Slovensko Red Oak Nitra

Vojtech S

Nováček
28.10.2016
6
0
11
Jméno
Vojtech Škorec
Sedin je už otvorený pre verejnosť a tušim aj RED OAK pri Nitre by mal byť otvoreny tento rok

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,377
2,154
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
Golfové ihrisko je sprístupnené exkluzívne pre členov RED OAK Club od 20. mája 2017. Otvorenie celého golfového rezortu pre širokú verejnosť je plánované na 1. augusta 2017.
ze stranek resortu

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Jirka75

DzejBee

Aktivní člen
20.8.2017
272
409
73
Praha, Česko
Jméno
Jiří Bolehovsky
Jak jsem psal před chvílí nadšeně o Sedinu, tak z Red Oaks mám naprosto opačný pocit a není to proto, že jsem tam zahrál šrot :cry:

Spojení vedra a větru vytvořilo z hřiště totálně vyschlou plochu, která posílala míče do absolutně náhodných pozic, nezávisle na kvalitě rány - kloubouček před všemi, co se s tím vyrovnali, já mezi ně rozhodně nepatřil.

Red Oaks tam budou ve hře tak za 20 let, takže si představte Mstětice bez stromů, vody, jen z větším množstvím bankerů, ve kterých je písek jak na pláži (hluboký a velmi sypký).

Mělo to jediné pozitivum - bydleli jsme v přilehlém penzionu Hoffer, kde dobře vařili a poměr cena/výkon byl opravdu pozitivně zarážející. Ubytko už tak dobré nebylo.

Dostal jsem tam Voacher (1+1 zdarma) - rád jej někomu věnuji.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

PFP

Aktivní člen
10.9.2017
196
289
73
Jméno
Pavel
Po účasti na stejné akci GolfDigest musím jen potvrdit slova @DzejBee . Jen bych doplnil, že spousta greenů je navícodkloněných a při jejich tvrdosti se udržení na greenu blíží zázraku.
Architekt hřiště zrřejmě nemá rád golfisty, tipoval bych to na autora nebo aspoň příznivce Black River.

A je to škoda, protože ke krásné klubovně umístili velmi divně navržené a zrealizované hřiště...

BTW: Voucher nemám, protože jsem jej umístil na místo k tomu určené - do koše.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo

Šnek

Aktivní člen
11.10.2018
220
232
43
Zeleneč
Jméno
Martin Záhumenský
Jen doplním pro případné zájemce o hru můj pohled:
- Drajving je hned před terasou, takže během rozcvičky máte zajištěnou spoustu rad spoluhráčů od pivka
- Poměrně dost delších přechodů, místem opravdu nešetřili
- Kousek od druhé devítky je střelnice na asfaltové holuby (skeet), takže jsme pořád slyšeli BUM-BUM
- Dost jamek je dostřelitelných (při dobrém větru) rovnou na grýn (čtyřpary), nebo druhou na grýn (pětipary)
- Klubovna je opravdu luxusní, ale mají málo sklenic (museli jsme si dávat malé pivko, protože 30 lidí na terase spotřebovalo všechny velké sklenice)
- Zastavit míček na grýnu bylo v podstatě nemožné
- Hřiště bylo poměrně uschlé, nikde jsem neviděl rybníky, které by zachytávaly vodu

Závěr: Když pojedu kolem a budu se nudit, tak si tam zajdu. Abych tam jel kvůli hře, opravdu ne.
P.S. Nabízím stejný voucher, jako DzejBee (1+1)