Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
ještě se zeptám, je možnost účasti i bez ubytovaní?? .. mám to na Kuňku 50km, nepotřeboval bych tam spát a jíst, dokonce mám i doma dostatek voucherů na hru kterýkoli den v týdnu .. :)

To se jako připravíš dobrovolně o mejdan?????:eek::eek::eek::eek:
 
už teď jich mám za sebou tolik, že radši vynechávám :D ... a to máme na klubovně ve Svratce v "banku" ještě cca 10-12 lahví :D

Kuňka je moc nóbl, nerad bych tam někoho urazil a rád bych něco zahrál .. Krejča moc dobře ví, jak partička ze Svratky umí "posedět na baru" :D
 
Golfprovsechny.cz hlasi:
EDIT: Zuziky+Mates+ Roman- 2* fee ( 1* team)+ja :D - dvouluzak s pristylkou, pokud lze, pokud ne, triluzak ?
Pepik+ Zdenek 2* fee ( 2*team) dvouluzak
Jakub 1*fee ( team)
Stepanka 1* fee (team) ( asi to spolu zvladnou nebo to nejak nakombinujeme :) takze dvouluzak)

( je mozne, ze bude jeste zmena , spis nas pribude nez by ubylo :) )

ja vam dam, ze Cesi budou hrat za Moravu, tudle :p
 
Upraveno:
ještě se zeptám, je možnost účasti i bez ubytovaní?? .. mám to na Kuňku 50km, nepotřeboval bych tam spát a jíst, dokonce mám i doma dostatek voucherů na hru kterýkoli den v týdnu .. :)

Nabídka od resortu je platná pro tuto akci k určitému počtu "platících zákazníků". V tomto případě pro hru v týmem tedy "vzdálený účastník" ne. Je to týmová hra a setkání, tak bych i viděl, aby tým byl pohromadě a žil společně v čase dobrých i zlých - takové to týmové družení. Tedy hry v týmech - celoubytování v místě a stejně tak i fee. Samozřejmě, pro přidruženou spolhru nehrajícíc, turnaj a fandění je možné dorazit a jiná fee využít...

Golfprovsechny.cz hlasi:
5*fee+5*team Morava+Slezsko ( 2* dvouluzak)
+ 1* negolfista +1* fee (kapitan, nehrajici :p )- dvouluzak s pristylkou ( to je ten paty golfista viz radek vys), pokud lze :)

( je mozne, ze bude jeste zmena , spis nas pribude nez by ubylo :) )

ja vam dam, ze Cesi budou hrat za Moravu, tudle :p

Tak to je parádní zpráva. :)) Prosimtě, pro mě - jsem dneska nějaký nepoužitelný, můžeš mi napsat, jak tedy jsou ty účastníci od vás, polopaticky? Trochu se v těch počtech ztrácím. :(
 
Btw. ještě doplňuji, že jména kapitánů a skládání týmu dáme dohromady až před půlkou srpna, plus minus. Zatím se můžete natřásat a zveličovat své dovednosti, aby vás kapitáni do svého týmu chtěli. :))
 
Natřásat natřásat... to se ti napíše. Ale před kým??? [emoji133] [emoji133] [emoji133]
 
Upraveno:
@requo Michale, editovala jsem prispevek :)

Paráda, lepší, doplnil jsem do úvodu, koukni na to, kdybych správně neinterpetoval něco, tak upravím,
ale pro tuto chvíli mi jde hlavně o počty kvůli finální rezervaci a jména do týmů, aby kapitáni měli z čeho skládat svůj tým. :)

Zájemců o tým je aktuálně 15! Pokud bude více zájemců, tak kapitán může seskládat tým až z maximálně 12 lidí, min však 8 hrajících. Plus kapitán může být nehrající.
(o fee nikdo nepřijde, případně, využijí se jindy nebo bude o to ponížena pro účastníka cena). Kapitánům a týmům to dáva do ruky vhodně kombinovat a případně přibrat do týmu i hráče, na které by mohly být 3x18tky ve dvou dnech moc. Kapitán bude mít rozhodující slovo. Finálně se to připraví dle zájmu počtu zájemců o tým, především. :)
 
Michale, tak k nam + Tomas ( fee+ team Morava-Slezsko :D ), ty pokoje pak nejak doladime :)

Prima, doplněno. :)
 
tak co @RobertSlajs, půjdem s tím ven?
Myslíš, že je správný čas:)?
Prideflag.jpg
 
Ano, RequoCUP je plný větší i menších životních příběhů. :) Ok, Robert s Davidem jdou na jeden pokoj.
To je kolem toho cavyků. :) Upraveno.
 
Ano, RequoCUP je plný větší i menších životních příběhů. :) Ok, Robert s Davidem jdou na jeden pokoj.
To je kolem toho cavyků. :) Upraveno.
tak teda fajn. U mě zatím žádná změna nezaznamenána :D
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom