Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo CUP 2017 - Češi ovládli Kuňku!

Vrcholná akce na závěr venkovní golfové sezóny nemohl být zakončen jinak, než týmovým kláním ve formátu Ryder Cup - Requo Cup 2017 - Češi vs. Morava. Dva týmy, dva kapitáni a moře golfu! Zahajující ročník na mistrovském hřišti Kunětická hora dopadl po urputném dvoudenním klání v krásném babím létu vítězstvím týmu Čechů!

A tím jsem vyčerpal své momentální novinářsko-reportní dovednosti a bohužel na akci nebyl z místních zpravodajských elit (@JirMar, @mkopcak...) nikdo, kdo by mě v žurnalistické perosíle překonal, aby napsal článek za mě. Ale naštěstí je hodně fotek (pro zvětšení na fotku klikněte), které bude stačit doplnit jen pár komentáři, aby ti, co nebyli s námi, pochopili a patřičně a dlouho litovali, že propásli úžasný víkend a že POPRVÉ, poprvé to je jen jednou. ;) Pojďme na to!

requocup2017.jpg

Na počátku byla tma...

...a pak bylo světlo a nápad na Requo Cup 2017 byl na světě. Urodil se v hlavě @doktordee. To bylo v létě, kdy to pak vzalo velký spád, po počátečním oťukání zájmů z uživatelů 19.jamky. Turnaj zaujal, formát jakbysmet, stačilo už jen najít dva kapitány, vybrat termín, hřiště, všechno připravit a mohlo se vyrazit, cvak, cvak, za pár týdnu všechno hotovo. Kapitánských prýmků se zhostili za tým Čechů @JanKostalCZE a za moravsko-slezskou orlici @Zuziky. A hřiště bylo vybráno tak, aby bylo tak nějak uprostřed toho našeho krásného koutu země, mistrovská Kunětická Hora! A jak to tedy vypadalo?

Den 1. - Pátek 13.10.2017 - večerní briefing

Den 2. - Sobota 14.10.2017 - four-balls a foursomes


Den 3. - Neděle 15.10.2017 - singly


Den 3. - Neděle 15.10.2017 - podvečer, vyhlášení


Snad přeci jen připojím pár poznámek bez ladu a skladu, jak mě napadají a které tak nějak k tomuto víkendu patří:
  • Není nad to, když vyjde počasí. Golfový bůh nás musí mít skutečně rád, když po té zimě v září a v začátku října poslal dokonalé babí léto.
  • Jde to. I když se mnozí neznali a byli s 19.jamkou někde poprvé - nadšení golfisti jsou prostě všude a všech úrovní. A mohou fungovat společně. A jejich společensky-sportovní slibné výkony jsou milým příslibem pro další ročníky Requo Cupu. Někdo vítězí na hřišti, někdo je nepřekonatelný na každodenních after-party na pokoji č.5!
  • Ano, udělali jsme i patřičnou ostudu, jak nás vyzval Hořehledský démon (@mkopcak), moje boty letěly z okna (samozřejmě z pokoje č. 5), byť jsem v tom byl skorem nevinně. Já za to nemůžu, že Dušan má křivý nohy!
  • Obrovská pochvala nakonec všem, všichni co slíbili, že dorazí, dorazili. A vzali často i fandíci a milý doprovod, klobouk dolů!
  • Díky GolfProVšechny.cz, že dorazili, zásobovali nás v horoucím babím létě tekutinami všech možných druhů a vyjma jiného nám přivezli jedince, který ukázal, že existují profíci, kteří mají nadhled, jsou normální a dokáží naprosto v pohodě si užít golf nejenom se singlisty, ale i s námi dalšími hobíky! A mají to podpořené skvělou hrou. Díky, Dušane!
  • Samozřejmě díky patří kapitánům @Zuziky a @JanKostalCZE za jejich neutuchající práci s týmem a jejich věčné škádlení, které bylo docela nakonec osvěžující. Už jsem Vám to vlastně říkal? A Davidovi aka @doktordee, za pravidla, pomoc, podporu, grafiku, promo materiály, skorekarty, prostě skvělý! A díky resortu Kunětická hora za možnost u nich uspořádat tento dvoudenní turnaj, nakonec jsme došli. Jen je u vás málo bunkerů, je to nějaký jednoduchý!
  • Ponaučení? Mraky. Ale o tom až někdy jindy v jiném článku.
  • A příště, příště jedeme zase!
Závěrem tohoto "článku" se omlouvám, vím, že to do formátu článku moc nepatří, nicméně jsou vyjímky, které si odsouhlasím a poruším je. Obrovský dík patří mé ženě @kristyna, která to se mnou poslední dva měsíce kvůli této akci neměla vůbec jednoduché a která měla na krku veškerou organizaci pobytu nás všech. Díky moc. A těšíme se spolu na společný víkend na Hluboké, který jsme dostali od Vás všech jako dárek!

DSCN2345.JPG

PS to @jan: Vím, že bych měl tenhle článek víc pojmout jako promo 19.jamky, odborněji a tak nějak sofistikovaněji, a využít toho do budoucna, ale prostě takhle je mi to teď bližší. Jsem plný krásných zážitků a vzpomínek na tento zahajovací ročník a nějak se mi to tím nechce kazit. :) Příště to bude lepší! Možná. ;)

---
Pozn. pod čarou, odkazy na kompletní fotogalerii, videa a další diskuse k akci v diskusi pod tímto článkem. Původní průběžné vlákno k Requo Cup 2017 je tímto okamžikem již zamčené.




 

Přílohy

  • DSCN1938.JPG
    DSCN1938.JPG
    115,8 KB · Zobrazení: 582
  • DSCN1977.JPG
    DSCN1977.JPG
    122,2 KB · Zobrazení: 595
  • DSCN1979.JPG
    DSCN1979.JPG
    115,7 KB · Zobrazení: 577
  • DSCN1984.JPG
    DSCN1984.JPG
    140,9 KB · Zobrazení: 561
  • DSCN2251.JPG
    DSCN2251.JPG
    116 KB · Zobrazení: 535
  • DSCN2262.JPG
    DSCN2262.JPG
    270,1 KB · Zobrazení: 558
  • DSCN2270.JPG
    DSCN2270.JPG
    144,9 KB · Zobrazení: 522
  • DSCN2283.JPG
    DSCN2283.JPG
    115,4 KB · Zobrazení: 539
  • clanek.jpg
    clanek.jpg
    120,1 KB · Zobrazení: 554
Upraveno:
Zkusil bych pani na matrice. Když ti do OP nechá napsat "Adamec" tak budeš hned za vicekapitanem. ;)
Stacilo by i Draw ci Hook :down: aby s tim nemel tolik tezkosti..

Tesim se na fotku s poharem v sobotu U tucnaka
 
Upraveno:
Ja ti nevim... tahat to na zachod, kdyz je zataveny? Hrnicek Diner na snidani? Utirat se do Golf Digestu na kride?
Clovek muze pak dat kladne body jen za papucky a kosmeticke zrcatko. :D
 
Ještě, že David ty dvě fotky (snídaně a záchod) nepřehodil. To bych z těch sušenek byl trochu nervozní.:D
:D:vomit::vomit::vomit:

Michale, když tak to dej rovnou do stoky ....
 
Ještě, že David ty dvě fotky (snídaně a záchod) nepřehodil. To bych z těch sušenek byl trochu nervozní.:D
:D:vomit::vomit::vomit:

Michale, když tak to dej rovnou do stoky ....
Já už od něj pro jistotu nic ochutnávat nebudu:sick:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom