• Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo přihlašte.

Relax+ Relax+ #001 - 10. let: Golf Boys - Oh Oh Oh

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 19
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Když mě padl do očí tenhle dnešní článek na golf.com, zajásal jsem. Je to moc hezké téma na úvod odlehčené rubriky Jamky Relax+. Tak proč se na tom nesvést a nepřipomenout i tady v samostatném vlákně tento ikonický videoklip, který už před deseti lety poměrně rozčeřil stojaté vody prezentace profesionálního golfu. Jak se v úvodu zdrojového článku píše:

Po všech těch letech je video stále hodně stravitelné. V oblasti obsahu vytvářeného hráči PGA Tour od té doby nic podobného neexistuje. Philovy taneční pohyby ? Ne ve stejné třídě. Brysonovy Twitch streamy ? Promiňte. SB2K ? Pojď teď. Golf Boys stojí osamoceně, částečně kvůli syrovosti produkce a chytlavosti písně, ale většinou kvůli zranitelnosti a obchodní značce profi hráčů. Na dvě nádherné minuty se čtyři značkoví profesionálové vymanili z pout agentů, sponzorů a všech ostatních přísně napsaných prvků elitního profesionálního golfu a vydali do světa blbnutí.

Píše se rok 2011 a jména: Ben Crane, Bubba Watson, Hunter Mahan a Rickie Fowler se sešli, aby dali dokupy tenhle parádní videoklip:


Přes 8,4 milionu shlédnutí. Jak to tak bývá, úspěch plodí pokračování, které dalo vzniknout v roce 2013 svůj druhý singl:


Nicméně úspěchu prvního hitu nedosáhl, jen 5 mil shlédnutí, možná proto že: "Pokud jde osamotné video „2.Oh“ - bylo to zábavné sledování, ale postrádalo syrovost a spontánnost první iterace. Prostě to nebylo stejné. "

Pokud máte chvilku, jukněte na článek na golf.com (v angličtině) - spousta zajímavostí k tomuto počinu: https://golf.com/lifestyle/ridiculous-bad-ten-years-golf-boys-revisit-video/

Btw., co vyskočí na youtube k tématu - parodie od holek z LET :) Holky bez urážky, je to slabota!

---
Tak co, předpokládám, že většina tenhle hit už znalo, pro koho je to nové? A dokážete si představit sami sebe, že by jste se něčeho podobného účastnili? :)
 
WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2022 patří (více info):
Nahoru