Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Reprezentace klubu v 3. lize

jan.taraba

Aktivní člen
Tak musím se pochlubit, tak snad mi to odpustíte. Dnes jsem obdržel zprávu od kapitána našeho klubu, který teda hraje pralesní ligu (3. liga C - severovýchod) svoji první nomninaci na reprezentaci v 1. a 2. kole :)

Tak se Vás chci zeptat na Vaše první nominace a pocity a hlavně výkony ... byli jste ve stresu nebo naopak jste podali skvělé výkony?

Jen pro info, nominovali mě s HCP 14,1, takže pro mě osobně je cílem zahrát výsledek, který se nebude škrtat :)
 
Byl jsem ve stresu, totálně jsem to zvoral (>100 ran) a pro jistotu mi druhej den kikslo auto a nedorazil jsem, takže jich bylo do týmu málo :( :D. Úžasná zkušenost, museli mě milovat...
Ale kdyby se naskytla příležitost, jel bych znova :D
 
Tak musím se pochlubit, tak snad mi to odpustíte. Dnes jsem obdržel zprávu od kapitána našeho klubu, který teda hraje pralesní ligu (3. liga C - severovýchod) svoji první nomninaci na reprezentaci v 1. a 2. kole :)

Tak se Vás chci zeptat na Vaše první nominace a pocity a hlavně výkony ... byli jste ve stresu nebo naopak jste podali skvělé výkony?

Jen pro info, nominovali mě s HCP 14,1, takže pro mě osobně je cílem zahrát výsledek, který se nebude škrtat :)
Pro 3. ligu (od letoška - dříve to byla "krajská soutěž") je podle mých zkušeností tvůj HCP v průměru pole.
Tak určitě tam nějaký "dodatečný" tlak je, přeci jen hraješ i za ostatní ;)
Hlavní je pokud možno udržet si chladnou hlavu a nehrát si na hrdinu a zkoušet "mickelsoňáky".
Nevím jak jsi zvyklý hrát turnaje na rány, pokud tak hraješ často, tak bys měl být relativně v pohodě a hrát záchranné rány "na jistotu". Právě hráči, kteří hrají jen nebo převážně na "stejbly" a jsou zvyklí škrtat jamky, mají tendenci jít do většího rizika, než je zdrávo. Takže hraj na "svůj" HCP.
Tak chladnou hlavu, rozum do hrsti a přeji úspěšnou "ligovou" premiéru:up:
 
Tak musím se pochlubit, tak snad mi to odpustíte. Dnes jsem obdržel zprávu od kapitána našeho klubu, který teda hraje pralesní ligu (3. liga C - severovýchod) svoji první nomninaci na reprezentaci v 1. a 2. kole :)

Tak se Vás chci zeptat na Vaše první nominace a pocity a hlavně výkony ... byli jste ve stresu nebo naopak jste podali skvělé výkony?

Jen pro info, nominovali mě s HCP 14,1, takže pro mě osobně je cílem zahrát výsledek, který se nebude škrtat :)

Já hrál ligu zatím jen 1x a to jako totální nouzovej záskok za někoho, kdo na poslední chvíli nemohl. Cílem bylo to samé co u tebe - odehrát výsledek, který se nebude škrtat. A to se nakonec povedlo, zahrál jsem dokonce přesně na svůj tehdejší HCP. Je pravda, že díky povolání na poslední chvíli jsem moc nervozitu nepociťoval, přeci jen jsem mohl jen překvapit:).
 
Já hrál ligu zatím jen 1x a to jako totální nouzovej záskok za někoho, kdo na poslední chvíli nemohl. Cílem bylo to samé co u tebe - odehrát výsledek, který se nebude škrtat. A to se nakonec povedlo, zahrál jsem dokonce přesně na svůj tehdejší HCP. Je pravda, že díky povolání na poslední chvíli jsem moc nervozitu nepociťoval, přeci jen jsem mohl jen překvapit:).

@mkopcak Kecáš...
 
Tak musím se pochlubit, tak snad mi to odpustíte. Dnes jsem obdržel zprávu od kapitána našeho klubu, který teda hraje pralesní ligu (3. liga C - severovýchod) svoji první nomninaci na reprezentaci v 1. a 2. kole :)
No a protože někteří modří už vědí :p :p :p tak doufám, že o dokončení příběhu neochudíš i ty ostatní

🤣🤣🤣🤣🤣
 
No a protože někteří modří už vědí :p :p :p tak doufám, že o dokončení příběhu neochudíš i ty ostatní

🤣🤣🤣🤣🤣


Hehe jasně, to si zaslouží vědět všichni no :D

To se takhle jednou ráno probudíte a máte dobrý pocit, jdete na driving na Machnín a wedge jdou, dlouhý železa jdou, driver jde ... jste v šoku ... přijedete na nějaký hřiště, například na Malevil na ligu ... čiště náhodou ... řeknete si, že si dáte ještě košík nebo dva tam ... a ono ejhle ... wedge jdou, dlouhý železa jdou a driver jde taky ... že bych konečně ten golf začal umět? ale jak se říká, pýcha předchází pád :D postavíte se na jedničku na žlutý, který bylo na ligu zákeřně úplně vzadu a vezmete do ruky ten driver, který celý den lítal dobře a prásk ... luxusní rána, dlouhá, ale slice jako kráva, out a sebevědomí a pocit na bodu mrazu. Pokud jste klidný člověk, tak to asi přejdete, ale pokud jste ču**k jako já, tak ve vás prostě začne nahlodávat. A pokud na trojce zopakujete ještě větší slice, tak monstr slice, že vám to zaletí až za fairway dvojky do vody, tak už to v mentálně nestabilním jedinci ( to jako ve mě) prostě bouchne a začnou se dít věci :D No a pak když se střídá nezdar s totálním hegešem, tak to pak vypadá na hřišti jako na leteckým dnu holí všech délek :D

A skončilo to pokusem uklidnění od maršála, který si mě v dobré víře zavolal a chtěl mi "promluvit" do duše. Jenže v mentálně nestabilním jedinci ( to jako opět ve mě) to vyvolá víc vzteku a skončilo to už na 7. jamce prvního dne ... prostě někdo je týmový hráč .... a někdo je ču**k ( opět to jako já) :D :D

Proto raději už budu hrát pouze sám za sebe a nechám příležitost někomu, kdo to má v hlavě trošku líp seštělovaný :)
 
Upraveno:
Njn chce to podle spisku páně Baptisty omývat přirození vlažnó vodó ;)
A to si představ, že když to takhle nejde, tak je vedle tebe ještě takovej dobrák jako @Tomáš Kloud a komentuje každou ránu.
 
Njn chce to podle spisku páně Baptisty omývat přirození vlažnó vodó ;)
A to si představ, že když to takhle nejde, tak je vedle tebe ještě takovej dobrák jako @Tomáš Kloud a komentuje každou ránu.

Hele já ho tam měl ... týpek suše prohlásí: "Hmm out, hmm to je voda, ou pořádnej slice, ... "
 
Njn chce to podle spisku páně Baptisty omývat přirození vlažnó vodó ;)
A to si představ, že když to takhle nejde, tak je vedle tebe ještě takovej dobrák jako @Tomáš Kloud a komentuje každou ránu.
To by Honza nerozdejchal a než by skončil na 6té jamce už by ho odváželi (nebo mne) sanitkou :-D .. Proto jsem "dobrák" jenom na silné a psychicky odolné jedince .. :-D ikdyž, jako cos předvedl poslední den na 9tce, to už jsem se bál :-D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom