Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Reciprocity

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Kazdy s kazdym, tenhle ne a s timhle za polovic. Jak jsou reciprocity dulezite? Cim vic reciprocit mam, tim vic je muj klub cool? Je to rozhodujici parametr pro vyber clenstvi? A kdyby nebyly reciprocity, a rovnou bylo vsude trochou levneji, nebylo by to nakonec pro vsechny lepsi, pohodlnejsi, prehlednejsi?
 
Reciprocita je jen jinak oblecenej slevomat:(. Bohuzel se to s nima ma taky uplne stejne, aby byl klub konkurenceschopny, musi je nabizet. Byt sam nabizi hru za hubicku.
 
Dle meho je to dobry tahak pro velka clenstvi. Kuprikladu Marianky maji 100% reciprocitu s dalsimi "Royal" kluby. Na duchod to muze byt zajimavy program a vyhoda tohoto jinak ne uplne levneho clenstvi. Za me jednoznacna added value.
http://www.golfml.cz/reciprocity/
 
  • To se mi líbí
Reactions: Als
Já jsem tedy asi vyjimka. Reciprocita potěší, ale určitě si tedy nevybírám členství podle toho, jestli tam mám více či méně slev na hřiště po republice. Dokážu si tedy představit, že kdybych měl slevu na pět nejbližších hřišť, tak by to určitou výhodnost mělo, ale mnohem víc bych tedy uvítal, kdyby slevy 20% spíše nebyly - a o to byla levnější standardní hra, bez kartičky sdruženého klubu.
 
Taky si podle toho nevybiram, a ani z zadneho klubu zadne reciprocity nikde nemam, ale 10-20% nekde je skoro nic, mel jsem v Usti nejake, treba 30 nebo 40% a to uz bylo lepsi
 
Já si podle toho nevybíral a vybírat nebudu.
Ale když můžu slevu mít, jsem rád.
Hlavně na hřišti, které mám rád a hraju ho relativně často, případně na novém.
Asi se nedočkáme toho, že by se to plošně zrušilo a všem následně zlevnilo, tak aspoň takhle.
 
Dle meho je to dobry tahak pro velka clenstvi. Kuprikladu Marianky maji 100% reciprocitu s dalsimi "Royal" kluby. Na duchod to muze byt zajimavy program a vyhoda tohoto jinak ne uplne levneho clenstvi. Za me jednoznacna added value.
http://www.golfml.cz/reciprocity/

Víš jak, podle mě je rozdíl, jestli mám někde slevu 50% či dokonce 100% a potom deset patnact nebo dvacet. To už pak nějakou roli mít může, a je to supr. Ale nevím, jestli někdo porovnává ty drobné slevy do 20%, jasně, je to pro mě nakonec u kasy fajn. Ale je to taková optická sleva.

Skipasy by byly pěkné. Areály se taky združují, proč ne oblastní golfová hřiště?
 
Pro mne to kdysi bývalo pomocné kritérium když jsem se rozhodoval pro to či ono členství v klubu, ale až někde na 4-5. místě co se důležitosti týče. Samozřejmě s procentuální výší recipročních slev (na pro mne zajímavých hřištích) úměrně rostla preference daného klubu při mém závěrečném rozhodování.
 
Víš jak, podle mě je rozdíl, jestli mám někde slevu 50% či dokonce 100% a potom deset patnact nebo dvacet. To už pak nějakou roli mít může, a je to supr. Ale nevím, jestli někdo porovnává ty drobné slevy do 20%, jasně, je to pro mě nakonec u kasy fajn. Ale je to taková optická sleva.

Skipasy by byly pěkné. Areály se taky združují, proč ne oblastní golfová hřiště?
Souhlas. Ty 10-20% slevy jsou prima prekvapeni, kdyz platim za fee a pani mi rekne "mate tu slevy, protoze...". Ale ze bych to nekdy nejak resi, vubec.

Ty 100% jsou o jinem samo... a zdruzovani ala ski resort souhlasim.
Nicmene ty sdruzene skirestory vlastni jeden subjekt, v tom to bude dost jine nez u hrist.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom