědí a nezasvěcení se brzy dozvěděli o co jde) - takže pokoj číslo 5 zastupovala letos terasa pokoje s kódovým označením G1. Zábava byla, popito bylo, ale ve vší slušnosti a počestnosti ;) (jak říkám, bylo vedro, viz předchozí bod).
  • Golf Resort Kaskáda - 3 devítky a akademie. Těžké, těžké to hřiště... a dřevěnou devítku, tu nechci už nikdy v životě vidět! Tolik míčků, co jsme tam všichni nechali... áááách jo. Hezké, těžké a různorodé.
  • Děkovačka - Davide (@doktordee) a Pavle (@PFP) - díky vám oběma. Bez vaší pomoci by to prostě nešlo. Nejenom za to, že jste se zhostili kapitánské pásky, a burcovali jste své týmy k výkonům netušeným, ale za pomoc, pravidla, podporu... a mnohé další. Prostě díky. Bez vás by to nešlo. :up:
  • Speciální, velké a nehynoucí díky patří mé ženě Kristýně (@kristyna). Všechny si nás měla na starosti, všechno si organizačně domlouvala tak, aby mi ostatní jsme si mohli naše společné setkání užít, a odehrát skvělý vícedenní turnaj. Zvládla si to skvěle, nevím, co bych řekl víc... nikdo jiný by nebyl lepší. Prostě děkuju.
  • Obrovská pochvala všem, všichni co slíbili, že dorazí, dorazili - prostě to vyšlo a týmy hráli v plné síle. Bojovali jsme na hřišti jak se na draky a žraloky sluší a patří. Dobře, MY!
  • A příští rok... příští rok jedeme zase!
A úplným závěrem si neodpustím ještě jednu fotku... vidíte tam taky to "já jsem vám to říkal"? Prostě... JO, MODRÁ JE DOBRÁ!

DSCN3796.JPG


---
Pozn. pod čarou, odkazy na kompletní fotogalerii, videa a další diskuse k akci v diskusi pod tímto článkem. Původní průběžné vlákno k Requo Cup 2018 je tímto okamžikem již zamčené. Článek jsem napsal až druhý den, ale aby se správně zařadil a mohl k němu přiřadit na jedno místo všechny "poturnajové" reakce, byl přesunut v čase na neděli 12.8. (článek byl zveřejněn 13.8. v 8:45)


 
Upraveno:
Všem hráčům bez rozdílu barvy trika i všem podporovatelům díky za naprosto vzornou reprezentaci Requo týmu na Kaskádě. A to od hecování, přes náročnou společenskou část programu až po skvělou přátelskou hru naší milované a zatracované hry zvané GOLF.

Díky @kristyna, @requo a @doktordee za skvělou přípravu a organizaci akce.

Takhle bych si představoval, že má golf vypadat a snad se k nám ostatní golfisti alespoň přiblíží....

Vyhlížejme s důvěrou, kam nás zavede REGUO CUP 2019. PF (překládej jako Pour féliciter REQUO CUP 2019)
 
Všem hráčům bez rozdílu barvy trika i všem podporovatelům díky za naprosto vzornou reprezentaci Requo týmu na Kaskádě. A to od hecování, přes náročnou společenskou část programu až po skvělou přátelskou hru naší milované a zatracované hry zvané GOLF.

Díky @kristyna, @requo a @doktordee za skvělou přípravu a organizaci akce.

Takhle bych si představoval, že má golf vypadat a snad se k nám ostatní golfisti alespoň přiblíží....

Vyhlížejme s důvěrou, kam nás zavede REGUO CUP 2019. PF (překládej jako Pour féliciter REQUO CUP 2019)


Také přidávám své DÍKY!!! Byl to naprosto luxusní víkend....více takových dní se skvělou partou lidí a golfem.
 
Svému týmu Draků chci poděkovat za reprezentaci a bojovnost mnohdy až do posledního patu. Díky!!! Příští rok vás opět rád uvidím ve svém týmu. Pokud BUDU o5 kapitánem. ;) Žralokům sluší se pogratulovat. Měli jste těžkého soupeře. Vítězství bylo opravdu zasloužené. Příští rok chci pohár zpět!!! Takže Draci - TRÉNUJTE!!! Jasný?!

Díky za všechno. Až je mi skoro líto, že to není častěji :)

IMG-20180812-WA0000.jpg
 
No strasny, jeste, ze jsem nikam nejel :D
 
Svému týmu Draků chci poděkovat za reprezentaci a bojovnost mnohdy až do posledního patu. Díky!!! Příští rok vás opět rád uvidím ve svém týmu. Pokud BUDU o5 kapitánem. ;) Žralokům sluší se pogratulovat. Měli jste těžkého soupeře. Vítězství bylo opravdu zasloužené. Příští rok chci pohár zpět!!! Takže Draci - TRÉNUJTE!!! Jasný?!

Díky za všechno. Až je mi skoro líto, že to není častěji :)

Zobrazit přílohu 5162
Všimla jsem si na fotkách, že zcela naplňuješ heslo, že na golfu je nejdůležitější dobře vypadat! ;):up::D:D:D
 
Ve fotkách je album Requo Cup 2018 Kaskáda. Pokud někdo ví jak fotky srovnat podle času, dejte mi vědět, nebo to rovnou udělejte. Pokud někdo nesouhlasí s tím, že jsem ho fotila a fotku sem dala, dejte mi taky vědět, vyřešíme to.
 
Hele všichni, jak tu tak na to koukám, tak se ti mi vám normálně stýská... Jak jsem od přirození emocionálně plochý, tak mě ty vzpomínky dojímají. Nebudu čekat až to tu někdo konečně otevře - KDY A KDE DÁME DALŠÍ ROČNÍK?

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Přiznám se, že jsem to už nakousl s @requo a vítězným modrým kapitánem @PFP a padl návrh - Květen 2019 Český Krumlov. Říjen byl pozdě a je to loterie na počasí. Prázdniny jsou na prd s dovolenými a jak se ukázalo, tak i s otravně teplým počasím.

Co vy na to?
 
termín, pro mě aktuálně nehraje roli, přizpůsobím se, ale čím dříve bude opět ve správných rukou, tím lépe :D
pokud jde o místo, nedokážu Krumlov posoudit, mluvili jsme klidně i o formátu více hřišť a výjezdů z jednoho bodu - Mariánky a okol, či severní Moravy a okol.
 
termín, pro mě aktuálně nehraje roli, přizpůsobím se, ale čím dříve bude opět ve správných rukou, tím lépe :D
pokud jde o místo, nedokážu Krumlov posoudit, mluvili jsme klidně i o formátu více hřišť a výjezdů z jednoho bodu - Mariánky a okol, či severní Moravy a okol.
Myšlenka zajímavá, jen si nejsem jist, jestli je dobrý nápad ráno sedat do aut :)
 
No panecku. Tak schválně jestli s @Pitching s @DzejBee dame hattrick :cool: souhlas s tím, ze květen je lepší než prázdniny. Severní Morava nebo Krumlov úplně neřeším. Pravdu má ovšem @RobertSlajs, ze na ranní přejezdy by někteří měli raději využít služby řidiče :p
 
No panecku. Tak schválně jestli s @Pitching s @DzejBee dame hattrick :cool: souhlas s tím, ze květen je lepší než prázdniny. Severní Morava nebo Krumlov úplně neřeším. Pravdu má ovšem @RobertSlajs, ze na ranní přejezdy by někteří měli raději využít služby řidiče :p
Hattrick by byl fajn :up:
Lokace je mi taky jedno, jen když bude zase super parta! Díky všem organizátorům - bylo to skvělé!!!
 
No panecku. Tak schválně jestli s @Pitching s @DzejBee dame hattrick :cool: souhlas s tím, ze květen je lepší než prázdniny. Severní Morava nebo Krumlov úplně neřeším. Pravdu má ovšem @RobertSlajs, ze na ranní přejezdy by někteří měli raději využít služby řidiče :p
I já se přidám, lokace je mi fuk, jen (opět) potřebuji tým, který mě (nás) šoupne na bednu:p;):)
 
Hele všichni, jak tu tak na to koukám, tak se ti mi vám normálně stýská... Jak jsem od přirození emocionálně plochý, tak mě ty vzpomínky dojímají. Nebudu čekat až to tu někdo konečně otevře - KDY A KDE DÁME DALŠÍ ROČNÍK?

:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Přiznám se, že jsem to už nakousl s @requo a vítězným modrým kapitánem @PFP a padl návrh - Květen 2019 Český Krumlov. Říjen byl pozdě a je to loterie na počasí. Prázdniny jsou na prd s dovolenými a jak se ukázalo, tak i s otravně teplým počasím.

Co vy na to?
Ve všem souhlasím květen je OK
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom