Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Requo Cup 2017 19.jamky: víkend 13. - 15.10.2017 na Kunětické hoře

Stav
Uzamčeno.
Chapu to tak, ze @Jirka75 jedeš? Píšu Tě k Janovi do pokoje, tedy? ;)
 
Chapu to tak, ze @Jirka75 jedeš? Píšu Tě k Janovi do pokoje, tedy? ;)
To radeji ne, jeste bych se rano probudil a umel hrat to, jak se to jmenuje .... jo Golf :)

Po pravde, jedu na Kunku s @Zero Golf ( Otou ) 5.-8.8. Mam tam taky 1 luzak :)
 
Upraveno moderátorem:
Hlásím dva golfové pobytníky a tudíž obsazený dvoulůžák
HonzaS (fee ano, tým ne nutně, ale když vidím počty registrovaných, tak dojde i na nás nesmělé;) )
MartinaX (fee ano, tým ne)
 
Všim jsem si teď, že Requo z mé odpovědi nepochopil, že se hlásím, tak ještě jednou :

Jerry se hlásí, a do týmu Ano
 
Abychom to Kuňce ulehčili rozhodli jsme se s kapitánem Sparrowem vzít si dvoulůžko. Prosím o změnu v zápisu! Díky.
 
Tak při dnešním tréninku, kdy jsem zjistil, že mi to na golfu fakt sluší, jsem se rozhodl ohlásit kandidaturu na post kapitána týmu Čechy! Jako přirození autority dokážu podržet, motivovat i bez problémů problémy řešit. Asi bych měl něco slíbit ale já ze zásady neslibuji takže nic... Mé volební číslo je 014. [emoji311]
 
Tak při dnešním tréninku, kdy jsem zjistil, že mi to na golfu fakt sluší, jsem se rozh, motivovat i bez problémů problémy řešit. Asi bych měl něco slíbit ale já ze zásady neslibuji takže nic... Mé volební číslo je 014. [emoji311]
Dotoréé ......:p
 
Tak při dnešním tréninku, kdy jsem zjistil, že mi to na golfu fakt sluší, jsem se rozhodl ohlásit kandidaturu na post kapitána týmu Čechy! Jako přirození autority dokážu podržet, motivovat i bez problémů problémy řešit. Asi bych měl něco slíbit ale já ze zásady neslibuji takže nic... Mé volební číslo je 014. [emoji311]
kapitáne, nepotřebuješ vyčistit hole? doplnit do baru fofolu, nebo tak něco?:rolleyes:
 
Ahoj já bych jel + 1osoba a tým bych rád (pokud budu vybranej) proč chceš vědět to fee? To je přeci na ten turnaj.
 
Tak při dnešním tréninku, kdy jsem zjistil, že mi to na golfu fakt sluší, jsem se rozhodl ohlásit kandidaturu na post kapitána týmu Čechy! Jako přirození autority dokážu podržet, motivovat i bez problémů problémy řešit. Asi bych měl něco slíbit ale já ze zásady neslibuji takže nic... Mé volební číslo je 014. [emoji311]
Nejsem si jistý, žes to vzal za správný konec. Ten, kdo chce být zvolen, by se měl řídit heslem : Slibem nezarmoutíš.
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom