Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

RatTuning Golf 2019 (21.9.2019) - zrušeno

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
RatTuning Golf 2019.png



RatTuning Golf 2019 - I.ročník

V rámci víkendu 19.jamky v Hořehledech (viz akce) bude experimentálně pořádána unikátní světová akce proklamující hitech novinky v golfu spojené s šikovnými českými prackami - RatTuning Golf. O co jde? Jde o soutěž v lidové tvořivosti, kdy každý s účastníků si vyrobí a na tento den do Hořehled přiveze/prezentuje vlastními silami vyrobený vozík+bag z toho, co dům, zahrada, skládka... daly. Čím originálnější výtvor, který dá na frak všem Jucadům a spol, tím lepší!

Kdy? so 21.9.2019
Kde? PilsnerGolf Resort Hořehledy (http://www.golf-horehledy.cz/)
Účast? Dobrovolná: pro všechny hračičky, šikovné golfové kutily, srandičkáře. :)

Co vyrobit?
  • každý přihlášený účastník může do soutěže přihlásit jeden výrobek - vozík+bag
  • cílem je vyrobit co nejlepší ale i nejoriginálnější výrobek, který zaujme porotu
  • zvolený styl - individuální, v duchu - co se našlo doma, vytunit, uříznout, použít, co nejlevnější, prostě využití zbytků
  • hodnotí se použitelnost, originalita, celkový dojem...a především, výrobek musí přežít v co nejlepším stavu alespoň jednu devítku
Hodnotí se:
  • umělecký dojem před "výkonem"
    • celkový dojem
    • použité materiály
    • netradiční vychytávky
    • praktičnost a použitelnost
  • stav po výkonu (turnaji)
  • hodnotitelé z řad 19.jamky (kteří se neúčastní)
Ceny: tak jasně, že hodnotné a odpovídající amatérskému statusu

Pozn: Akce je experimentální a bude se konat, pokud se tu přihlásí alespoň pět soutěžících!

---
Přihlášení soutěžící:
 
Já něco vyrobím, to bude teda dílo. Doufám, že mi @kristyna ošetří všechny zranění vzniklá při výrobě a bude mít pochopení, že prostě poličky doma po stěhování a montáž skřínek a průtokáče v kuchyni musí počkat!

Co @Jerry, @mkopcak, @macdav, @RobertSlajs, @Marklar a další?
 
Tak určitě ... letos se mi nedaří výsledkově na hřišti, tak zkusím získat alespoň tuto cenu. ;)
 
Tak to už se těším na fotky!
 
Já něco vyrobím, to bude teda dílo. Doufám, že mi @kristyna ošetří všechny zranění vzniklá při výrobě a bude mít pochopení, že prostě poličky doma po stěhování a montáž skřínek a průtokáče v kuchyni musí počkat!

Co @Jerry, @mkopcak, @macdav, @RobertSlajs, @Marklar a další?
Tak pokud si na tohle najdu čas, určitě něco vyrobím :D
 
Pozn: Akce je experimentální a bude se konat, pokud se tu přihlásí alespoň pět soutěžících!

Pro nedostatek zájmu akce zrušena. Škoda. Necháme ji na lepší čas a místo.Kdo co přiveze, určitě ale oceníme slovy chvály a panákem!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom