Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
sakra, dva takovi krasni chlapi...takova skoda...no, preju vam to hosi, preju :p
Já procházím životní fází hledání sebe sama - experimenty :D
 
Já taky experimentuji. Momentálně zkouším na lava cake použít čokoládu se solí.

48fe9c66e3a8e11c073903d594100566.jpg
cbaae77f8b2cd8613c319124034a2bea.jpg
 
To se nebalí! Ani nepeče do zásoby. To se konzumuje téměř hned po vyndání z trouby. Než to dovezu na kuňku tak už to nebude láva cake ale jen čoko cake. [emoji38]
 
To se nebalí! Ani nepeče do zásoby. To se konzumuje téměř hned po vyndání z trouby. Než to dovezu na kuňku tak už to nebude láva cake ale jen čoko cake. [emoji38]
Nemůžeš to teda udělat na místě v hotelové kuchyni, když to tam @requo dohodne;)?
 
To se nebalí! Ani nepeče do zásoby. To se konzumuje téměř hned po vyndání z trouby. Než to dovezu na kuňku tak už to nebude láva cake ale jen čoko cake. [emoji38]
To šlo o tu čokoládu, ne o to pečené. ( i když to by taky nebylo na škodu) ;)
 
No teda nás bude! [emoji106] [emoji122] hlaste i tým za který byste případně rádi hráli [emoji4]
 
No teda nás bude! [emoji106] [emoji122] hlaste i tým za který byste případně rádi hráli [emoji4]
@ati hraje za Madarsko proti vsem :D
 
já bycxh se z dovolením přihlásil a Jane klidně s Tebou na dvoulůžák půjdu :)
Ja se taky hlasim do jamkovky, vezmu si jednoluzak ...

Ahoj, prima, vítejte na palubě. Počítám s vámi.

Ještě někdo? Určitě se půjde přihlásit i později, ale tento týden budu posílat do Kuňky závaznou rezervaci. Info o platbách atp dám do kupy co nevidět. Ještě někdo se přihlásí? Aktuálně je nás 27 přihlášených, o tým má zájem 19 hráčů.

Viz úvod.
 
Ten nevděčnej parchat "všudehrál" mě odpkopnul.:confused:. Asi mu někdo nalhal, že chrápu. :mad:
Tak hledám novýcho chlapa ... na dvoulůžák :D:D:D ... a ve vší počestnosti prosím (aby tu zas někdo nerozjel nějakou diskuzi o sexuálních orientacích)
 
Ten nevděčnej parchat "všudehrál" mě odpkopnul.:confused:. Asi mu někdo nalhal, že chrápu. :mad:
Tak hledám novýcho chlapa ... na dvoulůžák :D:D:D ... a ve vší počestnosti prosím (aby tu zas někdo nerozjel nějakou diskuzi o sexuálních orientacích)
Vezmeme tě kdyžtak k nám na přistýlku;)
 
...ověříme při rezervaci případně i možností vícelůžáků, v původním dotazu jsem to neřešil, dám vědět.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom