Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
kapitany asi urci nacelnik :D
 
Nejsem si jistý, žes to vzal za správný konec. Ten, kdo chce být zvolen, by se měl řídit heslem : Slibem nezarmoutíš.
Přesně tak, já teď váhám a čekám na lepší nabídky;)
 
Ahoj já bych jel + 1osoba a tým bych rád (pokud budu vybranej) proč chceš vědět to fee? To je přeci na ten turnaj.

Ok, s tebou do jednoho z tymu počítám. Potrebuji vedet fee na účastníky proto, ze jsem dostal na zaklade sve poptavky od resortu nabidku s celkovou cenou, za 3 fee a dve noci s ubytovanim. Mam domluveno, ze začátkem srpna upresnim. Fee je primarne mysleno na danou akci - vyuziti jindy - nevim. Takze tak. Ale urcite pujde resit individualni pozadavky, ted potrebuji do zacatku celkova cisla.
 
Tak fee teda taky

Takže se to da chápat tak ze když nebudu vybranej do týmu tak mám vlastně aspoň zaplacené fee na ty tři dny

U tvého doprovodu tedy chápu, že i 3fee. Myslím, trochu jsem to upřesnil. Ten kdo dřív přijde, tak v týmu má místo jisté. Prvních 16, co se o to přihlásí. Pokud pak po výberu kapitána neodmítnou. Pak jsou v pořadí náhradnící. Podmínky jsou stejné, kdo dřív, ten bere... Take Míro, tebe jsem napsal na pořadí pro výber týmu, tvůj doprovod zatím mimo. Ale pro ty, co jsou mimo, bude určitě separe spolhra. :)
 
Počítám s tím, že týmy budou mít svojí propracovanou choreografii! :-D

(na základě songu Golf Boys)
 
Poctivě trénuji! Co vy? Já se TAK TĚŠÍM! Bude to super víkend! Všichni budou povinně fotit a točit. Nejen na telefony. Kdo má foťák přibalit do kufru. @requo by pro tyto případy mohl založit "veřejný" google disk a tam by se to vše posílalo. Co? Ne? No tak nic... Vážně ne? No tak... Co? Tak vidíte.
8ca3379a552a42d6e46080636bc38ad2.jpg
 
Poctivě trénuji! Co vy? Já se TAK TĚŠÍM! Bude to super víkend! Všichni budou povinně fotit a točit. Nejen na telefony. Kdo má foťák přibalit do kufru. @requo by pro tyto případy mohl založit "veřejný" google disk a tam by se to vše posílalo. Co? Ne? No tak nic... Vážně ne? No tak... Co? Tak vidíte.
8ca3379a552a42d6e46080636bc38ad2.jpg
No, tak teda jo, no. :p
 
My fotak berem, foto bude. Tak kdo se jeste prida? Kdepak jste, Moravaci a Slezane?
 
Poctivě trénuji! Co vy? Já se TAK TĚŠÍM!

Já byl v týdnu trénovat na White Eurowalley Malacky a jsem rad, ze budeme hrát na Kuňce :D je to tak jak bylo popisováno v jiném vklaknu. Odpaliště asi losují, které podělaji a které ne....některé vypadaly jako špatně pohnojeny rough atak dále a tak dále. Jsem rad, ze jsem tam byl, ale příští trénink bude určitě jinde ;):cool::D
 
Nové logo, @doktordee díky! Protože to bude zcela jistě akce na mnoho let, tak aby nám pak RyderCup neříkal, že to říkal! :) A samozřejmě doména: requocup.cz, nasměrovaná sem. :)

Requo Cup 2017 logo 3 - min.png
 
Ty hele a tohle logo se mi dost líbí! A můžeme být v klidu, že se právníci neozvou.
 
Ty hele a tohle logo se mi dost líbí! A můžeme být v klidu, že se právníci neozvou.
Povedlo se!

Tym cech by mohl byt RE
Tym moravaku zase UO :)
 
Upraveno moderátorem:
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom