Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Repelenty

Zuziky

Aktivní člen
ahoj,
jdu s dotazem- mate v bagu repelent ? a jaky? a funguje opravdu ? ( pro vysvetleni- chodime hrat na karvinske Lipiny- vzhledem k tomu, na cem to hriste je, tak tam je v lete masakrozni problem s komarama, zvlast na verejne devitce.....a mne staci malo a okamzite silene otecu a drbu se, tak potrebuju neco pro sebe , plus druha vec- budeme mit na Lipinach ProShop, tak hledam neco pro zakazniky, rozumny pomer cena/kvalita .... )
diky :)
 
6a674cc752cfc8b6378091a9d3b2ba8d.jpg


V bagu mám jeden permanentně. Loňský rok tenhle a spokojenost.
 
Já nepsal, že je skvělý. Jen, že jsem s ním spokojený. Ale už jen ten název hmyzu nahání strach! ;)
 
jo.. jenze znacka je tajna :)
To se treba takhle clovek natre medem a pak se strasne divi.. :D

Repelent permanentne zapominam... ale opalovaci krem uz jsem si zabalil na stalo a casto lidi zachranuji. :)
Aliena ci Predatora koupim. Diky za tip.
 
ahoj,
jdu s dotazem- mate v bagu repelent ? a jaky? a funguje opravdu ? ( pro vysvetleni- chodime hrat na karvinske Lipiny- vzhledem k tomu, na cem to hriste je, tak tam je v lete masakrozni problem s komarama, zvlast na verejne devitce.....a mne staci malo a okamzite silene otecu a drbu se, tak potrebuju neco pro sebe , plus druha vec- budeme mit na Lipinach ProShop, tak hledam neco pro zakazniky, rozumny pomer cena/kvalita .... )
diky :)

Co nakonec vyhralo? Taky budu nakupovat do bagu...
 
tak tedn nechci :D
Ahoj, v GC LIPINY oslovíte p.Suchanka, dodaval loni! Jinak se nam osvedcilo ALPA S MACEROVANYM HREBICKEM akorat pozor barví, jinak existuje takovy elektricky plašič, na krvelačné přemnožené nic neplatí, mame tady i takové mochničky nebo co to je nakousne a pije tekoucí krev.
 
V roce 2015 testoval repelenty dTest, tady jsem našel stručný výsledek:

Výstřižek.JPG



Btw. k repelentům v mobilu se na DTestu tehdy psalo:

Mobily komáry nezaženou

Netradiční způsob, jak se ochránit proti komárům, nabízejí mobilní aplikace generující ultrazvukové frekvence v různém rozpětí. Slibují, že zvukové vlny, které vydávají, vyděsí komáry natolik, že je odradí od chuti nositele mobilu se spuštěnou aplikací bodnout. Pro zajímavost jsme proto v laboratoři na dobrovolnících otestovali i jejich účinnost. Jak aplikace Anti Mosquito Sonic Repellent od Zodinplexu pro operační systém Android, tak Anti Mosquito – Sonic Repeller od Pico Brothers pro iOS ale v testu selhaly.

Obě jsme testovali na různých frekvencích, ze kterých má uživatel na výběr. První štípnutí následovalo zpravidla po několika sekundách od vystavení paže komárům obou druhů. Výsledkem tedy je, že tyto aplikace nemají žádný, nebo naprosto minimální repelentní účinek.
 
tak nakonec objednano neco od Alpy a neco od Playgolf...a testovat to bude kdo ? no jasne, ja :D tak jsem zvedava :)
ale proc pisu, obchodak od Playgolfu se me ptal, odkud znam znacku a kde jsem se na repelenty ptala a tak...tak jsem zminila 19.jamku- co za to dostanu, Michale? @requo :D
 
tak nakonec objednano neco od Alpy a neco od Playgolf...a testovat to bude kdo ? no jasne, ja :D tak jsem zvedava :)
ale proc pisu, obchodak od Playgolfu se me ptal, odkud znam znacku a kde jsem se na repelenty ptala a tak...tak jsem zminila 19.jamku- co za to dostanu, Michale? @requo :D
Dostaneš pochvalu před nastoupenou 19. jamkou! :D
 
tak nakonec objednano neco od Alpy a neco od Playgolf...a testovat to bude kdo ? no jasne, ja :D tak jsem zvedava :)
ale proc pisu, obchodak od Playgolfu se me ptal, odkud znam znacku a kde jsem se na repelenty ptala a tak...tak jsem zminila 19.jamku- co za to dostanu, Michale? @requo :D

Pochvalu. :)

Btw. Alpa supr, funguje. Hledal jsem na netu repelent PlayGolf, MOC kolem 180,-. Presne to na me zapusobilo stylem: vezmi obyc repelent, udelej tomu cerny design, napis na to slovo "golf" a za tuhle invenci a vyvoj za to chtej minimalne dvojnasobek. :D Ale ze si to zakaznika najde, nepochybuji, pac Alpa atp je moc obycejna.

Jsem zvedav na pokusy. Pochytat komary, nacakat si ruce a strcit je k nim na hodinu. Pak spocitat bodance a fotku! :D
 
Upraveno:
Autan je fajn, ten od Alpy nepoznam.
Co poznam, tak najlepsie su tie spreje s DEET 50%, urcite koktajl navacsieho hnusu, co existuje, ale je fakt, ze na Madagaskare sme nedostali ani jeden stipanec, takze to asi funguje ...
 
Tak jaky repelent se u golfistu letos zatim osvedcil?
 
Před pár dny jsem opět použil Predatora. Na nohy. Komáři se jim vyhli. Šli na ruce. Kde Predator nebyl.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom